Back 

3. Seriekonkurranse, HGTK Laksevåg, 2019-11-09

Gutter - Rekrutt Gutter - Klasse 1 Gutter - FIG junior Jenter - Rekrutt 11 år Jenter - Rekrutt 12 år Jenter - Klasse 1 Jenter - Klasse 2 Jenter - Aspirant (ingen karakterer)
Gutter - Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Frittstående
Bøylehest
Ringer
Hopp
Skranke
Svingstang
Total
Gap
1
38
Phillip Johan Sandviken Lieske
Laksevåg Turn og IL
13.200
D: 5.0
E: 8.200
13.000
D: 4.00
E: 9.000
13.500
D: 5.00
E: 8.500
12.650
D: 4.00
E: 8.650
14.100
D: 5.00
E: 9.100
12.900
79.350
Frittstående
13.200
D: 5.0
E: 8.200
Bøylehest
13.000
D: 4.0
E: 9.000
Ringer
13.500
D: 5.0
E: 8.500
Hopp
12.650
D: 4.0
E: 8.650
Skranke
14.100
D: 5.0
E: 9.100
Svingstang
12.900
D: 5.0
E: 7.900
2
33
Erik Ramnefjell Natvik
Bergens Turnforening
12.550
D: 4.0
E: 8.550
11.700
D: 3.50
E: 8.200
12.450
D: 4.00
E: 8.450
12.700
D: 4.00
E: 8.700
12.900
D: 4.00
E: 8.900
12.100
74.400
4.950
Frittstående
12.550
D: 4.0
E: 8.550
Bøylehest
11.700
D: 3.5
E: 8.200
Ringer
12.450
D: 4.0
E: 8.450
Hopp
12.700
D: 4.0
E: 8.700
Skranke
12.900
D: 4.0
E: 8.900
Svingstang
12.100
D: 4.0
E: 8.100
3
48
Gard Galtung Døsvig Hofstad
Bergens Turnforening
12.450
D: 4.0
E: 8.450
12.150
D: 3.50
E: 8.650
12.500
D: 4.00
E: 8.500
12.500
D: 4.00
E: 8.500
12.250
D: 4.00
E: 8.250
12.050
73.900
5.450
Frittstående
12.450
D: 4.0
E: 8.450
Bøylehest
12.150
D: 3.5
E: 8.650
Ringer
12.500
D: 4.0
E: 8.500
Hopp
12.500
D: 4.0
E: 8.500
Skranke
12.250
D: 4.0
E: 8.250
Svingstang
12.050
D: 4.0
E: 8.050
4
34
Mikal Hammersland
Sotra IL
11.850
D: 5.0
E: 6.850
11.250
D: 4.00
E: 7.250
12.800
D: 4.00
E: 8.800
11.500
D: 3.00
E: 8.500
12.900
D: 5.00
E: 7.900
12.600
72.900
6.450
Frittstående
11.850
D: 5.0
E: 6.850
Bøylehest
11.250
D: 4.0
E: 7.250
Ringer
12.800
D: 4.0
E: 8.800
Hopp
11.500
D: 3.0
E: 8.500
Skranke
12.900
D: 5.0
E: 7.900
Svingstang
12.600
D: 4.0
E: 8.600
5
46
Viljar Alver Øverland
Laksevåg Turn og IL
11.600
D: 4.0
E: 7.600
11.800
D: 3.50
E: 8.300
12.000
D: 4.00
E: 8.000
11.900
D: 4.00
E: 7.900
12.150
D: 4.00
E: 8.150
10.850
70.300
9.050
Frittstående
11.600
D: 4.0
E: 7.600
Bøylehest
11.800
D: 3.5
E: 8.300
Ringer
12.000
D: 4.0
E: 8.000
Hopp
11.900
D: 4.0
E: 7.900
Skranke
12.150
D: 4.0
E: 8.150
Svingstang
10.850
D: 4.0
E: 7.850
ND: 1.00
6
41
Mats Teige Thomassen
Bergens Turnforening
11.450
D: 3.0
E: 8.450
11.200
D: 3.50
E: 7.700
11.750
D: 3.00
E: 8.750
11.600
D: 3.00
E: 8.600
12.050
D: 3.00
E: 9.050
11.050
69.100
10.250
Frittstående
11.450
D: 3.0
E: 8.450
Bøylehest
11.200
D: 3.5
E: 7.700
Ringer
11.750
D: 3.0
E: 8.750
Hopp
11.600
D: 3.0
E: 8.600
Skranke
12.050
D: 3.0
E: 9.050
Svingstang
11.050
D: 4.0
E: 7.050
7
35
Henrik Teige Thommassen
Bergens Turnforening
11.550
D: 3.0
E: 8.550
10.600
D: 3.00
E: 7.600
11.750
D: 3.00
E: 8.750
11.300
D: 3.00
E: 8.300
11.550
D: 3.00
E: 8.550
11.700
68.450
10.900
Frittstående
11.550
D: 3.0
E: 8.550
Bøylehest
10.600
D: 3.0
E: 7.600
Ringer
11.750
D: 3.0
E: 8.750
Hopp
11.300
D: 3.0
E: 8.300
Skranke
11.550
D: 3.0
E: 8.550
Svingstang
11.700
D: 4.0
E: 7.700
8
49
Sander Ragnarsson
