Back 

NTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut Liikuntamylly, Helsinki, 2019-10-11

1. luokka 2. luokka 3. luokka B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat Back

D luokka nuoremmat

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 8  Mäkeläinen Lumina, Pyrkivä Gymnastics VI
2 6  Seppälä Lumi, Pyrkivä Gymnastics V
3 1  Uski Roosa, Alppilan Salamat V
4 4  Ahvas Sofia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
5 3  Jewander Linda, Pyrkivä Gymnastics V
5 4  Casagrande Elin, Pyrkivä Gymnastics V
7 7  Nikkola Stiina, Pyrkivä Gymnastics V
7 9  Bergroth Kira, Grankulla Gymnastikförening V
9 1  Juntikka Marja, Suomen Taitovoimisteluklubi IV
10 5  Tschesmenski Mimosa, Fliku-82 IV
11 8  Dahlman Isabella, Fliku-82 IV
11 9  Helén Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 5  Kervilä Emma, Pyrkivä Gymnastics IV
11 1  Sesay Kamilla, Voimisteluseura Kieppi IV
11 6  Suvanto Fiona, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto IV
11 3  Ahlgren Frida, Alppilan Salamat III
11 2  Biskop Kajsa, Mariehamns Gymnastikförening III
11 4  Herttua Olivia, Voimisteluseura Kieppi III
11 8  Kiviniemi Emmi, Voimisteluklubi Lohja III
11 1  Lundsten Nova, Mariehamns Gymnastikförening III
11 2  Maaranniitty Lumi, Alppilan Salamat III
11 3  Montin Ellen, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto III
11 3  Pikkarainen Unna, Voimisteluseura Kieppi III
11 2  Sepäntalo Alina, Voimisteluseura Kieppi III
11 7  Tran Kailey, Fliku-82 III
11 6  Halonen Eedla, Fliku-82 II
11 4  Lehtinen Loviisa, Alppilan Salamat II
11 7  Pietikäinen Wilhelmina, Voimisteluklubi Lohja II
11 6  Sundqvist Miira, Voimisteluklubi Lohja II
11 5  Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto II
11 7  Hämäläinen Salla, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 8  Laasonen Lumi, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 9  Pasma Helga, Voimisteluklubi Lohja I
11 2  Eyongmbanda Briana, Suomen Taitovoimisteluklubi
11 5  Kullberg Nene, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

Last Update: 10/20/2019 9:55:19 AM