Back 

Unisport Norgescup nr. 3 Turn menn Tromsø, 2019-10-26

Junior Junior FIG Age Development Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt Senior Lag, Rekrutt
Senior
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
508
Magnus Dahl-Hansen
Tromsø Turnforening
12.000
D: 3.8
E: 8.500
ND: 0.30
11.450
D: 3.10
E: 8.350
12.650
D: 4.50
E: 8.150
12.800
D: 4.00
E: 8.800
12.250
D: 4.70
E: 7.550
12.400
73.550
FX
12.000
D: 3.8
E: 8.500
ND: 0.30
PH
11.450
D: 3.1
E: 8.350
SR
12.650
D: 4.5
E: 8.150
VT
12.800
D: 4.0
E: 8.800
PB
12.250
D: 4.7
E: 7.550
HB
12.400
D: 4.8
E: 7.600
2
503
Nore Skulesson Stene
Nedre Glomma Turnforening
11.500
D: 4.6
E: 7.300
ND: 0.40
13.350
D: 4.20
E: 9.150
12.050
D: 4.10
E: 7.950
12.950
D: 4.00
E: 8.950
11.400
D: 4.00
E: 7.400
11.400
72.650
0.900
FX
11.500
D: 4.6
E: 7.300
ND: 0.40
PH
13.350
D: 4.2
E: 9.150
SR
12.050
D: 4.1
E: 7.950
VT
12.950
D: 4.0
E: 8.950
PB
11.400
D: 4.0
E: 7.400
HB
11.400
D: 4.3
E: 7.100
3
501
Fredrik Johnsen
Hoppensprett Turn Jessheim
12.350
D: 5.0
E: 7.350
10.450
D: 4.10
E: 6.350
12.300
D: 4.50
E: 7.800
12.650
D: 4.00
E: 8.650
12.300
D: 4.90
E: 7.400
10.800
70.850
2.700
FX
12.350
D: 5.0
E: 7.350
PH
10.450
D: 4.1
E: 6.350
SR
12.300
D: 4.5
E: 7.800
VT
12.650
D: 4.0
E: 8.650
PB
12.300
D: 4.9
E: 7.400
HB
10.800
D: 3.7
E: 7.100
4
507
Kasper Sjøthun
Tromsø Turnforening
10.950
D: 4.2
E: 6.750
10.950
D: 3.20
E: 7.750
11.400
D: 3.70
E: 7.700
12.450
D: 4.00
E: 8.450
12.100
D: 3.70
E: 8.400
11.550
69.400
4.150
FX
10.950
D: 4.2
E: 6.750
PH
10.950
D: 3.2
E: 7.750
SR
11.400
D: 3.7
E: 7.700
VT
12.450
D: 4.0
E: 8.450
PB
12.100
D: 3.7
E: 8.400
HB
11.550
D: 3.9
E: 7.650
5
502
Fredrik Bjørnevik Aas
Nedre Glomma Turnforening
12.550
D: 4.9
E: 7.750
ND: 0.10
11.200
D: 3.80
E: 7.400
12.900
D: 4.00
E: 8.900
12.350
D: 3.50
E: 8.850
49.000
24.550
FX
12.550
D: 4.9
E: 7.750
ND: 0.10
PH
11.200
D: 3.8
E: 7.400
SR

VT
12.900
D: 4.0
E: 8.900
PB
12.350
D: 3.5
E: 8.850
HB

6
506
Philip Nyhus Fleischer
Oslo Turnforening
12.200
D: 3.80
E: 8.400
12.300
D: 3.90
E: 8.400
11.050
35.550
38.000
FX

PH

SR
12.200
D: 3.8
E: 8.400
VT

PB
12.300
D: 3.9
E: 8.400
HB
11.050
D: 3.9
E: 7.150
7
500
Vetle Kraft Talsnes
Elverum Turn
10.700
D: 5.10
E: 5.600
10.700
D: 4.40
E: 6.300
10.600
32.000
41.550
FX

PH
10.700
D: 5.1
E: 5.600
SR

VT

PB
10.700
D: 4.4
E: 6.300
HB
10.600
D: 4.4
E: 6.200
8
504
Marius Wester Reistad
Oslo Turnforening
12.850
D: 4.50
E: 8.350
12.850
60.700
FX

PH

SR

VT

PB
12.850
D: 4.5
E: 8.350
HB

9
505
Nikolai Rønbeck
Oslo Turnforening
11.400
D: 4.60
E: 6.800
11.400
62.150
FX

PH
11.400
D: 4.6
E: 6.800
SR

VT

PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening

4.9

7.750

0.1

12.550

2
501
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim

5.0

7.350


12.350

0.200
3
508
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

3.8

8.500

0.3

12.000

0.550
4
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening

4.6

7.300

0.4

11.500

1.050
5
507
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

4.2

6.750


10.950

1.600
6
500
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn




6
504
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




6
505
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening




6
506
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening

4.2

9.150


13.350

2
508
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

3.1

8.350


11.450

1.900
3
505
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening

4.6

6.800


11.400

1.950
4
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening

3.8

7.400


11.200

2.150
5
507
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.2

7.750


10.950

2.400
6
500
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn

5.1

5.600


10.700

2.650
7
501
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim

4.1

6.350


10.450

2.900
8
504
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




8
506
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
508
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.5

8.150


12.650

2
501
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim

4.5

7.800


12.300

0.350
3
506
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening

3.8

8.400


12.200

0.450
4
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening

4.1

7.950


12.050

0.600
5
507
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.7

7.700


11.400

1.250
6
500
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn




6
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening




6
504
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




6
505
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening


4.0


8.950




6.475
12.950

2
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening


4.0


8.900




6.450
12.900

0.025
3
508
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening


4.0


8.800




6.400
12.800

0.075
4
501
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim


4.0


8.650




6.325
12.650

0.150
5
507
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening


4.0


8.450




6.225
12.450

0.250
6
500
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn










6
504
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening










6
505
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening










6
506
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
504
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening

4.5

8.350


12.850

2
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening

3.5

8.850


12.350

0.500
3
506
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening

3.9

8.400


12.300

0.550
3
501
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim

4.9

7.400


12.300

0.550
5
508
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.7

7.550


12.250

0.600
6
507
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.7

8.400


12.100

0.750
7
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening

4.0

7.400


11.400

1.450
8
500
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn

4.4

6.300


10.700

2.150
9
505
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
508
Magnus Dahl-Hansen, Tromsø Turnforening

4.8

7.600


12.400

2
507
Kasper Sjøthun, Tromsø Turnforening

3.9

7.650


11.550

0.850
3
503
Nore Skulesson Stene, Nedre Glomma Turnforening

4.3

7.100


11.400

1.000
4
506
Philip Nyhus Fleischer, Oslo Turnforening

3.9

7.150


11.050

1.350
5
501
Fredrik Johnsen, Hoppensprett Turn Jessheim

3.7

7.100


10.800

1.600
6
500
Vetle Kraft Talsnes, Elverum Turn

4.4

6.200


10.600

1.800
7
502
Fredrik Bjørnevik Aas, Nedre Glomma Turnforening




7
504
Marius Wester Reistad, Oslo Turnforening




7
505
Nikolai Rønbeck, Oslo Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/21/2024 4:22:49 AM
SX
SM
MD
XL
XXL