Laksevåg Turn og IL
11.650
D: 3.0
E: 8.650
11.300
D: 2.50
E: 8.800
11.600
D: 2.50
E: 9.100
12.050
D: 3.00
E: 9.050
10.650
D: 1.50
E: 9.150
9.800
67.050
12.300
Frittstående
11.650
D: 3.0
E: 8.650
Bøylehest
11.300
D: 2.5
E: 8.800
Ringer
11.600
D: 2.5
E: 9.100
Hopp
12.050
D: 3.0
E: 9.050
Skranke
10.650
D: 1.5
E: 9.150
Svingstang
9.800
D: 1.5
E: 8.300
9
42
Peder Løvøy Hommen
Bergens Turnforening
11.150
D: 3.0
E: 8.150
11.250
D: 2.50
E: 8.750
11.650
D: 3.00
E: 8.650
11.450
D: 3.00
E: 8.450
10.450
D: 2.50
E: 7.950
10.700
66.650
12.700
Frittstående
11.150
D: 3.0
E: 8.150
Bøylehest
11.250
D: 2.5
E: 8.750
Ringer
11.650
D: 3.0
E: 8.650
Hopp
11.450
D: 3.0
E: 8.450
Skranke
10.450
D: 2.5
E: 7.950
Svingstang
10.700
D: 2.5
E: 8.200
10
30
Linus Emil Hansen
Laksevåg Turn og IL
10.650
D: 3.0
E: 7.650
10.800
D: 3.00
E: 7.800
11.700
D: 2.50
E: 9.200
11.650
D: 3.00
E: 8.650
10.800
D: 3.00
E: 7.800
9.950
65.550
13.800
Frittstående
10.650
D: 3.0
E: 7.650
Bøylehest
10.800
D: 3.0
E: 7.800
Ringer
11.700
D: 2.5
E: 9.200
Hopp
11.650
D: 3.0
E: 8.650
Skranke
10.800
D: 3.0
E: 7.800
Svingstang
9.950
D: 1.5
E: 8.450
11
37
Gard Berntsen
Fana IL
10.200
D: 2.5
E: 7.700
10.900
D: 2.50
E: 8.400
11.100
D: 2.50
E: 8.600
11.150
D: 3.00
E: 8.150
10.200
D: 1.50
E: 8.700
9.600
63.150
16.200
Frittstående
10.200
D: 2.5
E: 7.700
Bøylehest
10.900
D: 2.5
E: 8.400
Ringer
11.100
D: 2.5
E: 8.600
Hopp
11.150
D: 3.0
E: 8.150
Skranke
10.200
D: 1.5
E: 8.700
Svingstang
9.600
D: 1.5
E: 8.100
12
43
Haavard Blixt Haaskjold
Laksevåg Turn og IL
10.250
D: 3.0
E: 7.250
8.950
D: 1.50
E: 7.450
11.100
D: 2.50
E: 8.600
11.450
D: 3.00
E: 8.450
10.300
D: 1.50
E: 8.800
10.000
62.050
17.300
Frittstående
10.250
D: 3.0
E: 7.250
Bøylehest
8.950
D: 1.5
E: 7.450
Ringer
11.100
D: 2.5
E: 8.600
Hopp
11.450
D: 3.0
E: 8.450
Skranke
10.300
D: 1.5
E: 8.800
Svingstang
10.000
D: 1.5
E: 8.500
13
32
Sebastian R.V. Løvik
Laksevåg Turn og IL
9.600
D: 1.5
E: 8.100
9.950
D: 1.50
E: 8.450
10.200
D: 2.50
E: 7.700
11.300
D: 3.00
E: 8.300
10.050
D: 1.50
E: 8.550
8.850
59.950
19.400
Frittstående
9.600
D: 1.5
E: 8.100
Bøylehest
9.950
D: 1.5
E: 8.450
Ringer
10.200
D: 2.5
E: 7.700
Hopp
11.300
D: 3.0
E: 8.300
Skranke
10.050
D: 1.5
E: 8.550
Svingstang
8.850
D: 1.5
E: 7.350
14
39
Georg Gaulen
Bergens Turnforening
9.450
D: 1.5
E: 7.950
8.850
D: 0.50
E: 8.350
10.800
D: 2.50
E: 8.300
10.500
D: 1.50
E: 9.000
9.350
D: 1.50
E: 7.850
9.550
58.500
20.850
Frittstående
9.450
D: 1.5
E: 7.950
Bøylehest
8.850
D: 0.5
E: 8.350
Ringer
10.800
D: 2.5
E: 8.300
Hopp
10.500
D: 1.5
E: 9.000
Skranke
9.350
D: 1.5
E: 7.850
Svingstang
9.550
D: 1.5
E: 8.050
15
36
Benjamin Grygier
Sotra IL
8.400
D: 0.5
E: 7.900
8.000
D: 0.50
E: 7.500
8.150
D: 0.50
E: 7.650
9.800
D: 0.50
E: 9.300
7.400
D: 0.50
E: 6.900
8.250
50.000
29.350
Frittstående
8.400
D: 0.5
E: 7.900
Bøylehest
8.000
D: 0.5
E: 7.500
Ringer
8.150
D: 0.5
E: 7.650
Hopp
9.800
D: 0.5
E: 9.300
Skranke
7.400
D: 0.5
E: 6.900
Svingstang
8.250
D: 0.5
E: 7.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
38
Phillip Johan Sandviken Lieske, Laksevåg Turn og IL

