Back 

NTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut Liikuntamylly, Helsinki, 2019-10-11

1. luokka 2. luokka 3. luokka B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat Back

E luokka nuoremmat

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 101  Holmila Ida, Fliku-82 43.200
2 3  Honkavaara Hertta, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 43.150
3 69  Vaskelainen Enni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 42.800
4 65  Suurnäkki Emma-Amelie, Suomen Taitovoimisteluklubi 42.250
5 2  Honkavaara Hilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 41.750
6 7  Leskinen Emilia, Espoon Telinetaiturit 41.400
7 6  O'brien Ronja, Espoon Telinetaiturit 41.300
8 100  Rönkä Pinja, Fliku-82 40.850
9 4  Seppälä Fanny-Amanda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 40.550
10 34  Kallio Emelie, Helsingfors Gymnastikklubb HGK 40.200
11 5  Vättö Vanessa, Espoon Telinetaiturit 40.050
12 64  Dobrinkat Tove, Grankulla Gymnastikförening 39.800
13 35  Poutiainen Helli-Noora, Voimisteluklubi Lohja 39.400
14 1  Gonzales Vilja, Pyrkivä Gymnastics 39.150
15 32  Heikkilä Elsa, Helsingfors Gymnastikklubb HGK 39.000
16 33  Hultkrantz Aava, Helsingfors Gymnastikklubb HGK 38.950
17 99  Rönkkönen Viena, Fliku-82 38.150
18 96  Hytönen Nuppu, Voimisteluseura Helsinki VSH 38.050
19 31  Tomula Iiris, Helsingfors Gymnastikklubb HGK 37.700
20 37  Keskinen Kerttu, Voimisteluseura Kieppi 36.050
21 9  Ronja Martikainen, Helsingfors Gymnastikklubb HGK 35.300
22 67  Nilsson Iines, Suomen Taitovoimisteluklubi 31.250
23 97  Manninen Maria, Voimisteluseura Helsinki VSH 26.900
24 38  Lappeteläinen Nonna, Voimisteluseura Kieppi 25.450
25 12  Väänänen Elli, Espoon Telinetaiturit 18.450
26 68  Kilpikivi Mette, Suomen Taitovoimisteluklubi 17.050
27 70  Niittymäki Frida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 10.500
28 36  Klemetti Vilma, Voimisteluseura Kieppi
28 63  Mérus Stephanie, Grankulla Gymnastikförening
28 66  Hortling Emma, Suomen Taitovoimisteluklubi
28 95  Krylova Linda, Voimisteluseura Helsinki VSH
28 98  Lehtinen Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat

Last Update: 10/20/2019 9:57:16 AM