Back 

Cup 4 og cupmesterskap 2019 Berget Arena, 2019-10-20

TK Klasse 1 TK Klasse 2 TK Klasse 3 TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 12 TM Klasse 1 TM Klasse 3 TM Rekrutt
TK Klasse 1
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
37
Marthe Helstad Gudbrandsgård
Elverum
11.400
11.400/-
D: 2.8/-
E: 8.600/-
13.300
D: 6.10
E: 7.200
12.500
D: 5.70
E: 6.800
14.500
D: 6.30
E: 8.200
51.700
VT
11.400
11.400/-
D: 2.8/-
E: 8.600/-
UB
13.300
D: 6.1
E: 7.200
BB
12.500
D: 5.7
E: 6.800
FX
14.500
D: 6.3
E: 8.200
2
41
Tiril Andra Storsveen
Elverum
12.900
12.900/-
D: 4.7/-
E: 8.200/-
13.700
D: 5.40
E: 8.300
9.900
D: 6.20
E: 3.700
13.400
D: 6.30
E: 7.100
49.900
1.800
VT
12.900
12.900/-
D: 4.7/-
E: 8.200/-
UB
13.700
D: 5.4
E: 8.300
BB
9.900
D: 6.2
E: 3.700
FX
13.400
D: 6.3
E: 7.100
3
38
Leah Karoline Flagstad
Elverum
11.000
11.000/-
D: 2.8/-
E: 8.200/-
11.900
D: 4.80
E: 7.100
12.500
D: 5.50
E: 7.000
13.500
D: 5.80
E: 7.700
48.900
2.800
VT
11.000
11.000/-
D: 2.8/-
E: 8.200/-
UB
11.900
D: 4.8
E: 7.100
BB
12.500
D: 5.5
E: 7.000
FX
13.500
D: 5.8
E: 7.700
4
36
Kirsti Eriksen
Løten
11.000
11.000/-
D: 2.8/-
E: 8.200/-
11.400
D: 4.80
E: 6.600
11.000
D: 5.20
E: 5.800
13.500
D: 5.40
E: 8.100
46.900
4.800
VT
11.000
11.000/-
D: 2.8/-
E: 8.200/-
UB
11.400
D: 4.8
E: 6.600
BB
11.000
D: 5.2
E: 5.800
FX
13.500
D: 5.4
E: 8.100
5
56
Ariane Inez Dufseth
Hamar
10.000
10.000/-
D: 2.0/-
E: 8.000/-
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.800
D: 5.00
E: 5.800
12.800
D: 5.00
E: 7.800
44.400
7.300
VT
10.000
10.000/-
D: 2.0/-
E: 8.000/-
UB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
BB
10.800
D: 5.0
E: 5.800
FX
12.800
D: 5.0
E: 7.800
6
57
Emine Ergan
Rena
10.300
10.300/-
D: 2.0/-
E: 8.300/-
9.200
D: 2.00
E: 7.200
9.600
D: 4.50
E: 5.100
11.400
D: 5.20
E: 6.200
40.500
11.200
VT
10.300
10.300/-
D: 2.0/-
E: 8.300/-
UB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
BB
9.600
D: 4.5
E: 5.100
FX
11.400
D: 5.2
E: 6.200
7
39
Nanna Tømte
Elverum
11.800
D: 5.70
E: 6.100
11.800
D: 5.90
E: 5.900
13.500
D: 6.20
E: 7.300
37.100
14.600
VT
UB
11.800
D: 5.7
E: 6.100
BB
11.800
D: 5.9
E: 5.900
FX
13.500
D: 6.2
E: 7.300
8
40
Maia Benkø Kroken
Elverum
10.100
D: 4.70
E: 5.400
10.100
41.600
VT
UB
10.100
D: 4.7
E: 5.400
BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
41
Tiril Andra Storsveen, Elverum


4.7


8.200




6.450
12.900

2
37
Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum


2.8


8.600




5.700
11.400

0.750
3
36
Kirsti Eriksen, Løten


2.8


8.200




5.500
11.000

0.950
3
38
Leah Karoline Flagstad, Elverum


2.8


8.200




5.500
11.000

0.950
5
57
Emine Ergan, Rena


2.0


8.300




5.150
10.300

1.300
6
56
Ariane Inez Dufseth, Hamar


2.0


8.000




5.000
10.000

1.450
7
39
Nanna Tømte, Elverum










6.450
7
40
Maia Benkø Kroken, Elverum










6.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
41
Tiril Andra Storsveen, Elverum

5.4

8.300


13.700

2
37
Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum

6.1

7.200


13.300

0.400
3
38
Leah Karoline Flagstad, Elverum

4.8

7.100


11.900

1.800
4
39
Nanna Tømte, Elverum

5.7

6.100


11.800

1.900
5
36
Kirsti Eriksen, Løten

4.8

6.600


11.400

2.300
6
56
Ariane Inez Dufseth, Hamar

2.0

8.800


10.800

2.900
7
40
Maia Benkø Kroken, Elverum

4.7

5.400


10.100

3.600
8
57
Emine Ergan, Rena

2.0

7.200


9.200

4.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
38
Leah Karoline Flagstad, Elverum

5.5

7.000


12.500

1
37
Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum

5.7

6.800


12.500

3
39
Nanna Tømte, Elverum

5.9

5.900


11.800

0.700
4
36
Kirsti Eriksen, Løten

5.2

5.800


11.000

1.500
5
56
Ariane Inez Dufseth, Hamar

5.0

5.800


10.800

1.700
6
41
Tiril Andra Storsveen, Elverum

6.2

3.700


9.900

2.600
7
57
Emine Ergan, Rena

4.5

5.100


9.600

2.900
8
40
Maia Benkø Kroken, Elverum




12.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
37
Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum

6.3

8.200


14.500

2
36
Kirsti Eriksen, Løten

5.4

8.100


13.500

1.000
2
38
Leah Karoline Flagstad, Elverum

5.8

7.700


13.500

1.000
2
39
Nanna Tømte, Elverum

6.2

7.300


13.500

1.000
5
41
Tiril Andra Storsveen, Elverum

6.3

7.100


13.400

1.100
6
56
Ariane Inez Dufseth, Hamar

5.0

7.800


12.800

1.700
7
57
Emine Ergan, Rena

5.2

6.200


11.400

3.100
8
40
Maia Benkø Kroken, Elverum




14.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
37
Marthe Helstad Gudbrandsgård, Elverum




41
Tiril Andra Storsveen, Elverum




38
Leah Karoline Flagstad, Elverum




36
Kirsti Eriksen, Løten




56
Ariane Inez Dufseth, Hamar




57
Emine Ergan, Rena




39
Nanna Tømte, Elverum




40
Maia Benkø Kroken, Elverum





Last Update: 5/28/2024 12:02:43 AM
SX
SM
MD
XL
XXL