Back 

Unisport Norgescup nr. 3 Turn menn Tromsø, 2019-10-26

Junior Junior FIG Age Development Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt Senior Lag, Rekrutt Back

Rekrutt

Floor | Pommel | Still rings | Vault | Parallel bars | High bar | All-Round
Name Total
1 11  Phillip Johan Sandviken Lieske, Laksevåg TIL 79.600
2 5  William Sønsteng, Hoppensprett Turn Jessheim 78.800
3 61  Konrad Holberg, Trondhjems Turnforening 78.350
4 31  Mathias Lenes Ekeberg, Nøtterøy Turn 77.650
5 24  Gardar Fjøsne-Knudsen, Njård 76.500
6 30  Linus Astrup Monen, Nøtterøy Turn 76.050
7 25  Kristian Ramdahl, Njård 75.750
8 60  Arseni Kudrjavtsev, Sandnes Turnforening 75.550
9 39  Joel Dyngeland, Stavanger Turnforening 75.450
9 59  Amund Hetland, Sandnes Turnforening 75.450
11 63  Mikal Hammersland, Sotra SK Turn & Dans 74.650
12 52  Gard Galtung Døsvig Hofstad, Bergens TF 74.600
13 51  Erik Ramnefjell Natvik, Bergens TF 73.850
14 44  Iver Olasønn Daae, Tromsø Turnforening 73.800
15 6  Ivan Maltsev, Kristiansands Turnforening 73.100
16 13  Viljar Alver Øverland, Laksevåg TIL 72.550
17 9  Lukas Aateigen Nilsen, Kristiansands Turnforening 72.050
18 33  Jacob Andersen, Oslo Turnforening 71.900
18 35  Mathias Barbo, Oslo Turnforening 71.900
20 48  Elias Pfaff, Arendals Turnforening 71.650
21 21  Sander Andre Pedersen, Nedre Glomma Turnforening 71.550
22 32  Nicklas Frengen Amundsen, Nøtterøy Turn 70.500
23 62  Johannes Namtvett, Bergens TF 70.050
24 54  Mads Teige Thomassen, Bergens TF 69.950
25 7  Kristian Emil Mikalsen, Kristiansands Turnforening 69.650
25 53  Henrik Teige Thomassen, Bergens TF 69.650
27 8  Leon Øgrey-Brandsdal, Kristiansands Turnforening 69.550
28 36  Oscar Chiaki Nakazato Wiik, Oslo Turnforening 68.850
29 27  August Hvitstein, Nøtterøy Turn 68.750
30 22  Sander Lieblein Birkholm, Nedre Glomma Turnforening 68.600
31 56  Linus Røhnebæk Stensrud, Elverum Turn 68.450
32 46  Sondre Solheim Bøe, Tromsø Turnforening 67.950
33 50  Ola Grøv Revheim, Asker Turnforening 67.100
34 3  Liam Holsæter, Hoppensprett Turn Jessheim 66.450
35 23  Sebastian Udnæs, Nedre Glomma Turnforening 65.400
35 34  Kristoffer Waal, Oslo Turnforening 65.400
37 18  Casper Skogsrud, Nedre Glomma Turnforening 64.950
38 26  Trym Ekrann Tjøstheim, Njård 64.800
39 29  Johannes Brede Danielsen, Nøtterøy Turn 64.450
40 28  Johan Vasvik Løke, Nøtterøy Turn 64.250
41 10  Linus Emil Hansen, Laksevåg TIL 64.200
42 38  Simen Eliassen, Oslo Turnforening 64.100
43 1  Fredrik Rynning, Hoppensprett Turn Jessheim 63.850
44 12  Sander Ragnarsson, Laksevåg TIL 63.800
45 43  Iver Bræck Innbjør, Tromsø Turnforening 63.750
46 55  Isak Mælum da Luz, Elverum Turn 62.600
47 47  Gard Berntsen, Fana 62.400
48 42  William Hamrell, Stavanger Turnforening 62.250
49 4  Oliver Dahl, Hoppensprett Turn Jessheim 61.300
50 16  Dorian Tambi Eidsether, Mandals Turnforening 60.500
51 40  Mathias Johannesen, Stavanger Turnforening 59.050
52 15  Bendik Lunde Andersen, Mandals Turnforening 57.550
53 14  Ask Spinnangr, Mandals Turnforening 57.300
54 17  Nikolas Støle Valvik, Mandals Turnforening 55.100
55 41  Micah Tran, Stavanger Turnforening 50.850
56 49  Emil Sopata Thorstensen, Asker Turnforening 49.650
57 45  Mathias Bogstrand, Tromsø Turnforening 42.050
58 58  Kristoffer Ask Haglund, Nordstrand Turnforening 31.750
59 19  Leo Alexander Langaker Olafsen, Nedre Glomma Turnforening
59 20  Lukas Otin Andresen, Nedre Glomma Turnforening
59 37  Phong Tage Gulldbrandsson, Oslo Turnforening
59 57  Daniel Mehta-Andresen, Nordstrand Turnforening

Last Update: 7/7/2020 5:51:11 PM