Back 

NTV kilpalinjan B-G ja MTV 1.-3.lk luokkakilpailut + Stara Ylivieska, 2019-10-19

1. luokka 2. Luokka B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat
B luokka nuoremmat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
13
Martikainen Lina
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9,5-10
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9,5-10
2
82
Ojanperä Veera
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
7,5-8
9-9,5
9,5-10
VII
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
9,5-10
2
8
Kettunen Sanni
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9,5-10
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9,5-10
4
84
Lärka Isa-Li
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
9-9,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
5
94
Lillrank Molly
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
6
12
Reinikainen Venla
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
7
86
Virta Amelie
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
8
16
Niemeläinen Hilda-Mari
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8,5-9
8-8,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
9-9,5
8
5
Eronen Aada
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
10
88
Ranta Lotta
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
18
Kontro Kerttu
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
81
Laurila Adele
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
96
Nyman Agnes
Fitness Idrottsförening F.I.F
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
6
Ryynänen Taina
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
78
Härkönen Netta
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
7,5-8
9-9,5
8,5-9
V
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
83
Nyrhinen Piitu
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
8-8,5
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
7
Räsänen Wilma
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
8,5-9
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
11
Siimes Sara
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
80
Andelin Susan
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
77
Hanni Heidi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
92
Hassi Sofia
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
6-7
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
9
Liukkonen Iina
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
alle 6
9-9,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
87
Marjeta Elle
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
8,5-9
7,5-8
7-7,5
IV
VT
8-8,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
90
Pekanoja Vilma
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
7-7,5
9-9,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
7,5-8
11
10
Salkolahti Hertta
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
6-7
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8,5-9
11
19
Seitajärvi Meea
Kajaani Gymnastics
8,5-9
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
79
Vilmusenhao Jade
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
1
Alatalo Alisa
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
85
Blomberg Jennifer
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
7,5-8
7-7,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
14
Eskelinen Natasha
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
6-7
8,5-9
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
93
Juola Sofia
Fitness Idrottsförening F.I.F
8,5-9
7,5-8
8,5-9
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
6-7
11
89
Kurvinen Selina
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
15
Miettinen Sanja
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
6-7
8,5-9
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
2
Tirri Erika
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
6-7
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
17
Linnilä Iida
Kuopion Reippaan Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
4
Jylhä Senni
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
3
Löytynoja Sonja
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8-8,5
alle 6
7-7,5
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
95
Karlström Malva
Fitness Idrottsförening F.I.F
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
91
Vihattula Emmi
Voimistelumaailma Oulu
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
82
Ojanperä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

2
8
Kettunen Sanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

2
13
Martikainen Lina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

2
88
Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

5
84
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

5
94
Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

5
16
Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

5
83
Nyrhinen Piitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

5
12
Reinikainen Venla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

5
11
Siimes Sara, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

11
1
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

11
80
Andelin Susan, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
77
Hanni Heidi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
92
Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

11
4
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

11
17
Linnilä Iida, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

11
9
Liukkonen Iina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

11
96
Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

11
6
Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

11
10
Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

11
85
Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
5
Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
14
Eskelinen Natasha, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
93
Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
18
Kontro Kerttu, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
89
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
81
Laurila Adele, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
15
Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
90
Pekanoja Vilma, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
7
Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
19
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
2
Tirri Erika, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
79
Vilmusenhao Jade, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
86
Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
78
Härkönen Netta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
3
Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
87
Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
95
Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F

11
91
Vihattula Emmi, Voimistelumaailma Oulu

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
13
Martikainen Lina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

2
84
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

3
5
Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

3
16
Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

3
86
Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

6
8
Kettunen Sanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

6
18
Kontro Kerttu, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

6
87
Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

6
83
Nyrhinen Piitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

10
12
Reinikainen Venla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
81
Laurila Adele, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
94
Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

11
96
Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

11
88
Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
7
Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
6
Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
10
Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
11
Siimes Sara, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
80
Andelin Susan, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
85
Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
78
Härkönen Netta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
93
Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F

7,5-8

11
82
Ojanperä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
90
Pekanoja Vilma, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
1
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
14
Eskelinen Natasha, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
77
Hanni Heidi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
92
Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
15
Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
19
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

