Back 

Lofoten Open 2019 Vaagar Idrettspark, 2019-11-02

FIG Junior FIG Junior Finals Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente RUT rekrutt 11 år Jente RUT rekrutt 11 år Finals Jente RUT rekrutt 12 år Jente RUT rekrutt 12 år Finals
Jente RUT rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
49
Aurora Brustad
Tromsø turn
10.950
10.950/-
D: 2.8/-
E: 8.150/-
8.800
D: 1.00
E: 7.800
12.000
D: 5.40
E: 6.600
12.550
D: 4.80
E: 7.750
44.300
VT
10.950
10.950/-
D: 2.8/-
E: 8.150/-
UB
8.800
D: 1.0
E: 7.800
BB
12.000
D: 5.4
E: 6.600
FX
12.550
D: 4.8
E: 7.750
2
43
Julie Håkegård Jakobsen
Kabelvåg IL turn
11.150
11.150/-
D: 3.0/-
E: 8.150/-
7.550
D: 2.00
E: 5.550
9.500
D: 4.90
E: 4.600
12.400
D: 5.30
E: 7.100
40.600
3.700
VT
11.150
11.150/-
D: 3.0/-
E: 8.150/-
UB
7.550
D: 2.0
E: 5.550
BB
9.500
D: 4.9
E: 4.600
FX
12.400
D: 5.3
E: 7.100
3
33
Elida Stensrud Aasjord
B&OI
10.250
10.250/-
D: 2.0/-
E: 8.250/-
6.800

E: 6.800
11.950
D: 5.10
E: 6.850
11.000
D: 5.00
E: 6.000
40.000
4.300
VT
10.250
10.250/-
D: 2.0/-
E: 8.250/-
UB
6.800

E: 6.800
BB
11.950
D: 5.1
E: 6.850
FX
11.000
D: 5.0
E: 6.000
4
32
Mia Margrethe Johansen
B&OI
11.000
11.000/-
D: 2.0/-
E: 9.000/-
6.250
D: 1.50
E: 4.750
9.450
D: 5.00
E: 4.450
11.750
D: 5.00
E: 6.750
38.450
5.850
VT
11.000
11.000/-
D: 2.0/-
E: 9.000/-
UB
6.250
D: 1.5
E: 4.750
BB
9.450
D: 5.0
E: 4.450
FX
11.750
D: 5.0
E: 6.750
5
41
Henriette Helene Hardy Kvernberg
Kabelvåg IL turn
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
9.000
D: 2.00
E: 7.000
8.600
D: 4.00
E: 4.600
10.300
D: 4.00
E: 6.300
38.300
6.000
VT
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
UB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
BB
8.600
D: 4.0
E: 4.600
FX
10.300
D: 4.0
E: 6.300
6
42
Anje Karlotte Krane
Kabelvåg IL turn
10.750
10.750/-
D: 2.0/-
E: 8.750/-
7.250
D: 1.00
E: 6.250
8.650
D: 3.00
E: 5.650
11.600
D: 5.00
E: 6.600
38.250
6.050
VT
10.750
10.750/-
D: 2.0/-
E: 8.750/-
UB
7.250
D: 1.0
E: 6.250
BB
8.650
D: 3.0
E: 5.650
FX
11.600
D: 5.0
E: 6.600
7
39
Amelia Karlsen
Kabelvåg IL turn
10.700
10.700/-
D: 2.0/-
E: 8.700/-
7.450
D: 0.50
E: 6.950
8.050
D: 3.50
E: 4.550
11.800
D: 4.40
E: 7.400
38.000
6.300
VT
10.700
10.700/-
D: 2.0/-
E: 8.700/-
UB
7.450
D: 0.5
E: 6.950
BB
8.050
D: 3.5
E: 4.550
FX
11.800
D: 4.4
E: 7.400
8
30
Tiril Solvoll-Ringen
B&OI
9.600
9.600/-
D: 2.0/-
E: 7.600/-
4.900
D: 0.50
E: 4.400
10.450
D: 4.50
E: 5.950
11.300
D: 4.30
E: 7.000
36.250
8.050
VT
9.600
9.600/-
D: 2.0/-
E: 7.600/-
UB
4.900
D: 0.5
E: 4.400
BB
10.450
D: 4.5
E: 5.950
FX
11.300
D: 4.3
E: 7.000
9
50
Marlene Löbach Willumsen
Tromsø turn
10.650
10.650/-
D: 1.5/-
E: 9.150/-
9.000
D: 1.00
E: 8.000
8.200
D: 2.50
E: 5.700
8.000
D: 1.00
E: 7.000
35.850
8.450
VT
10.650
10.650/-
D: 1.5/-
E: 9.150/-
UB
9.000
D: 1.0
E: 8.000
BB
8.200
D: 2.5
E: 5.700
FX
8.000
D: 1.0
E: 7.000
10
47
Elise Knutsen
Narvik turnforening
9.800
9.800/-
D: 1.5/-
E: 8.300/-
9.050
D: 2.00
E: 7.050
6.600
D: 4.30
E: 6.300
ND: 4.00
9.800
D: 4.40
E: 5.400
35.250
9.050
VT
9.800
9.800/-
D: 1.5/-
E: 8.300/-
UB
9.050
D: 2.0
E: 7.050
BB
6.600
D: 4.3
E: 6.300
ND: 4.00
FX
9.800
D: 4.4
E: 5.400
11
31
Elise Trondsen
B&OI
10.150
10.150/-
D: 2.0/-
E: 8.150/-
5.750