5.0

8.200


13.200

2
33
Erik Ramnefjell Natvik, Bergens Turnforening

4.0

8.550


12.550

0.650
3
48
Gard Galtung Døsvig Hofstad, Bergens Turnforening

4.0

8.450


12.450

0.750
4
34
Mikal Hammersland, Sotra IL

5.0

6.850


11.850

1.350
5
49
Sander Ragnarsson, Laksevåg Turn og IL

3.0

8.650


11.650

1.550
6
46
Viljar Alver Øverland, Laksevåg Turn og IL

4.0

7.600


11.600

1.600
7
35
Henrik Teige Thommassen, Bergens Turnforening

3.0

8.550


11.550

1.650
8
41
Mats Teige Thomassen, Bergens Turnforening

3.0

8.450


11.450

1.750
9
42
Peder Løvøy Hommen, Bergens Turnforening

3.0

8.150


11.150

2.050
10
30
Linus Emil Hansen, Laksevåg Turn og IL

3.0

7.650


10.650

2.550
11
43
Haavard Blixt Haaskjold, Laksevåg Turn og IL

3.0

7.250


10.250

2.950
12
37
Gard Berntsen, Fana IL

2.5

7.700


10.200

3.000
13
32
Sebastian R.V. Løvik, Laksevåg Turn og IL

1.5

8.100


9.600

3.600
14
39
Georg Gaulen, Bergens Turnforening

1.5

7.950


9.450

3.750
15
36
Benjamin Grygier, Sotra IL

0.5

7.900


8.400

4.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
38
Phillip Johan Sandviken Lieske, Laksevåg Turn og IL

