Back 

KM Turn enkeltapparater Sandnes, 2019-11-10

TK FIG JR TK Klasse 1 TK Klasse 2 TK Klasse 3 TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 12 TK Senior TM Klasse 1 TM Klasse 2 TM Klasse 3 TM Rekrutt
TK Klasse 2
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
36
Tuva Nilsen
Stavanger
11.000
D: 2.0
E: 9.000
13.300
D: 6.10
E: 7.200
13.600
D: 6.10
E: 7.500
12.300
D: 6.00
E: 6.300
50.200
VT
11.000
D: 2.0
E: 9.000
UB
13.300
D: 6.1
E: 7.200
BB
13.600
D: 6.1
E: 7.500
FX
12.300
D: 6.0
E: 6.300
2
19
Lina Grøtting
Siddis
11.000
D: 2.8
E: 8.200
11.300
D: 5.20
E: 6.100
11.500
D: 5.30
E: 6.200
11.600
D: 5.90
E: 5.700
45.400
4.800
VT
11.000
D: 2.8
E: 8.200
UB
11.300
D: 5.2
E: 6.100
BB
11.500
D: 5.3
E: 6.200
FX
11.600
D: 5.9
E: 5.700
3
24
Anna Grøsvik Fosse
Sandnes
11.300
D: 2.8
E: 8.500
10.500
D: 2.50
E: 8.000
11.400
D: 6.40
E: 5.000
11.900
D: 6.10
E: 5.800
45.100
5.100
VT
11.300
D: 2.8
E: 8.500
UB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
BB
11.400
D: 6.4
E: 5.000
FX
11.900
D: 6.1
E: 5.800
4
21
Jannicke Emmerhoff Andresen
Siddis
10.800
D: 2.8
E: 8.000
12.600
D: 5.90
E: 6.700
10.100
D: 5.60
E: 4.500
11.000
D: 6.20
E: 4.800
44.500
5.700
VT
10.800
D: 2.8
E: 8.000
UB
12.600
D: 5.9
E: 6.700
BB
10.100
D: 5.6
E: 4.500
FX
11.000
D: 6.2
E: 4.800
5
37
Aurora Tunsberg
Stavanger
13.800
D: 6.20
E: 7.600
12.600
D: 6.00
E: 6.600
26.400
23.800
VT

UB
13.800
D: 6.2
E: 7.600
BB
12.600
D: 6.0
E: 6.600
FX

6
38
Elena Almli
Stavanger
13.600
D: 6.20
E: 7.400
13.600
36.600
VT

UB
13.600
D: 6.2
E: 7.400
BB

FX

7
22
Nora Risåsen Refsnes
Siddis
VT

UB

BB

FX

7
20
Sofie Andersen Huus
Siddis
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
24
Anna Grøsvik Fosse, Sandnes


2.8


8.500




5.650
11.300

2
36
Tuva Nilsen, Stavanger


2.0


9.000




5.500
11.000

0.150
2
19
Lina Grøtting, Siddis


2.8


8.200




5.500
11.000

0.150
4
21
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis


2.8


8.000




5.400
10.800

0.250
5
20
Sofie Andersen Huus, Siddis










5
22
Nora Risåsen Refsnes, Siddis










5
37
Aurora Tunsberg, Stavanger










5
38
Elena Almli, Stavanger










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
37
Aurora Tunsberg, Stavanger

6.2

7.600


13.800

2
38
Elena Almli, Stavanger

6.2

7.400


13.600

0.200
3
36
Tuva Nilsen, Stavanger

6.1

7.200


13.300

0.500
4
21
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis

5.9

6.700


12.600

1.200
5
19
Lina Grøtting, Siddis

5.2

6.100


11.300

2.500
6
24
Anna Grøsvik Fosse, Sandnes

2.5

8.000


10.500

3.300
7
20
Sofie Andersen Huus, Siddis




7
22
Nora Risåsen Refsnes, Siddis




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
36
Tuva Nilsen, Stavanger

6.1

7.500


13.600

2
37
Aurora Tunsberg, Stavanger

6.0

6.600


12.600

1.000
3
19
Lina Grøtting, Siddis

5.3

6.200


11.500

2.100
4
24
Anna Grøsvik Fosse, Sandnes

6.4

5.000


11.400

2.200
5
21
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis

5.6

4.500


10.100

3.500
6
20
Sofie Andersen Huus, Siddis




6
22
Nora Risåsen Refsnes, Siddis




6
38
Elena Almli, Stavanger




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
36
Tuva Nilsen, Stavanger

6.0

6.300


12.300

2
24
Anna Grøsvik Fosse, Sandnes

6.1

5.800


11.900

0.400
3
19
Lina Grøtting, Siddis

5.9

5.700


11.600

0.700
4
21
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis

6.2

4.800


11.000

1.300
5
20
Sofie Andersen Huus, Siddis




5
22
Nora Risåsen Refsnes, Siddis




5
37
Aurora Tunsberg, Stavanger




5
38
Elena Almli, Stavanger




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
36
Tuva Nilsen, Stavanger




19
Lina Grøtting, Siddis




24
Anna Grøsvik Fosse, Sandnes




21
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis




37
Aurora Tunsberg, Stavanger




38
Elena Almli, Stavanger




22
Nora Risåsen Refsnes, Siddis




20
Sofie Andersen Huus, Siddis





Last Update: 7/20/2024 3:28:14 AM
SX
SM
MD
XL
XXL