Back 

NTV kilpalinjan B-G ja MTV 1.-3.lk luokkakilpailut + Stara Ylivieska, 2019-10-19

1. luokka 2. Luokka B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat E luokka nuoremmat E luokka vanhemmat
C luokka vanhemmat
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
104
Nybäck Siri
Fitness Idrottsförening F.I.F
8,5-9
9-9,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
2
76
Rahko Aada
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
7,5-8
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
2
4
Pekkala Silja
Kajaani Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
4
145
Mäkinen Roosa
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
5
147
Kiviniemi Julia
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
8,5-9
8,5-9
7,5-8
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
7,5-8
6
72
Eskelinen Martta
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
9-9,5
8,5-9
7-7,5
V
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
7-7,5
7
140
Ådahl Nadja
Idrottsklubben Kronan
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
8
75
Marttila Sylvi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
9
77
Bäf Veera
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
10
105
Lännenmäki Laura
Fitness Idrottsförening F.I.F
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
74
Korpela Salla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
142
Lepistö Noora
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
5
Oksman Ciara
Kajaani Gymnastics
8,5-9
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
148
Pohto Maija
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
8,5-9
7-7,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
2
Tuikka Nea
Kajaani Gymnastics
8,5-9
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
146
Dalkarl Liv
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8-8,5
6-7
8,5-9
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
150
Fors Matilda
IF Drott
9,5-10
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
73
Höyhtyä Ilona
Kuopion Reippaan Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
6-7
11
16
Junno Jenni
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
7-7,5
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
143
Mäki Siiri
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
7,5-8
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
17
Pääkkö Minea
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
3
Paavola Erika
Kajaani Gymnastics
8,5-9
6-7
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
6
Rauhala Alisa
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
7,5-8
7-7,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
107
Sillanpää Fanny
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8-8,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
79
Vasala Nora
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
8,5-9
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7-7,5
11
149
Bodbacka Yasmine
IF Drott
9-9,5
6-7
6-7
6-7
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
108
Hedman Miranda
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8-8,5
7-7,5
7-7,5
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
109
Heula Elina
Voimistelumaailma Oulu
7-7,5
6-7
8-8,5
7-7,5
II
VT
7-7,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
112
Hihnala Vilma
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
6-7
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
6-7
11
10
Kerttula Maisa
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
151
Kock Tindra
IF Drott
9-9,5
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
8
Lindgren Maaria
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
9
Löytynoja Oona
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
144
Niemi Siiri
Kyrön Voima Voimistelujaosto
8,5-9
6-7
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
7-7,5
11
141
Perälä Pinja
Kyrön Voima Voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
11
Rättyä Sofia
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
1
Virtanen Iris
Kajaani Gymnastics
8,5-9
alle 6
7,5-8
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
12
Laapotti Julia
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8-8,5
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
110
Mäkelä Lotta
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
7
Nisula Leila
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
6-7
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
13
Särkioja Janette
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
14
Sivén Pihla
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
106
Sjöstrand Elin
Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
111
Venetjoki Aino
Kalajoen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
7-7,5
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
alle 6
11
18
Arvio Lilja
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
15
Haapakoski Noora
V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
78
Jansson Anna
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
76
Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

2
77
Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

2
150
Fors Matilda, IF Drott

9,5-10

4
149
Bodbacka Yasmine, IF Drott

9-9,5

4
151
Kock Tindra, IF Drott

9-9,5

4
4
Pekkala Silja, Kajaani Gymnastics

9-9,5

7
140
Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan

9-9,5

8
16
Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

8
110
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

8
145
Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
142
Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
17
Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

11
141
Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto

9-9,5

11
11
Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9-9,5

11
72
Eskelinen Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
112
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
73
Höyhtyä Ilona, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
10
Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
147
Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
74
Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
105
Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
8
Lindgren Maaria, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
9
Löytynoja Oona, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
143
Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
75
Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
144
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
7
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
104
Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

11
5
Oksman Ciara, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
3
Paavola Erika, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
148
Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
6
Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
13
Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
14
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8,5-9

11
106
Sjöstrand Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8,5-9

11
2
Tuikka Nea, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
1
Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics

8,5-9

11
146
Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
108
Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
12
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
107
Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

8-8,5

11
79
Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
111
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
109
Heula Elina, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
18
Arvio Lilja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

11
15
Haapakoski Noora, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

11
78
Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
104
Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F

9-9,5

2
72
Eskelinen Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

9-9,5

3
147
Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

4
145
Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

5
4
Pekkala Silja, Kajaani Gymnastics

8-8,5

6
105
Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

7
76
Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

8
5
Oksman Ciara, Kajaani Gymnastics

7,5-8

8
148
Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

8
6
Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
140
Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan

7-7,5

11
77
Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
108
Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
73
Höyhtyä Ilona, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
16
Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
74
Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
142
Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
75
Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
17
Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
107
Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
79
Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
149
Bodbacka Yasmine, IF Drott

6-7

11
146
Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
109
Heula Elina, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
112
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
143
Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
144
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
7
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
3
Paavola Erika, Kajaani Gymnastics