4.0

9.000


13.000

2
48
Gard Galtung Døsvig Hofstad, Bergens Turnforening

3.5

8.650


12.150

0.850
3
46
Viljar Alver Øverland, Laksevåg Turn og IL

3.5

8.300


11.800

1.200
4
33
Erik Ramnefjell Natvik, Bergens Turnforening

3.5

8.200


11.700

1.300
5
49
Sander Ragnarsson, Laksevåg Turn og IL

2.5

8.800


11.300

1.700
6
42
Peder Løvøy Hommen, Bergens Turnforening

2.5

8.750


11.250

1.750
6
34
Mikal Hammersland, Sotra IL

4.0

7.250


11.250

1.750
8
41
Mats Teige Thomassen, Bergens Turnforening

3.5

7.700


11.200

1.800
9
37
Gard Berntsen, Fana IL

2.5

8.400


10.900

2.100
10
30
Linus Emil Hansen, Laksevåg Turn og IL

3.0

7.800


10.800

2.200
11
35
Henrik Teige Thommassen, Bergens Turnforening

3.0

7.600


10.600

2.400
12
32
Sebastian R.V. Løvik, Laksevåg Turn og IL

1.5

8.450


9.950

3.050
13
43
Haavard Blixt Haaskjold, Laksevåg Turn og IL

1.5

7.450


8.950

4.050
14
39
Georg Gaulen, Bergens Turnforening

0.5

8.350


8.850

4.150
15
36
Benjamin Grygier, Sotra IL

0.5

7.500


8.000

5.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
38
Phillip Johan Sandviken Lieske, Laksevåg Turn og IL

5.0

8.500


13.500

2
34
Mikal Hammersland, Sotra IL

4.0

8.800


12.800

0.700
3
48
Gard Galtung Døsvig Hofstad, Bergens Turnforening

4.0

8.500


12.500

1.000
4
33
Erik Ramnefjell Natvik, Bergens Turnforening

4.0

8.450


12.450

1.050
5
46
Viljar Alver Øverland, Laksevåg Turn og IL

4.0

8.000


12.000

1.500
6
35
Henrik Teige Thommassen, Bergens Turnforening

3.0

8.750


11.750

1.750
6
41
Mats Teige Thomassen, Bergens Turnforening

3.0

8.750


11.750

1.750
8
30
Linus Emil Hansen, Laksevåg Turn og IL

2.5

9.200


11.700

1.800
9
42
Peder Løvøy Hommen, Bergens Turnforening

3.0

8.650


11.650

1.850
10
49
Sander Ragnarsson, Laksevåg Turn og IL

2.5

9.100


11.600

1.900
11
43
Haavard Blixt Haaskjold, Laksevåg Turn og IL

2.5

8.600


11.100

2.400
11
37
Gard Berntsen, Fana IL

2.5

8.600


11.100

2.400
13
39
Georg Gaulen, Bergens Turnforening

2.5

8.300


10.800

2.700
14
32
Sebastian R.V. Løvik, Laksevåg Turn og IL

2.5

7.700


10.200

3.300
15
36
Benjamin Grygier, Sotra IL

0.5

7.650


8.150

5.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
33
Erik Ramnefjell Natvik, Bergens Turnforening


4.0


8.700




6.350
12.700

2
38
Phillip Johan Sandviken Lieske, Laksevåg Turn og IL


4.0


8.650




6.325
12.650

0.025
3
48
Gard Galtung Døsvig Hofstad, Bergens Turnforening


4.0


8.500




6.250
12.500

0.100
4
49
Sander Ragnarsson, Laksevåg Turn og IL


3.0


9.050




6.025
12.050

0.325
5
46
Viljar Alver Øverland, Laksevåg Turn og IL


4.0


7.900




5.950
11.900

0.400
6
30
Linus Emil Hansen, Laksevåg Turn og IL


3.0


8.650




5.825
11.650

0.525
7
41
Mats Teige Thomassen, Bergens Turnforening


3.0


8.600




5.800
11.600

0.550
8
34
Mikal Hammersland, Sotra IL


3.0


8.500




5.750
11.500

0.600
9
43
Haavard Blixt Haaskjold, Laksevåg Turn og IL


3.0


8.450




5.725
11.450

0.625
9
42
Peder Løvøy Hommen, Bergens Turnforening


3.0


8.450




5.725
11.450

0.625
11
32
Sebastian R.V. Løvik, Laksevåg Turn og IL


3.0


8.300




5.650
11.300

0.700
11
35
Henrik Teige Thommassen, Bergens Turnforening


3.0


8.300




5.650
11.300

0.700
13
37
Gard Berntsen, Fana IL


3.0


8.150




5.575
11.150

0.775
14
39
Georg Gaulen, Bergens Turnforening


1.5


9.000




5.250
10.500

1.100
15
36
Benjamin Grygier, Sotra IL


0.5


9.300




4.900
9.800

1.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
38
Phillip Johan Sandviken Lieske, Laksevåg Turn og IL