E: 6.250
ND: 0.50
8.700
D: 4.50
E: 4.200
10.450
D: 5.00
E: 5.450
35.050
9.250
VT
10.150
10.150/-
D: 2.0/-
E: 8.150/-
UB
5.750

E: 6.250
ND: 0.50
BB
8.700
D: 4.5
E: 4.200
FX
10.450
D: 5.0
E: 5.450
12
51
Rania Iren Cartalla-Ligtas
Tromsø turn
10.200
10.200/-
D: 1.5/-
E: 8.700/-
8.100
D: 1.00
E: 7.100
7.000
D: 0.50
E: 6.500
7.850
D: 1.00
E: 6.850
33.150
11.150
VT
10.200
10.200/-
D: 1.5/-
E: 8.700/-
UB
8.100
D: 1.0
E: 7.100
BB
7.000
D: 0.5
E: 6.500
FX
7.850
D: 1.0
E: 6.850
13
37
Anna Louise Larsen
B&OI
8.500
8.500/-
D: 1.5/-
E: 7.000/-
7.600

E: 8.600
ND: 1.00
7.100
D: 0.00
E: 7.100
5.550
D: 1.50
E: 4.050
28.750
15.550
VT
8.500
8.500/-
D: 1.5/-
E: 7.000/-
UB
7.600

E: 8.600
ND: 1.00
BB
7.100

E: 7.100
FX
5.550
D: 1.5
E: 4.050
14
36
Cornelia Berntsen Dokmo
B&OI
8.550
8.550/-
D: 1.5/-
E: 7.050/-
7.100

E: 8.100
ND: 1.00
7.200
D: 0.00
E: 7.200
4.250
D: 1.00
E: 3.250
27.100
17.200
VT
8.550
8.550/-
D: 1.5/-
E: 7.050/-
UB
7.100

E: 8.100
ND: 1.00
BB
7.200

E: 7.200
FX
4.250
D: 1.0
E: 3.250
15
48
Josefine Elvenes Hasselberg
Sortland turn
8.000
8.000/-
D: 0.5/-
E: 7.500/-
6.050
D: 1.00
E: 5.050
6.250
D: 0.50
E: 5.750
5.900
D: 1.00
E: 4.900
26.200
18.100
VT
8.000
8.000/-
D: 0.5/-
E: 7.500/-
UB
6.050
D: 1.0
E: 5.050
BB
6.250
D: 0.5
E: 5.750
FX
5.900
D: 1.0
E: 4.900
16
40
Maria Yulieva Jensen
Kabelvåg IL turn
9.300
9.300/-
D: 0.5/-
E: 8.800/-
8.000
D: 1.00
E: 7.000
3.350
D: 1.00
E: 2.350
5.300
D: 1.00
E: 4.300
25.950
18.350
VT
9.300
9.300/-
D: 0.5/-
E: 8.800/-
UB
8.000
D: 1.0
E: 7.000
BB
3.350
D: 1.0
E: 2.350
FX
5.300
D: 1.0
E: 4.300
17
34
Ida Birgitte Jaros Madsen
B&OI
9.400
9.400/-
D: 0.5/-
E: 8.900/-
6.150