6-7

11
2
Tuikka Nea, Kajaani Gymnastics

6-7

11
18
Arvio Lilja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

11
150
Fors Matilda, IF Drott

alle 6

11
15
Haapakoski Noora, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

11
78
Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
10
Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
151
Kock Tindra, IF Drott

alle 6

11
12
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
8
Lindgren Maaria, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
9
Löytynoja Oona, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
110
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
141
Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto

alle 6

11
11
Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
13
Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
14
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

11
106
Sjöstrand Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

alle 6

11
111
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
1
Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics

alle 6

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
76
Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
4
Pekkala Silja, Kajaani Gymnastics

9-9,5

3
74
Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

3
75
Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

5
146
Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

5
145
Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

5
104
Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

5
148
Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

5
2
Tuikka Nea, Kajaani Gymnastics

8,5-9

10
147
Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
77
Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
72
Eskelinen Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8,5-9

11
142
Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8,5-9

11
79
Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
140
Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan

8-8,5

11
150
Fors Matilda, IF Drott

8-8,5

11
109
Heula Elina, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
73
Höyhtyä Ilona, Kuopion Reippaan Voimistelijat

8-8,5

11
8
Lindgren Maaria, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
141
Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

11
112
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
10
Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
151
Kock Tindra, IF Drott

7,5-8

11
105
Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F

7,5-8

11
9
Löytynoja Oona, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
143
Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
5
Oksman Ciara, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
17
Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
3
Paavola Erika, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
11
Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
107
Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
1
Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
108
Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
12
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
6
Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
13
Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
111
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
149
Bodbacka Yasmine, IF Drott

6-7

11
16
Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
110
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
144
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
14
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
106
Sjöstrand Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

6-7

11
18
Arvio Lilja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

11
15
Haapakoski Noora, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

11
78
Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
7
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

alle 6

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
4
Pekkala Silja, Kajaani Gymnastics

8,5-9

2
104
Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F

8,5-9

3
140
Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan

8,5-9

4
105
Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F

8-8,5

4
145
Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

6
76
Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

7
146
Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8-8,5

7
2
Tuikka Nea, Kajaani Gymnastics

8-8,5

9
150
Fors Matilda, IF Drott

8-8,5

9
16
Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
77
Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
75
Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
11
Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

8-8,5

11
147
Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
74
Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
142
Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7,5-8

11
9
Löytynoja Oona, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
5
Oksman Ciara, Kajaani Gymnastics

7,5-8

11
17
Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
6
Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7,5-8

11
107
Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
106
Sjöstrand Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7,5-8

11
72
Eskelinen Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

7-7,5

11
108
Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

7-7,5

11
109
Heula Elina, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
10
Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
8
Lindgren Maaria, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
110
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
143
Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
144
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
7
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

7-7,5

11
148
Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7-7,5

11
79
Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
149
Bodbacka Yasmine, IF Drott

6-7

11
112
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
73
Höyhtyä Ilona, Kuopion Reippaan Voimistelijat

6-7

11
151
Kock Tindra, IF Drott

6-7

11
12
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
3
Paavola Erika, Kajaani Gymnastics

6-7

11
141
Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto

6-7

11
13
Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
14
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6-7

11
1
Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics

6-7

11
18
Arvio Lilja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

11
15
Haapakoski Noora, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

11
78
Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
111
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
140
Ådahl Nadja, Idrottsklubben Kronan

18
Arvio Lilja, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

77
Bäf Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

149
Bodbacka Yasmine, IF Drott

146
Dalkarl Liv, Kyrön Voima Voimistelujaosto

72
Eskelinen Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat

150
Fors Matilda, IF Drott

15
Haapakoski Noora, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

108
Hedman Miranda, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

109
Heula Elina, Voimistelumaailma Oulu

112
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

73
Höyhtyä Ilona, Kuopion Reippaan Voimistelijat

78
Jansson Anna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

16
Junno Jenni, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

10
Kerttula Maisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

147
Kiviniemi Julia, Kyrön Voima Voimistelujaosto

151
Kock Tindra, IF Drott

74
Korpela Salla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

12
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

105
Lännenmäki Laura, Fitness Idrottsförening F.I.F

142
Lepistö Noora, Kyrön Voima Voimistelujaosto

8
Lindgren Maaria, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

9
Löytynoja Oona, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

110
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

143
Mäki Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

145
Mäkinen Roosa, Kyrön Voima Voimistelujaosto

75
Marttila Sylvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

144
Niemi Siiri, Kyrön Voima Voimistelujaosto

7
Nisula Leila, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

104
Nybäck Siri, Fitness Idrottsförening F.I.F

5
Oksman Ciara, Kajaani Gymnastics

17
Pääkkö Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

3
Paavola Erika, Kajaani Gymnastics

141
Perälä Pinja, Kyrön Voima Voimistelujaosto

148
Pohto Maija, Kyrön Voima Voimistelujaosto

76
Rahko Aada, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
Rättyä Sofia, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

6
Rauhala Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

13
Särkioja Janette, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

107
Sillanpää Fanny, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

14
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula/ telinevoim

106
Sjöstrand Elin, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf

2
Tuikka Nea, Kajaani Gymnastics

79
Vasala Nora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

111
Venetjoki Aino, Kalajoen Voimistelijat

1
Virtanen Iris, Kajaani Gymnastics


Last Update: 6/21/2024 3:08:06 AM
SX
SM
MD
XL
XXL