Back 

NTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut Liikuntamylly, Helsinki, 2019-10-11

1. luokka 2. luokka 3. luokka B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat Back

C luokka nuoremmat

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 2  Rautio Tiina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VII
2 4  Ojanen Sani, Suomen Taitovoimisteluklubi VII
2 5  Virtanen Suvi, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto VII
4 9  Niittymäki Alina, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto VI
5 10  Junes Justiina, Kuusikon Urheilijat VI
6 5  Salo Eerika, Pyrkivä Gymnastics VI
6 10  Janson Juni, Suomen Taitovoimisteluklubi VI
8 6  Vaha Hertta, Alppilan Salamat VI
9 4  Salminen Ines, Fliku-82 V
10 4  Steiner Lili-Maria, Kuusikon Urheilijat V
10 7  Haapanen Mila, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
10 7  Kuusela Klaara, Alppilan Salamat V
11 1  Järvinen Moona, Kotkan Telinevoimistelijat V
11 7  Kokko Aina, Suomen Taitovoimisteluklubi V
11 5  Kosteila Kaisla, Espoon Telinetaiturit V
11 8  Laitinen Aida, Alppilan Salamat V
11 1  Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics V
11 7  Niemelä Hertta, Espoon Telinetaiturit V
11 10  Niemenpää Eerika, Espoon Telinetaiturit V
11 1  Vanninen Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 1  Vuokila Kaisla, Fliku-82 V
11 6  Ansa Noomi, Grankulla Gymnastikförening IV
11 2  Gonzales Selja, Pyrkivä Gymnastics IV
11 6  Grönholm Cecilia, Pyrkivä Gymnastics IV
11 7  Huuskonen Aada, Kuusikon Urheilijat IV
11 9  Hytönen Taika, Kuusikon Urheilijat IV
11 3  Järvinen Helmi, Espoon Telinetaiturit IV
11 3  Kero Paola, Pyrkivä Gymnastics IV
11 2  Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit IV
11 2  Luostarinen Elle, Fliku-82 IV
11 9  Peippo Livia, Espoon Telinetaiturit IV
11 10  Peurala Camilla, Voimisteluklubi Lohja IV
11 9  Pöyhiä Milana, Suomen Taitovoimisteluklubi IV
11 5  Rounaja Saaga, Grankulla Gymnastikförening IV
11 1  Sinkko Ann-Sofie, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 7  Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics IV
11 8  Strengell Elena, Espoon Telinetaiturit IV
11 8  Tykkä Sini, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 2  Virta Edit, Mariehamns Gymnastikförening IV
11 4  Airaksinen Liina, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 11  Berg Illusia, Voimisteluklubi Lohja III
11 5  Eronen Maria, Alppilan Salamat III
11 3  Ihalainen Leona, Fliku-82 III
11 9  Kangas Ida, Voimisteluklubi Lohja III
11 4  Koivukari Lumi, Helsingfors Gymnastikklubb HGK III
11 9  Koivuniemi Maija, Viipurin Reipas III
11 4  Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics III
11 8  Laiho Lila, Kuusikon Urheilijat III
11 5  Leander Matilda, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 3  Less Isabella, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 4  Macchi Sara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto III
11 10  Mäenpää Ronja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto III
11 5  Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat III
11 6  Nuutinen Nella, Kuusikon Urheilijat III
11 6  Päivikkö Auri, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 8  Pirhonen Ada, Suomen Taitovoimisteluklubi III
11 3  Suomela Lotta, Suomen Taitovoimisteluklubi III
11 8  Uusi-Jaakkola Ella, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto III
11 2  Vianto Laia, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 1  Yli-Juuti Ronja, Suomen Taitovoimisteluklubi III
11 8  Bäckman Eela, Hangö Arbetarnas Idrottsklub II
11 3  Blomberg Thea, Mariehamns Gymnastikförening II
11 1  Dahlgren Elin, Mariehamns Gymnastikförening II
11 1  Haahtela Fanni, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 3  Hyvärinen Saga, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 7  Maijala Annabelle, Grankulla Gymnastikförening II
11 8  Nylund Mona, Pyrkivä Gymnastics II
11 11  Partanen Pihla, Suomen Taitovoimisteluklubi II
11 6  Sandberg Mathilda, Suomen Taitovoimisteluklubi II
11 7  Vuorinen Sanni, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 12  Henttonen Meri, Suomen Taitovoimisteluklubi I
11 6  Martola Nea, Espoon Telinetaiturit I
11 9  Varpalahti Minessa, Hangö Arbetarnas Idrottsklub I
11 2  Wickholm Emmy, Helsingfors Gymnastikklubb HGK I
11 6  Hietanen Neela, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
11 2  Lasarov Olivia, Suomen Taitovoimisteluklubi
11 5  Loikkanen Lili, Suomen Taitovoimisteluklubi
11 3  Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
11 4  Söderholm Isabella, Espoon Telinetaiturit

Last Update: 10/20/2019 9:55:30 AM