E: 7.150
ND: 1.00
4.150
D: 0.00
E: 4.650
ND: 0.50
5.150
D: 0.00
E: 5.150
24.850
19.450
VT
9.400
9.400/-
D: 0.5/-
E: 8.900/-
UB
6.150

E: 7.150
ND: 1.00
BB
4.150

E: 4.650
ND: 0.50
FX
5.150

E: 5.150
18
45
Milla Johanne Swint-Edvardsen
Narvik turnforening
8.500
8.500/-
D: 0.5/-
E: 8.000/-
6.550
D: 1.00
E: 5.550
1.100
D: 3.40
E: 3.700
ND: 6.00
8.600
D: 3.90
E: 4.700
24.750
19.550
VT
8.500
8.500/-
D: 0.5/-
E: 8.000/-
UB
6.550
D: 1.0
E: 5.550
BB
1.100
D: 3.4
E: 3.700
ND: 6.00
FX
8.600
D: 3.9
E: 4.700
19
44
Martine Victoria Jørgensen
Melbo turnforening
8.950
8.950/-
D: 0.5/-
E: 8.450/-
2.600

E: 4.600
ND: 2.00
4.300
D: 0.00
E: 4.300
8.350
D: 3.70
E: 4.650
24.200
20.100
VT
8.950
8.950/-
D: 0.5/-
E: 8.450/-
UB
2.600

E: 4.600
ND: 2.00
BB
4.300

E: 4.300
FX
8.350
D: 3.7
E: 4.650
20
38
Erika Karoliussen Isaksen
B&OI
9.450
9.450/-
D: 1.5/-
E: 7.950/-
4.300

E: 5.300
ND: 1.00
4.800
D: 0.00
E: 5.300
ND: 0.50
3.750
D: 1.50
E: 2.250
22.300
22.000
VT
9.450
9.450/-
D: 1.5/-
E: 7.950/-
UB
4.300

E: 5.300
ND: 1.00
BB
4.800

E: 5.300
ND: 0.50
FX
3.750
D: 1.5
E: 2.250
21
35
Eline Roaldsen
B&OI
6.800
6.800/-
D: 0.5/-
E: 6.300/-
4.450

E: 6.450
ND: 2.00
5.700
D: 0.00
E: 5.700
3.550
D: 0.00
E: 3.550
20.500
23.800
VT
6.800
6.800/-
D: 0.5/-
E: 6.300/-
UB
4.450

E: 6.450
ND: 2.00
BB
5.700

E: 5.700
FX
3.550

E: 3.550
22
46
Eila Stormo
Narvik turnforening
10.000
10.000/-
D: 1.5/-
E: 8.500/-
D: 0.00
E: 0.000
9.350
D: 3.90
E: 5.550
ND: 0.10
19.350
24.950
VT
10.000
10.000/-
D: 1.5/-
E: 8.500/-
UB

BB

FX
9.350
D: 3.9
E: 5.550
ND: 0.10
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
43
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL turn