5.0

9.100


14.100

2
33
Erik Ramnefjell Natvik, Bergens Turnforening

4.0

8.900


12.900

1.200
2
34
Mikal Hammersland, Sotra IL

5.0

7.900


12.900

1.200
4
48
Gard Galtung Døsvig Hofstad, Bergens Turnforening

4.0

8.250


12.250

1.850
5
46
Viljar Alver Øverland, Laksevåg Turn og IL

4.0

8.150


12.150

1.950
6
41
Mats Teige Thomassen, Bergens Turnforening

3.0

9.050


12.050

2.050
7
35
Henrik Teige Thommassen, Bergens Turnforening

3.0

8.550


11.550

2.550
8
30
Linus Emil Hansen, Laksevåg Turn og IL

3.0

7.800


10.800

3.300
9
49
Sander Ragnarsson, Laksevåg Turn og IL

1.5

9.150


10.650

3.450
10
42
Peder Løvøy Hommen, Bergens Turnforening

2.5

7.950


10.450

3.650
11
43
Haavard Blixt Haaskjold, Laksevåg Turn og IL

1.5

8.800


10.300

3.800
12
37
Gard Berntsen, Fana IL

1.5

8.700


10.200

3.900
13
32
Sebastian R.V. Løvik, Laksevåg Turn og IL

1.5

8.550


10.050

4.050
14
39
Georg Gaulen, Bergens Turnforening

1.5

7.850


9.350

4.750
15
36
Benjamin Grygier, Sotra IL

0.5

6.900


7.400

6.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
38
Phillip Johan Sandviken Lieske, Laksevåg Turn og IL

5.0

7.900


12.900

2
34
Mikal Hammersland, Sotra IL

4.0

8.600


12.600

0.300
3
33
Erik Ramnefjell Natvik, Bergens Turnforening

4.0

8.100


12.100

0.800
4
48
Gard Galtung Døsvig Hofstad, Bergens Turnforening

4.0

8.050


12.050

0.850
5
35
Henrik Teige Thommassen, Bergens Turnforening

4.0

7.700


11.700

1.200
6
41
Mats Teige Thomassen, Bergens Turnforening

4.0

7.050


11.050

1.850
7
46
Viljar Alver Øverland, Laksevåg Turn og IL

4.0

7.850

1.0

10.850

2.050
8
42
Peder Løvøy Hommen, Bergens Turnforening

2.5

8.200


10.700

2.200
9
43
Haavard Blixt Haaskjold, Laksevåg Turn og IL

1.5

8.500


10.000

2.900
10
30
Linus Emil Hansen, Laksevåg Turn og IL

1.5

8.450


9.950

2.950
11
49
Sander Ragnarsson, Laksevåg Turn og IL

1.5

8.300


9.800

3.100
12
37
Gard Berntsen, Fana IL

1.5

8.100


9.600

3.300
13
39
Georg Gaulen, Bergens Turnforening

1.5

8.050


9.550

3.350
14
32
Sebastian R.V. Løvik, Laksevåg Turn og IL

1.5

7.350


8.850

4.050
15
36
Benjamin Grygier, Sotra IL

0.5

7.750


8.250

4.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
38
Phillip Johan Sandviken Lieske, Laksevåg Turn og IL




33
Erik Ramnefjell Natvik, Bergens Turnforening




48
Gard Galtung Døsvig Hofstad, Bergens Turnforening




34
Mikal Hammersland, Sotra IL




46
Viljar Alver Øverland, Laksevåg Turn og IL




41
Mats Teige Thomassen, Bergens Turnforening




35
Henrik Teige Thommassen, Bergens Turnforening




49
Sander Ragnarsson, Laksevåg Turn og IL




42
Peder Løvøy Hommen, Bergens Turnforening




30
Linus Emil Hansen, Laksevåg Turn og IL




37
Gard Berntsen, Fana IL




43
Haavard Blixt Haaskjold, Laksevåg Turn og IL




32
Sebastian R.V. Løvik, Laksevåg Turn og IL




39
Georg Gaulen, Bergens Turnforening




36
Benjamin Grygier, Sotra IL





Last Update: 5/21/2024 9:01:43 AM
SX
SM
MD
XL
XXL