Back 

NTV kilpalinjan B-G luokkakilpailut + STARA Kuopio, 2019-10-12

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat F luokka vanhemmat Back

C luokka vanhemmat

Vault | Uneven bars | Beam | Floor | All-Round
Name Total
1 26  Möttö Emilia, Joensuun Voimistelu ja Liikunta VII
2 128  Toivio Kerttu, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
3 74  Pekkala Silja, Kajaani Gymnastics V
4 65  Hämäläinen Marja-Liisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta V
5 32  Heikkinen Vilma, Imatran Liikuntaseura ILse V
6 5  Niininen Iiris, Tampereen Sisu V
7 67  Padatsu Liina, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta IV
8 129  Kellokoski Iina, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
9 27  Seppänen Manta, Joensuun Voimistelu ja Liikunta IV
9 28  Veijalainen Milla, Joensuun Voimistelu ja Liikunta IV
11 25  Laakkonen Elsi, Joensuun Voimistelu ja Liikunta IV
11 125  Sormunen Sara, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 131  Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 2  Eskelinen Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 132  Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 29  Kähkönen Janna, Imatran Liikuntaseura ILse III
11 70  Koikkalainen Helmi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 121  Kurunmäki Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 122  Laurikainen Venny, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 69  Nurmela Essi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 73  Oksman Ciara, Kajaani Gymnastics III
11 78  Pelkonen Iris, Kajaani Gymnastics III
11 4  Penttilä Venla, Tampereen Sisu III
11 130  Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto III
11 126  Salmio Ilona, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 30  Tiainen Nuppu, Imatran Liikuntaseura ILse III
11 3  Toiviainen Vivianna, Kuopion Reippaan Voimistelijat III
11 76  Tuikka Nea, Kajaani Gymnastics III
11 124  Falkenbach Lotta, Jyväskylän Voimistelijat-79 II
11 71  Heikkilä Iida, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta II
11 68  Heikkinen Adeliina, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta II
11 34  Heula Elina, Voimistelumaailma Oulu II
11 33  Järveläinen Venny, Imatran Liikuntaseura ILse II
11 31  Kähäri Anna-Leena, Imatran Liikuntaseura ILse II
11 75  Paavola Erika, Kajaani Gymnastics II
11 123  Sirviö Saana, Jyväskylän Voimistelijat-79 II
11 1  Viikki Taika, Kuopion Reippaan Voimistelijat II
11 72  Torniainen Vella, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta I
11 77  Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics I
11 127  Kukkonen Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79
11 66  Lamberg Lyydia, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta
11 6  Virkki Milla, Tampereen Sisu

Last Update: 10/20/2019 9:57:37 AM