Back 

NTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut Liikuntamylly, Helsinki, 2019-10-11

1. luokka 2. luokka 3. luokka B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat Back

E luokka vanhemmat

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 54  Schroderus Mette, Viipurin Reipas 44.650
2 105  Niemi Malva, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 43.800
3 108  Nyyssönen Aada, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 43.050
4 161  Haanpää Anna, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 42.950
5 112  Uski Linnea, Alppilan Salamat 42.700
6 164  Nyman Alisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 42.350
7 1  Tenkanen Lotta, Voimisteluklubi Lohja 42.300
8 6  Rapo Jasmin, Voimisteluseura Helsinki VSH 42.200
9 157  Vuorinen Sonja, Suomen Taitovoimisteluklubi 41.850
10 63  Bergroth Nea, Grankulla Gymnastikförening 41.750
11 12  Nguyen Ninh, Voimisteluseura Helsinki VSH 41.600
12 61  Londen Ronja, Grankulla Gymnastikförening 41.350
13 13  Leppänen Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH 41.200
14 117  Åkerholm Maya, Pyrkivä Gymnastics 40.650
15 115  Virtanen Anni, Fliku-82 40.450
16 113  Simonen Mia, Fliku-82 40.350
17 156  Huovinen Jenna, Kotkan Telinevoimistelijat 40.050
18 155  Lähde Pinja, Kotkan Telinevoimistelijat 39.750
19 62  Karlemo Ines, Grankulla Gymnastikförening 39.650
19 159  Kyllönen Laura, Suomen Taitovoimisteluklubi 39.650
21 56  Makkonen Mimmi, Voimisteluseura Kieppi 39.450
22 110  Harju Eerika, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 39.250
23 2  Badermann Ellen, Voimisteluklubi Lohja 39.200
24 163  Manssila Erika, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 39.050
25 162  Laakso Silja, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 38.450
26 114  Lehmuskero Aino, Fliku-82 37.750
27 111  Sytelä Vilma, Alppilan Salamat 35.050
28 160  Young Martta, Suomen Taitovoimisteluklubi 34.500
29 158  Kivisaari Vera, Suomen Taitovoimisteluklubi 33.850
30 109  Pelttari Hilma, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 33.150
31 165  Tonteri Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 31.150
32 3  Rosenlund Jonna, Voimisteluseura Helsinki VSH 28.800
33 59  Takamäki Amalia, Voimisteluseura Kieppi 28.000
33 64  Sjöblom Celina, Grankulla Gymnastikförening 28.000
35 106  Seppälä Nea, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 27.850
36 7  Kurvinen Emma-Julia, Voimisteluseura Helsinki VSH 26.900
37 78  Halimaa Emma, Grankulla Gymnastikförening 20.950
38 11  Laitinen Selma, Voimisteluseura Helsinki VSH 20.300
39 5  Slotte Lia, Voimisteluseura Helsinki VSH 19.600
40 187  Raivisto Henna, Voimisteluseura Keski-Uusimaa 19.400
41 9  Varonen Iida, Voimisteluseura Helsinki VSH 19.250
42 116  Kyllönen Venla, Fliku-82 17.800
43 58  Hyvönen Iisa, Voimisteluseura Kieppi 9.400
44 8  Kahri Sonja, Voimisteluseura Helsinki VSH 8.900
45 53  Kottila Emmi, Voimisteluseura Helsinki VSH 8.500
46 4  Laukkanen Maija, Voimisteluseura Helsinki VSH
46 10  Laitinen Alma, Voimisteluseura Helsinki VSH
46 55  Alakärppä Emilia, Viipurin Reipas
46 57  Räsänen Sofia, Voimisteluseura Kieppi
46 60  Raulo Jata, Voimisteluseura Kieppi
46 65  Stampone Aida, Grankulla Gymnastikförening
46 107  Murto Pihla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

Last Update: 10/20/2019 9:51:51 AM