6-7

11
2
Tirri Erika, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
79
Vilmusenhao Jade, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
4
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
95
Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F

11
89
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
17
Linnilä Iida, Kuopion Reippaan Voimistelijat

alle 6

11
9
Liukkonen Iina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

alle 6

11
3
Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
91
Vihattula Emmi, Voimistelumaailma Oulu

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
78
Härkönen Netta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
82
Ojanperä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

3
6
Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

4
94
Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

5
12
Reinikainen Venla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

6
84
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

6
86
Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

8
9
Liukkonen Iina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

8
90
Pekanoja Vilma, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

10
81
Laurila Adele, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

10
88
Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

11
5
Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
14
Eskelinen Natasha, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
92
Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
93
Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
8
Kettunen Sanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
18
Kontro Kerttu, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
89
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
13
Martikainen Lina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
15
Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
96
Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
7
Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
19
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
11
Siimes Sara, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
77
Hanni Heidi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
17
Linnilä Iida, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
16
Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
83
Nyrhinen Piitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
2
Tirri Erika, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
79
Vilmusenhao Jade, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
80
Andelin Susan, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
87
Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
85
Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
3
Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
10
Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
4
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
95
Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F

11
91
Vihattula Emmi, Voimistelumaailma Oulu

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
13
Martikainen Lina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9,5-10

2
8
Kettunen Sanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9,5-10

2
82
Ojanperä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

4
18
Kontro Kerttu, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

5
5
Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

5
16
Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

5
96
Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

8
94
Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

8
7
Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

10
89
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

10
84
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

10
9
Liukkonen Iina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

10
79
Vilmusenhao Jade, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

10
86
Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
77
Hanni Heidi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
78
Härkönen Netta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
81
Laurila Adele, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
88
Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
12
Reinikainen Venla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
6
Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
10
Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
80
Andelin Susan, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
85
Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
14
Eskelinen Natasha, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
19
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
11
Siimes Sara, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
1
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
92
Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
83
Nyrhinen Piitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
90
Pekanoja Vilma, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
2
Tirri Erika, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
3
Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
87
Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
15
Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
93
Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F

6-7

11
4
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
17
Linnilä Iida, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
95
Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F

11
91
Vihattula Emmi, Voimistelumaailma Oulu

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

80
Andelin Susan, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

85
Blomberg Jennifer, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

5
Eronen Aada, Kuopion Reippaan Voimistelijat

14
Eskelinen Natasha, Kuopion Reippaan Voimistelijat

77
Hanni Heidi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

78
Härkönen Netta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

92
Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu

93
Juola Sofia, Fitness Idrottsförening F.I.F

4
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

95
Karlström Malva, Fitness Idrottsförening F.I.F

8
Kettunen Sanni, Kuopion Reippaan Voimistelijat

18
Kontro Kerttu, Kuopion Reippaan Voimistelijat

89
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

84
Lärka Isa-Li, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

81
Laurila Adele, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

94
Lillrank Molly, Fitness Idrottsförening F.I.F

17
Linnilä Iida, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9
Liukkonen Iina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

3
Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

87
Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu

13
Martikainen Lina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

15
Miettinen Sanja, Kuopion Reippaan Voimistelijat

16
Niemeläinen Hilda-Mari, Kuopion Reippaan Voimistelijat

96
Nyman Agnes, Fitness Idrottsförening F.I.F

83
Nyrhinen Piitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

82
Ojanperä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

90
Pekanoja Vilma, Voimistelumaailma Oulu

88
Ranta Lotta, Voimistelumaailma Oulu

7
Räsänen Wilma, Kuopion Reippaan Voimistelijat

12
Reinikainen Venla, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6
Ryynänen Taina, Kuopion Reippaan Voimistelijat

10
Salkolahti Hertta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

19
Seitajärvi Meea, Kajaani Gymnastics

11
Siimes Sara, Kuopion Reippaan Voimistelijat

2
Tirri Erika, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

91
Vihattula Emmi, Voimistelumaailma Oulu

79
Vilmusenhao Jade, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

86
Virta Amelie, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


Last Update: 6/20/2024 2:10:37 AM
SX
SM
MD
XL
XXL