Back 

NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut + STARA Kuopio, 2019-10-12

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka vanhemmat Back

B luokka nuoremmat

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 121  Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu VII
2 123  Nyblom Kiara, Tampereen Sisu VII
3 11  Martikainen Lina, Kuopion Reippaan Voimistelijat VI
4 1  Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat VI
5 10  Reinikainen Venla, Kuopion Reippaan Voimistelijat V
6 15  Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat V
7 5  Koistinen Alisa, Kuopion Reippaan Voimistelijat V
8 114  Moilanen Vilma, Kajaani Gymnastics V
9 113  Moilanen Hilla, Kajaani Gymnastics V
10 3  Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat V
11 4  Kettunen Sanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat V
11 73  Moilanen Siiri-Sofia, Joensuun Voimistelu ja Liikunta V
11 2  Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat V
11 117  Suovirta Sohvi, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 120  Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu V
11 118  Värälä Maria, Tampereen Sisu V
11 116  Kellokoski Enni, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 17  Kontro Kerttu, Kuopion Reippaan Voimistelijat IV
11 76  Mokshina Elina, Joensuun Voimistelu ja Liikunta IV
11 122  Pekkola Alina, Tampereen Sisu IV
11 163  Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu IV
11 75  Ruusuvuori Heidi, Joensuun Voimistelu ja Liikunta IV
11 158  Saksman Eevi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta IV
11 71  Efimova Lilia, Joensuun Voimistelu ja Liikunta III
11 13  Eskelinen Natasha, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 159  Heikkinen Annu, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 72  Ikonen Hertta, Joensuun Voimistelu ja Liikunta III
11 70  Immonen Alisa, Joensuun Voimistelu ja Liikunta III
11 74  Kiiski Anni, Joensuun Voimistelu ja Liikunta III
11 160  Lintunen Minea, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 162  Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu III
11 6  Montell Mette, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 161  Mutikainen Maija, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 69  Paavilainen Kerttu, Joensuun Voimistelu ja Liikunta III
11 8  Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 9  Siimes Sara, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 77  Arola Eevi, Brahen Voimistelijat BraVo II
11 166  Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu II
11 157  Huopainen Milda, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta II
11 7  Liukkonen Iina, Kuopion Reippaan Voimistelijat II
11 79  Mönkäre Senni, Imatran Liikuntaseura ILse II
11 115  Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics II
11 78  Strömberg Selma, Imatran Liikuntaseura ILse II
11 167  Tolvanen Emma, Savonlinnan voimistelu ja liikunta II
11 164  Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu I
11 16  Linnilä Iida, Kuopion Reippaan Voimistelijat I
11 14  Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat I
11 12  Tiihonen Veera, Kuopion Reippaan Voimistelijat I
11 119  Malminen Miisa, Tampereen Sisu
11 165  Pekanoja Vilma, Voimistelumaailma Oulu

Last Update: 10/20/2019 9:53:22 AM