Back 

NTV kilpalinjan B-G ja MTV 1.-3.lk luokkakilpailut + Stara Ylivieska, 2019-10-19

1. luokka 2. Luokka B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat
C luokka nuoremmat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
7
Iivanainen Ella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
9-9,5
7,5-8
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
7,5-8
2
8
Säkkinen Meea
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
3
51
Lindberg Julia
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
8,5-9
8,5-9
7,5-8
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
4
82
Mäki Sara
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
5
49
Kärkkäinen Rosa
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
6
50
Wilson Tuva
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
8-8,5
8-8,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
7
47
Ekholm Lilja
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
8-8,5
8-8,5
7,5-8
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
8
12
Kolmonen Helvi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
8,5-9
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7-7,5
9
54
Angelina Holmäng
Fitness Idrottsförening
8,5-9
7,5-8
9-9,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
10
13
Kolmonen Eedit
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
9
Hällfors Minéa
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
14
Nuutinen Jade
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
9-9,5
6-7
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
6-7
11
45
Pekanoja Alma
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
53
Fagerudd Viivi
Fitness Idrottsförening F.I.F
8,5-9
8-8,5
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
6
Kuha Aava
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
7,5-8
7-7,5
6-7
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
6-7
11
83
Maajärvi Iida
Kyrön Voima Voimistelujaosto
7,5-8
7-7,5
8,5-9
7-7,5
III
VT
7,5-8
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
1
Särkioja Juliette
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
52
Strandberg Elsa
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
9-9,5
6-7
7-7,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
84
Torssonen Viena
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
85
Viero Minttu
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
7,5-8
8-8,5
6-7
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
6-7
11
11
Haverinen Vilma
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
6-7
8-8,5
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
81
Lammi Anni
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
7,5-8
7-7,5
alle 6
II
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
alle 6
11
10
Leskinen Hilla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
6-7
7,5-8
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
48
Söderqvist Elin
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
7-7,5
6-7
6-7
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
6-7
11
5
Juvani Anna
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
86
Kock Ilone
IF Drott
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
46
Rahja Venla-Sofia
Kalajoen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
47
Ekholm Lilja, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

1
5
Juvani Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

1
50
Wilson Tuva, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

4
7
Iivanainen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

4
52
Strandberg Elsa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

9-9,5

6
45
Pekanoja Alma, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

6
1
Särkioja Juliette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

8
8
Säkkinen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

9
82
Mäki Sara, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

10
13
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

10
51
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
54
Angelina Holmäng, Fitness Idrottsförening

8,5-9

11
53
Fagerudd Viivi, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
9
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
49
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
86
Kock Ilone, IF Drott

8,5-9

11
12
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
14
Nuutinen Jade, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
48
Söderqvist Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
11
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
6
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
81
Lammi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
10
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
46
Rahja Venla-Sofia, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
84
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
85
Viero Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
83
Maajärvi Iida, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
7
Iivanainen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

2
82
Mäki Sara, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

3
12
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

4
51
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

5
53
Fagerudd Viivi, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

5
8
Säkkinen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

7
49
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

7
13
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

9
47
Ekholm Lilja, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

9
14
Nuutinen Jade, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

9
50
Wilson Tuva, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
54
Angelina Holmäng, Fitness Idrottsförening

7,5-8

11
9
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
6
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
81
Lammi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
85
Viero Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
83
Maajärvi Iida, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
1
Särkioja Juliette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
48
Söderqvist Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
84
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
11
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
10
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
45
Pekanoja Alma, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
52
Strandberg Elsa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
5
Juvani Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
86
Kock Ilone, IF Drott

alle 6

11
46
Rahja Venla-Sofia, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
7
Iivanainen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
54
Angelina Holmäng, Fitness Idrottsförening

9-9,5

3
14
Nuutinen Jade, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

3
8
Säkkinen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

5
12
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

6
13
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

6
51
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

8
9
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

9
45
Pekanoja Alma, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

10
83
Maajärvi Iida, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
47
Ekholm Lilja, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
11
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
49
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
82
Mäki Sara, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
85
Viero Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
50
Wilson Tuva, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
53
Fagerudd Viivi, Fitness Idrottsförening F.I.F

7,5-8

11
5
Juvani Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
10
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
46
Rahja Venla-Sofia, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
1
Särkioja Juliette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
84
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
86
Kock Ilone, IF Drott

7-7,5

11
6
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
81
Lammi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
52
Strandberg Elsa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
48
Söderqvist Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
49
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

2
82
Mäki Sara, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

3
45
Pekanoja Alma, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

4
8
Säkkinen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

5
50
Wilson Tuva, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

6
54
Angelina Holmäng, Fitness Idrottsförening

8-8,5

7
51
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

8
7
Iivanainen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

9
47
Ekholm Lilja, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

9
1
Särkioja Juliette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
84
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
9
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
11
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
13
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
12
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
10
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
83
Maajärvi Iida, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
52
Strandberg Elsa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
53
Fagerudd Viivi, Fitness Idrottsförening F.I.F

6-7

11
5
Juvani Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
86
Kock Ilone, IF Drott

6-7

11
6
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
14
Nuutinen Jade, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
46
Rahja Venla-Sofia, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
48
Söderqvist Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
85
Viero Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
81
Lammi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
47
Ekholm Lilja, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

53
Fagerudd Viivi, Fitness Idrottsförening F.I.F

9
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7
Iivanainen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

5
Juvani Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

49
Kärkkäinen Rosa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

86
Kock Ilone, IF Drott

13
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

12
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

81
Lammi Anni, Kyrön Voima Voimistelujaosto

10
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

51
Lindberg Julia, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

83
Maajärvi Iida, Kyrön Voima Voimistelujaosto

82
Mäki Sara, Kyrön Voima Voimistelujaosto

14
Nuutinen Jade, Kuopion Reippaan Voimistelijat

45
Pekanoja Alma, Voimistelumaailma Oulu

46
Rahja Venla-Sofia, Kalajoen Voimistelijat

8
Säkkinen Meea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1
Särkioja Juliette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

48
Söderqvist Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

52
Strandberg Elsa, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

84
Torssonen Viena, Kyrön Voima Voimistelujaosto

85
Viero Minttu, Kyrön Voima Voimistelujaosto

50
Wilson Tuva, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf


Last Update: 7/20/2024 2:52:19 AM
SX
SM
MD
XL
XXL