Back 

Unisport Norgescup nr. 3 Turn menn Tromsø, 2019-10-26

Junior Junior FIG Age Development Klasse 1 Klasse 2 Klasse 3 Rekrutt Senior Lag, Rekrutt
Junior FIG Age Development
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
414
Iver Oprand Heggelund
Tromsø Turnforening
8.750

E: 8.750
9.250

E: 9.250
8.500
D: 0.00
E: 8.500
8.750
8.950/8.550
/-
E: 8.950/8.550
9.550
D: 0.00
E: 9.550
8.300
53.100
FX
8.750

E: 8.750
PH
9.250

E: 9.250
SR
8.500

E: 8.500
VT
8.750
8.950/8.550
D: -/-
E: 8.950/8.550
PB
9.550

E: 9.550
HB
8.300

E: 8.300
2
408
Joar Birkeland Amblie
Oslo Turnforening
7.700

E: 7.700
8.950

E: 8.950
8.950
D: 0.00
E: 8.950
8.600
8.650/8.550
/-
E: 8.650/8.550
9.450
D: 0.00
E: 9.450
9.050
52.700
0.400
FX
7.700

E: 7.700
PH
8.950

E: 8.950
SR
8.950

E: 8.950
VT
8.600
8.650/8.550
D: -/-
E: 8.650/8.550
PB
9.450

E: 9.450
HB
9.050

E: 9.050
3
415
Peder Funderud Skogvang
Tromsø Turnforening
7.700

E: 7.700
8.400

E: 8.400
8.650
D: 0.00
E: 8.650
8.950
8.900/9.000
/-
E: 8.900/9.000
9.650
D: 0.00
E: 9.650
8.550
51.900
1.200
FX
7.700

E: 7.700
PH
8.400

E: 8.400
SR
8.650

E: 8.650
VT
8.950
8.900/9.000
D: -/-
E: 8.900/9.000
PB
9.650

E: 9.650
HB
8.550

E: 8.550
4
405
Sebastian Sponevik
Hoppensprett Turn Jessheim
7.750

E: 8.050
ND: 0.30
9.000

E: 9.000
8.400
D: 0.00
E: 8.400
9.075
9.150/9.000
/-
E: 9.150/9.000
8.850
D: 0.00
E: 8.850
8.750
51.825
1.275
FX
7.750

E: 8.050
ND: 0.30
PH
9.000

E: 9.000
SR
8.400

E: 8.400
VT
9.075
9.150/9.000
D: -/-
E: 9.150/9.000
PB
8.850

E: 8.850
HB
8.750

E: 8.750
5
409
Magnus Nygaard-Damm
Oslo Turnforening
7.500

E: 7.600
ND: 0.10
8.800

E: 8.800
8.250
D: 0.00
E: 8.250
8.650
8.800/8.500
/-
E: 8.800/8.500
9.650
D: 0.00
E: 9.650
8.500
51.350
1.750
FX
7.500

E: 7.600
ND: 0.10
PH
8.800

E: 8.800
SR
8.250

E: 8.250
VT
8.650
8.800/8.500
D: -/-
E: 8.800/8.500
PB
9.650

E: 9.650
HB
8.500

E: 8.500
6
407
Elias Benjamin Egli
Njård
8.150

E: 8.150
6.200

E: 7.400
ND: 1.20
7.950
D: 0.00
E: 7.950
8.875
8.950/8.800
/-
E: 8.950/8.800
9.500
D: 0.00
E: 9.500
9.250
49.925
3.175
FX
8.150

E: 8.150
PH
6.200

E: 7.400
ND: 1.20
SR
7.950

E: 7.950
VT
8.875
8.950/8.800
D: -/-
E: 8.950/8.800
PB
9.500

E: 9.500
HB
9.250

E: 9.250
7
416
Didrik Rotbakken Gundersen
Trondhjems Turnforening
8.650

E: 8.650
5.850

E: 7.550
ND: 1.70
7.850
D: 0.00
E: 7.850
9.250
9.250/9.250
/-
E: 9.250/9.250
8.700
D: 0.00
E: 8.700
8.100
48.400
4.700
FX
8.650

E: 8.650
PH
5.850

E: 7.550
ND: 1.70
SR
7.850

E: 7.850
VT
9.250
9.250/9.250
D: -/-
E: 9.250/9.250
PB
8.700

E: 8.700
HB
8.100

E: 8.100
8
413
Sebastian Dyngeland
Stavanger Turnforening
8.200

E: 8.200
4.900

E: 6.600
ND: 1.70
7.600
D: 0.00
E: 7.600
8.975
9.350/8.600
/-
E: 9.350/8.600
7.850
D: 0.00
E: 7.850
8.150
45.675
7.425
FX
8.200