3.0


8.150




5.575
11.150

2
32
Mia Margrethe Johansen, B&OI


2.0


9.000




5.500
11.000

0.075
3
49
Aurora Brustad, Tromsø turn


2.8


8.150




5.475
10.950

0.100
4
42
Anje Karlotte Krane, Kabelvåg IL turn


2.0


8.750




5.375
10.750

0.200
5
39
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL turn


2.0


8.700




5.350
10.700

0.225
6
50
Marlene Löbach Willumsen, Tromsø turn


1.5


9.150




5.325
10.650

0.250
7
41
Henriette Helene Hardy Kvernberg, Kabelvåg IL turn


2.0


8.400




5.200
10.400

0.375
8
33
Elida Stensrud Aasjord, B&OI


2.0


8.250




5.125
10.250

0.450
9
51
Rania Iren Cartalla-Ligtas, Tromsø turn


1.5


8.700




5.100
10.200

0.475
10
31
Elise Trondsen, B&OI


2.0


8.150




5.075
10.150

0.500
11
46
Eila Stormo, Narvik turnforening


1.5


8.500




5.000
10.000

0.575
12
47
Elise Knutsen, Narvik turnforening


1.5


8.300




4.900
9.800

0.675
13
30
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI


2.0


7.600




4.800
9.600

0.775
14
38
Erika Karoliussen Isaksen, B&OI


1.5


7.950




4.725
9.450

0.850
15
34
Ida Birgitte Jaros Madsen, B&OI


0.5


8.900




4.700
9.400

0.875
16
40
Maria Yulieva Jensen, Kabelvåg IL turn


0.5


8.800




4.650
9.300

0.925
17
44
Martine Victoria Jørgensen, Melbo turnforening


0.5


8.450




4.475
8.950

1.100
18
36
Cornelia Berntsen Dokmo, B&OI


1.5


7.050




4.275
8.550

1.300
19
45
Milla Johanne Swint-Edvardsen, Narvik turnforening


0.5


8.000




4.250
8.500

1.325
19
37
Anna Louise Larsen, B&OI


1.5


7.000




4.250
8.500

1.325
21
48
Josefine Elvenes Hasselberg, Sortland turn


0.5


7.500




4.000
8.000

1.575
22
35
Eline Roaldsen, B&OI


0.5


6.300




3.400
6.800

2.175
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
47
Elise Knutsen, Narvik turnforening

2.0

7.050


9.050

2
50
Marlene Löbach Willumsen, Tromsø turn

1.0

8.000


9.000

0.050
2
41
Henriette Helene Hardy Kvernberg, Kabelvåg IL turn

2.0

7.000


9.000

0.050
4
49
Aurora Brustad, Tromsø turn

1.0

7.800


8.800

0.250
5
51
Rania Iren Cartalla-Ligtas, Tromsø turn

1.0

7.100


8.100

0.950
6
40
Maria Yulieva Jensen, Kabelvåg IL turn

1.0

7.000


8.000

1.050
7
37
Anna Louise Larsen, B&OI


8.600

1.0

7.600

1.450
8
43
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL turn

2.0

5.550


7.550

1.500
9
39
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL turn

0.5

6.950


7.450

1.600
10
42
Anje Karlotte Krane, Kabelvåg IL turn

1.0

6.250


7.250

1.800
11
36
Cornelia Berntsen Dokmo, B&OI


8.100

1.0

7.100

1.950
12
33
Elida Stensrud Aasjord, B&OI


6.800


6.800

2.250
13
45
Milla Johanne Swint-Edvardsen, Narvik turnforening

1.0

5.550


6.550

2.500
14
32
Mia Margrethe Johansen, B&OI

1.5

4.750


6.250

2.800
15
34
Ida Birgitte Jaros Madsen, B&OI


7.150

1.0

6.150

2.900
16
48
Josefine Elvenes Hasselberg, Sortland turn

1.0

5.050


6.050

3.000
17
31
Elise Trondsen, B&OI


6.250

0.5

5.750

3.300
18
30
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

0.5

4.400


4.900

4.150
19
35
Eline Roaldsen, B&OI


6.450

2.0

4.450

4.600
20
38
Erika Karoliussen Isaksen, B&OI


5.300

1.0

4.300

4.750
21
44
Martine Victoria Jørgensen, Melbo turnforening


4.600

2.0

2.600

6.450
22
46
Eila Stormo, Narvik turnforening




9.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
49
Aurora Brustad, Tromsø turn

