Back 

NTV maajoukkuelinjan 1.-3.lk ja kilpalinjan luokkakilpailut Liikuntamylly, Helsinki, 2019-10-11

1. luokka 2. luokka 3. luokka B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka nuoremmat F luokka vanhemmat Back

C luokka vanhemmat

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 128  Lappalainen Sofia, Viipurin Reipas VI
2 62  Renlund Fiona, Kotkan Telinevoimistelijat V
3 204  Dansk Laura,, Voimisteluseura Helsinki VSH V
4 127  Silvast Laura, Viipurin Reipas V
5 202  Hernandez Sandra, Voimisteluseura Helsinki VSH V
6 177  Hirvonen Ella, Pyrkivä Gymnastics V
7 178  Hollmén Julia, Pyrkivä Gymnastics IV
8 126  Haapsaari Lotta, Viipurin Reipas IV
9 1  Rajala Sine-Ellen, Alppilan Salamat IV
10 94  Vallin Vilma, Fliku-82 IV
10 198  Kuronen Sini, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 65  Afrosina Eva, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 176  Airaksinen Ella, Pyrkivä Gymnastics IV
11 175  Bergström Betta, Pyrkivä Gymnastics IV
11 147  Heiska Taika, Suomen Taitovoimisteluklubi IV
11 64  Kukkanen Sini, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 95  Merilaid Evelin, Fliku-82 IV
11 125  Belov Mea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 34  Dahlén Ingrid, Mariehamns Gymnastikförening III
11 129  Gröning Leona, Voimisteluseura Kieppi III
11 205  Kaareskorpi Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 58  Kinnunen Meea, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 173  Koponen Janette, Voimisteluklubi Lohja III
11 100  Kottelin Jessica, Hangö Arbetarnas Idrottsklub III
11 174  Leino Säde, Voimisteluklubi Lohja III
11 97  Moilanen Stella, Helsingfors Gymnastikklubb HGK III
11 99  Nygård Clara, Helsingfors Gymnastikklubb HGK III
11 8  Ojanen Iina, Alppilan Salamat III
11 201  Talzi Lada, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 98  Amanda Mäkelä, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 60  Heinonen Vappu, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 38  Jansson Elsa, Mariehamns Gymnastikförening II
11 199  Kalenius Sara, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 2  Korhonen Aada, Alppilan Salamat II
11 57  Korkeamäki Tuuli, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 148  Kyllönen Noora, Suomen Taitovoimisteluklubi II
11 197  Laasonen Ella, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 206  Mäkelä Minea, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 203  Paananen Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 93  Rybski Isabella, Grankulla Gymnastikförening II
11 5  Suomaa Ella, Alppilan Salamat II
11 96  Vilen Juni, Helsingfors Gymnastikklubb HGK II
11 33  Westmark Vanja, Mariehamns Gymnastikförening II
11 146  Diallo Angelina, Suomen Taitovoimisteluklubi I
11 36  Eriksson Ella, Mariehamns Gymnastikförening I
11 149  Eyong Safiya, Suomen Taitovoimisteluklubi I
11 145  Hamiti Minella, Suomen Taitovoimisteluklubi I
11 151  Karvinen Vilma, Suomen Taitovoimisteluklubi I
11 6  Kosonen Nea, Alppilan Salamat I
11 3  Ruottinen Moona, Alppilan Salamat I
11 63  Sjögren Seela, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 37  Sjöström Emma, Mariehamns Gymnastikförening I
11 35  Sundblom Bianca, Mariehamns Gymnastikförening I
11 61  Ettamo Emelinda, Kotkan Telinevoimistelijat
11 59  Hagstedt Katy, Kotkan Telinevoimistelijat
11 4  Lavikka Janna, Alppilan Salamat
11 150  Liljeroos Livia, Suomen Taitovoimisteluklubi
11 7  Sarpakunnas Ouni, Alppilan Salamat
11 200  Yliniemelä Mariette, Voimisteluseura Helsinki VSH

Last Update: 10/20/2019 9:53:01 AM