Back 

NTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut Liikuntamylly, Helsinki, 2019-10-11

1. luokka 2. luokka 3. luokka B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat Back

B luokka nuoremmat

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 6  Tieva Nadine, Espoon Telinetaiturit VII
2 9  Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit VII
3 6  Räty Ansuliina, Suomen Taitovoimisteluklubi VII
4 16  Sotkasiira Hertta, Suomen Taitovoimisteluklubi VII
5 15  Liuksiala Nella, Suomen Taitovoimisteluklubi VII
6 9  Langenskiöld Mathilda, Grankulla Gymnastikförening VII
7 3  Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit VII
8 6  Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics VII
9 13  Grönlund Bea, Alppilan Salamat VII
10 1  Haarala Iris, Fliku-82 VI
11 7  Beutels Eleonora, Grankulla Gymnastikförening VI
11 17  Björkwall Victoria, Suomen Taitovoimisteluklubi VI
11 8  Ehnholm Freja, Grankulla Gymnastikförening VI
11 12  Heikkilä Aino, Suomen Taitovoimisteluklubi VI
11 12  Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics VI
11 8  Makkonen Mila, Suomen Taitovoimisteluklubi VI
11 5  Martola Mona, Helsingfors Gymnastikklubb HGK VI
11 15  Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics VI
11 15  Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit VI
11 2  Siltanen Iida, Fliku-82 VI
11 1  Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
11 12  Terho Elsi, Espoon Telinetaiturit VI
11 2  Valta Olivia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto VI
11 7  Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics V
11 17  Färm Sara, Voimisteluklubi Lohja V
11 4  Grundström Nelli, Fliku-82 V
11 5  Henriksson Ida, Fliku-82 V
11 7  Honkavirta Iiris, Fliku-82 V
11 1  Huttunen Nanna, Grankulla Gymnastikförening V
11 13  Ilvander Sofi, Pyrkivä Gymnastics V
11 15  Ilves Silja,, Voimisteluklubi Lohja V
11 14  Järvinen Edla, Pyrkivä Gymnastics V
11 1  Järvinen Kaisla, Kotkan Telinevoimistelijat V
11 5  Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 5  Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas V
11 2  Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 9  Korhonen Jane, Viipurin Reipas V
11 4  Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 11  Lindholm Emilia, Espoon Telinetaiturit V
11 13  Malinen Enni, Espoon Telinetaiturit V
11 3  Niemeläinen Lea, Suomen Taitovoimisteluklubi V
11 6  Ojanen Loviisa, Fliku-82 V
11 14  Piller Cassandra, Suomen Taitovoimisteluklubi V
11 7  Rantalainen Iris, Viipurin Reipas V
11 3  Salmi Lumi, Fliku-82 V
11 14  Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja V
11 5  Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics V
11 3  Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics V
11 8  Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics IV
11 9  Hamdi Salma, Hangö Arbetarnas Idrottsklub IV
11 11  Hautala Saimi, Suomen Taitovoimisteluklubi IV
11 7  Heikkinen Olivia, Suomen Taitovoimisteluklubi IV
11 8  Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit IV
11 1  Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto IV
11 13  Kangasmäki Anni, Suomen Taitovoimisteluklubi IV
11 10  Kuisma Emilia, Viipurin Reipas IV
11 6  Lundberg Tilda, Grankulla Gymnastikförening IV
11 17  Nousiainen Netta, Espoon Telinetaiturit IV
11 2  Nykänen Fanni, Suomen Taitovoimisteluklubi IV
11 11  Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 13  Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 3  Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 3  Wallius Jessica, Suomen Taitovoimisteluklubi IV
11 1  Ahlholm Sade, Espoon Telinetaiturit III
11 16  Berg Adeline, Voimisteluklubi Lohja III
11 11  Bui Fiona, Alppilan Salamat III
11 5  Harju Hilla, Suomen Taitovoimisteluklubi III
11 11  Hegli Marianna, Viipurin Reipas III
11 12  Hellsten Nella, Voimisteluklubi Lohja III
11 6  Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 11  Hokkanen Anni, Voimisteluklubi Lohja III
11 10  Holder Uni, Suomen Taitovoimisteluklubi III
11 9  Janhunen Mila, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 2  Korhonen Emma, Espoon Telinetaiturit III
11 4  Krigsholm Lili, Suomen Taitovoimisteluklubi III
11 4  Laaksonen Taika, Pyrkivä Gymnastics III
11 10  Lang Livia, Alppilan Salamat III
11 10  Mäkirinta Ronja, Pyrkivä Gymnastics III
11 5  Malinen Veera, Espoon Telinetaiturit III
11 5  Mérus Antonia, Grankulla Gymnastikförening III
11 12  Picado Isabel, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 7  Purhonen Oona, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 9  Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics III
11 10  Sirén Ebba, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 16  Tervolin Nora, Espoon Telinetaiturit III
11 2  Tötterström Sylvia, Grankulla Gymnastikförening III
11 6  Tuominen Alisa, Viipurin Reipas III
11 3  Välimäki Fanny, Helsingfors Gymnastikklubb HGK III
11 14  Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit III
11 11  Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics III
11 10  Berglund Linnea, MGF II
11 4  Bjurström Pupu, Suomen Taitovoimisteluklubi II
11 8  Dinc Melisa, Viipurin Reipas II
11 12  Duma Elizaveta, Viipurin Reipas II
11 10  Hyvärinen Nea, Voimisteluklubi Lohja II
11 8  Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 9  Moberg Devi, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 1  Nouidra Safia, Suomen Taitovoimisteluklubi II
11 4  Palmgren Juni, Grankulla Gymnastikförening II
11 7  Salo Eelin, Espoon Telinetaiturit II
11 2  Saxen Alexandra, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 13  Ulvio Enni, Voimisteluklubi Lohja II
11 12  Vaha Hilla, Alppilan Salamat II
11 1  Blomqvist Sienna, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 8  Hohenthal Sofie, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 4  Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit I
11 10  Knutti Matilda, Espoon Telinetaiturit I
11 8  Lignell Elin, Hangö Arbetarnas Idrottsklub I
11 7  Lindqvist Emilia, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 14  Maria Thorhallsdottir, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 18  Taika Risto, Suomen Taitovoimisteluklubi I
11 6  Vakkuri Vilma, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 4  Willman Kira, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 9  Laitinen Eeva, Suomen Taitovoimisteluklubi
11 3  Lundbom Isa, Grankulla Gymnastikförening
11 2  Risto Taika, Suomen Taitovoimisteluklubi

Last Update: 10/20/2019 9:58:15 AM