5.4

6.600


12.000

2
33
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

5.1

6.850


11.950

0.050
3
30
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

4.5

5.950


10.450

1.550
4
43
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL turn

4.9

4.600


9.500

2.500
5
32
Mia Margrethe Johansen, B&OI

5.0

4.450


9.450

2.550
6
31
Elise Trondsen, B&OI

4.5

4.200


8.700

3.300
7
42
Anje Karlotte Krane, Kabelvåg IL turn

3.0

5.650


8.650

3.350
8
41
Henriette Helene Hardy Kvernberg, Kabelvåg IL turn

4.0

4.600


8.600

3.400
9
50
Marlene Löbach Willumsen, Tromsø turn

2.5

5.700


8.200

3.800
10
39
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL turn

3.5

4.550


8.050

3.950
11
36
Cornelia Berntsen Dokmo, B&OI


7.200


7.200

4.800
12
37
Anna Louise Larsen, B&OI


7.100


7.100

4.900
13
51
Rania Iren Cartalla-Ligtas, Tromsø turn

0.5

6.500


7.000

5.000
14
47
Elise Knutsen, Narvik turnforening

4.3

6.300

4.0

6.600

5.400
15
48
Josefine Elvenes Hasselberg, Sortland turn

0.5

5.750


6.250

5.750
16
35
Eline Roaldsen, B&OI


5.700


5.700

6.300
17
38
Erika Karoliussen Isaksen, B&OI


5.300

0.5

4.800

7.200
18
44
Martine Victoria Jørgensen, Melbo turnforening


4.300


4.300

7.700
19
34
Ida Birgitte Jaros Madsen, B&OI


4.650

0.5

4.150

7.850
20
40
Maria Yulieva Jensen, Kabelvåg IL turn

1.0

2.350


3.350

8.650
21
45
Milla Johanne Swint-Edvardsen, Narvik turnforening

3.4

3.700

6.0

1.100

10.900
22
46
Eila Stormo, Narvik turnforening





12.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
49
Aurora Brustad, Tromsø turn

4.8

7.750


12.550

2
43
Julie Håkegård Jakobsen, Kabelvåg IL turn

5.3

7.100


12.400

0.150
3
39
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL turn

4.4

7.400


11.800

0.750
4
32
Mia Margrethe Johansen, B&OI

5.0

6.750


11.750

0.800
5
42
Anje Karlotte Krane, Kabelvåg IL turn

5.0

6.600


11.600

0.950
6
30
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

4.3

7.000


11.300

1.250
7
33
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

5.0

6.000


11.000

1.550
8
31
Elise Trondsen, B&OI

5.0

5.450


10.450

2.100
9
41
Henriette Helene Hardy Kvernberg, Kabelvåg IL turn

4.0

6.300


10.300

2.250
10
47
Elise Knutsen, Narvik turnforening

4.4

5.400


9.800

2.750
11
46
Eila Stormo, Narvik turnforening

3.9

5.550

0.1

9.350

3.200
12
45
Milla Johanne Swint-Edvardsen, Narvik turnforening

3.9

4.700


8.600

3.950
13
44
Martine Victoria Jørgensen, Melbo turnforening

3.7

4.650


8.350

4.200
14
50
Marlene Löbach Willumsen, Tromsø turn

1.0

7.000


8.000

4.550
15
51
Rania Iren Cartalla-Ligtas, Tromsø turn

1.0

6.850


7.850

4.700
16
48
Josefine Elvenes Hasselberg, Sortland turn

1.0

4.900


5.900

6.650
17
37
Anna Louise Larsen, B&OI

1.5

4.050


5.550

7.000
18
40
Maria Yulieva Jensen, Kabelvåg IL turn

1.0

4.300


5.300

7.250
19
34
Ida Birgitte Jaros Madsen, B&OI


5.150


5.150

7.400
20
36
Cornelia Berntsen Dokmo, B&OI

1.0

3.250


4.250

8.300
21
38
Erika Karoliussen Isaksen, B&OI

1.5

2.250


3.750

8.800
22
35
Eline Roaldsen, B&OI


3.550


3.550

9.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 8:42:48 AM
SX
SM
MD
XL
XXL