E: 8.200
PH
4.900

E: 6.600
ND: 1.70
SR
7.600

E: 7.600
VT
8.975
9.350/8.600
D: -/-
E: 9.350/8.600
PB
7.850

E: 7.850
HB
8.150

E: 8.150
9
417
Kasper Pettersen Dale
Trondhjems Turnforening
8.150

E: 8.150
5.300

E: 7.000
ND: 1.70
7.750
D: 0.00
E: 7.750
8.250
7.850/8.650
/-
E: 7.850/8.650
7.950
D: 0.00
E: 7.950
8.100
45.500
7.600
FX
8.150

E: 8.150
PH
5.300

E: 7.000
ND: 1.70
SR
7.750

E: 7.750
VT
8.250
7.850/8.650
D: -/-
E: 7.850/8.650
PB
7.950

E: 7.950
HB
8.100

E: 8.100
10
400
Jakob Kvamsøe
Bergens TF
8.550

E: 8.550
4.550

E: 5.750
ND: 1.20
6.950
D: 0.00
E: 7.750
ND: 0.80
8.250
8.850/7.650
/-
E: 8.850/7.650
9.300
D: 0.00
E: 9.300
7.600
45.200
7.900
FX
8.550

E: 8.550
PH
4.550

E: 5.750
ND: 1.20
SR
6.950

E: 7.750
ND: 0.80
VT
8.250
8.850/7.650
D: -/-
E: 8.850/7.650
PB
9.300

E: 9.300
HB
7.600

E: 7.600
11
411
Aksel Emil Stendahl
Stavanger Turnforening
6.550

E: 7.250
ND: 0.70
5.300

E: 7.000
ND: 1.70
7.300
D: 0.00
E: 7.300
8.850
9.450/8.250
/-
E: 9.450/8.250
8.250
D: 0.00
E: 8.250
6.900
43.150
9.950
FX
6.550

E: 7.250
ND: 0.70
PH
5.300

E: 7.000
ND: 1.70
SR
7.300

E: 7.300
VT
8.850
9.450/8.250
D: -/-
E: 9.450/8.250
PB
8.250

E: 8.250
HB
6.900

E: 8.300
ND: 1.40
12
410
Petter Steinsvik-Nilsen
Oslo Turnforening
6.000

E: 6.500
ND: 0.50
7.300

E: 7.300
7.450
D: 0.00
E: 7.450
8.350
8.500/8.200
/-
E: 8.500/8.200
9.150
D: 0.00
E: 9.150
3.750
42.000
11.100
FX
6.000

E: 6.500
ND: 0.50
PH
7.300

E: 7.300
SR
7.450

E: 7.450
VT
8.350
8.500/8.200
D: -/-
E: 8.500/8.200
PB
9.150

E: 9.150
HB
3.750

E: 5.150
ND: 1.40
13
419
Aleksander S. Lundekvam
Sotra SK Turn & Dans
7.150

E: 7.250
ND: 0.10
4.800

E: 6.000
ND: 1.20
7.100
D: 0.00
E: 7.100
8.250
8.250/8.250
/-
E: 8.250/8.250
7.500
D: 0.00
E: 7.500
4.700
39.500
13.600
FX
7.150

E: 7.250
ND: 0.10
PH
4.800

E: 6.000
ND: 1.20
SR
7.100

E: 7.100
VT
8.250
8.250/8.250
D: -/-
E: 8.250/8.250
PB
7.500

E: 7.500
HB
4.700

E: 6.100
ND: 1.40
14
412
Philip Tveteraas Hauge
Stavanger Turnforening
3.700

E: 5.200
ND: 1.50
5.150

E: 6.850
ND: 1.70
7.100
D: 0.00
E: 7.100
8.775
9.100/8.450
/-
E: 9.100/8.450
7.000
D: 0.00
E: 8.200
ND: 1.2
6.850
38.575
14.525
FX
3.700

E: 5.200
ND: 1.50
PH
5.150

E: 6.850
ND: 1.70
SR
7.100

E: 7.100
VT
8.775
9.100/8.450
D: -/-
E: 9.100/8.450
PB
7.000

E: 8.200
ND: 1.20
HB
6.850

E: 8.250
ND: 1.40
15
403
Niklas Marton Syverhuset
Elverum Turn
8.450
D: 0.00
E: 8.450
8.450
16.900
36.200
FX

PH

SR
8.450

E: 8.450
VT
PB

HB
8.450

E: 8.450
16
401
Leander Bjerk Skreien
Bergens TF
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening


8.750


8.750

2
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening


8.650


8.650

0.100
3
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF


8.550


8.550

0.200
4
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening


8.200


8.200

0.550
5
407
Elias Benjamin Egli, Njård


8.150


8.150

0.600
5
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening


8.150


8.150

0.600
7
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


8.050

0.3

7.750

1.000
8
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening


7.700


7.700

1.050
8
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening


7.700


7.700

1.050
10
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening


7.600

0.1

7.500

1.250
11
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans


7.250

0.1

7.150

1.600
12
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening


7.250

0.7

6.550

2.200
13
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


6.500

0.5

6.000

2.750
14
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening


5.200

1.5

3.700

5.050
15
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF




15
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening


9.250


9.250

2
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


9.000


9.000

0.250
3
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening


8.950


8.950

0.300
4
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening


8.800


8.800

0.450
5
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening


8.400


8.400

0.850
6
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


7.300


7.300

1.950
7
407
Elias Benjamin Egli, Njård


7.400

1.2

6.200

3.050
8
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening


7.550

1.7

5.850

3.400
9
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening


7.000

1.7

5.300

3.950
9
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening


7.000

1.7

5.300

3.950
11
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening


6.850

1.7

5.150

4.100
12
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening


6.600

1.7

4.900

4.350
13
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans


6.000

1.2

4.800

4.450
14
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF


5.750

1.2

4.550

4.700
15
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF




15
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening


8.950


8.950

2
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening


8.650


8.650

0.300
3
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening


8.500


8.500

0.450
4
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn


8.450


8.450

0.500
5
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


8.400


8.400

0.550
6
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening


8.250


8.250

0.700
7
407
Elias Benjamin Egli, Njård


7.950


7.950

1.000
8
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening


7.850


7.850

1.100
9
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening


7.750


7.750

1.200
10
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening


7.600


7.600

1.350
11
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


7.450


7.450

1.500
12
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening


7.300


7.300

1.650
13
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans


7.100


7.100

1.850
13
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening


7.100


7.100

1.850
15
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF


7.750

0.8

6.950

2.000
16
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening





9.250
9.250




9.250
9.250
9.250

2
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim





9.150
9.000




9.075
9.150
9.000

0.175
3
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening





9.350
8.600




8.975
9.350
8.600

0.275
4
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening





8.900
9.000




8.950
8.900
9.000

0.300
5
407
Elias Benjamin Egli, Njård





8.950
8.800




8.875
8.950
8.800

0.375
6
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening





9.450
8.250




8.850
9.450
8.250

0.400
7
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening





9.100
8.450




8.775
9.100
8.450

0.475
8
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening





8.950
8.550




8.750
8.950
8.550

0.500
9
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening





8.800
8.500




8.650
8.800
8.500

0.600
10
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening





8.650
8.550




8.600
8.650
8.550

0.650
11
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening





8.500
8.200




8.350
8.500
8.200

0.900
12
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF





8.850
7.650




8.250
8.850
7.650

1.000
12
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening





7.850
8.650




8.250
7.850
8.650

1.000
12
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans





8.250
8.250




8.250
8.250
8.250

1.000
15
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF










15
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening


9.650


9.650

1
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening


9.650


9.650

3
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening


9.550


9.550

0.100
4
407
Elias Benjamin Egli, Njård


9.500


9.500

0.150
5
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening


9.450


9.450

0.200
6
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF


9.300


9.300

0.350
7
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


9.150


9.150

0.500
8
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


8.850


8.850

0.800
9
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening


8.700


8.700

0.950
10
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening


8.250


8.250

1.400
11
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening


7.950


7.950

1.700
12
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening


7.850


7.850

1.800
13
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans


7.500


7.500

2.150
14
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening


8.200

1.2

7.000

2.650
15
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF




15
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
407
Elias Benjamin Egli, Njård


9.250


9.250

2
408
Joar Birkeland Amblie, Oslo Turnforening


9.050


9.050

0.200
3
405
Sebastian Sponevik, Hoppensprett Turn Jessheim


8.750


8.750

0.500
4
415
Peder Funderud Skogvang, Tromsø Turnforening


8.550


8.550

0.700
5
409
Magnus Nygaard-Damm, Oslo Turnforening


8.500


8.500

0.750
6
403
Niklas Marton Syverhuset, Elverum Turn


8.450


8.450

0.800
7
414
Iver Oprand Heggelund, Tromsø Turnforening


8.300


8.300

0.950
8
413
Sebastian Dyngeland, Stavanger Turnforening


8.150


8.150

1.100
9
417
Kasper Pettersen Dale, Trondhjems Turnforening


8.100


8.100

1.150
9
416
Didrik Rotbakken Gundersen, Trondhjems Turnforening


8.100


8.100

1.150
11
400
Jakob Kvamsøe, Bergens TF


7.600


7.600

1.650
12
411
Aksel Emil Stendahl, Stavanger Turnforening


8.300

1.4

6.900

2.350
13
412
Philip Tveteraas Hauge, Stavanger Turnforening


8.250

1.4

6.850

2.400
14
419
Aleksander S. Lundekvam, Sotra SK Turn & Dans


6.100

1.4

4.700

4.550
15
410
Petter Steinsvik-Nilsen, Oslo Turnforening


5.150

1.4

3.750

5.500
16
401
Leander Bjerk Skreien, Bergens TF




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 12:50:55 AM
SX
SM
MD
XL
XXL