Back 

3. Seriekonkurranse, HGTK Laksevåg, 2019-11-09

Gutter - Rekrutt Gutter - Klasse 1 Gutter - FIG junior Jenter - Rekrutt 11 år Jenter - Rekrutt 12 år Jenter - Klasse 1 Jenter - Klasse 2 Jenter - Aspirant (ingen karakterer)
Jenter - Rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Hopp
Skranke
Bom
Frittstående
Total
Gap
1
3
Christine Victoria Kubon
Fana IL
11.300
D: 2.4
E: 8.900
12.950
D: 5.30
E: 7.650
13.700
D: 6.70
E: 7.000
12.900
D: 6.30
E: 6.600
50.850
Hopp
11.300
D: 2.4
E: 8.900
Skranke
12.950
D: 5.3
E: 7.650
Bom
13.700
D: 6.7
E: 7.000
Frittstående
12.900
D: 6.3
E: 6.600
2
9
Milla Sandmo Birkeland
Bergens TF
10.900
D: 2.0
E: 8.900
10.150
D: 2.00
E: 8.150
11.100
D: 6.00
E: 5.100
12.150
D: 5.70
E: 6.450
44.300
6.550
Hopp
10.900
D: 2.0
E: 8.900
Skranke
10.150
D: 2.0
E: 8.150
Bom
11.100
D: 6.0
E: 5.100
Frittstående
12.150
D: 5.7
E: 6.450
3
2
Malin Lillefosse
Laksevåg T&IL
11.600
D: 3.0
E: 8.600
8.200
D: 2.00
E: 6.200
12.400
D: 5.90
E: 6.500
10.850
D: 5.40
E: 5.450
43.050
7.800
Hopp
11.600
D: 3.0
E: 8.600
Skranke
8.200
D: 2.0
E: 6.200
Bom
12.400
D: 5.9
E: 6.500
Frittstående
10.850
D: 5.4
E: 5.450
4
10
Jenny Konstanse Liven-Rolstad
Bergens TF
10.300
D: 1.5
E: 8.800
9.450
D: 2.00
E: 7.450
11.100
D: 4.00
E: 7.100
11.050
D: 4.00
E: 7.050
41.900
8.950
Hopp
10.300
D: 1.5
E: 8.800
Skranke
9.450
D: 2.0
E: 7.450
Bom
11.100
D: 4.0
E: 7.100
Frittstående
11.050
D: 4.0
E: 7.050
5
6
Ida Tomine Birkeland
Laksevåg T&IL
10.100
D: 1.5
E: 8.600
6.800
D: 1.50
E: 5.300
9.850
D: 4.00
E: 5.850
11.000
D: 4.90
E: 6.100
37.750
13.100
Hopp
10.100
D: 1.5
E: 8.600
Skranke
6.800
D: 1.5
E: 5.300
Bom
9.850
D: 4.0
E: 5.850
Frittstående
11.000
D: 4.9
E: 6.100
6
8
Kamilla Galtung Døsvig
Bergens TF
10.050
D: 1.5
E: 8.550
7.700
D: 1.50
E: 6.200
11.000
D: 4.50
E: 6.500
7.400
D: 3.50
E: 3.900
36.150
14.700
Hopp
10.050
D: 1.5
E: 8.550
Skranke
7.700
D: 1.5
E: 6.200
Bom
11.000
D: 4.5
E: 6.500
Frittstående
7.400
D: 3.5
E: 3.900
7
5
Alva Wiesner Rasmussen
Fana IL
10.100
D: 2.0
E: 8.100
5.250

E: 5.750
ND: 0.50
9.250
D: 4.00
E: 5.250
9.700
D: 4.00
E: 5.700
34.300
16.550
Hopp
10.100
D: 2.0
E: 8.100
Skranke
5.250

E: 5.750
ND: 0.50
Bom
9.250
D: 4.0
E: 5.250
Frittstående
9.700
D: 4.0
E: 5.700
8
7
Nora Ulrikke Traae Midttun
Fana IL
9.750
D: 1.5
E: 8.250
6.500

E: 6.500
7.450
D: 2.00
E: 5.450
7.550
D: 3.50
E: 4.050
31.250
19.600
Hopp
9.750
D: 1.5
E: 8.250
Skranke
6.500

E: 6.500
Bom
7.450
D: 2.0
E: 5.450
Frittstående
7.550
D: 3.5
E: 4.050
9
4
Roksana Kuznekova
Laksevåg T&IL
9.100
D: 0.5
E: 8.600
6.200
D: 1.50
E: 4.700
8.850
D: 3.50
E: 5.350
6.450
D: 1.50
E: 4.950
30.600
20.250
Hopp
9.100
D: 0.5
E: 8.600
Skranke
6.200
D: 1.5
E: 4.700
Bom
8.850
D: 3.5
E: 5.350
Frittstående
6.450
D: 1.5
E: 4.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
2
Malin Lillefosse, Laksevåg T&IL


3.0


8.600




11.600

2
3
Christine Victoria Kubon, Fana IL


2.4


8.900




11.300

0.300
3
9
Milla Sandmo Birkeland, Bergens TF


2.0


8.900




10.900

0.700
4
10
Jenny Konstanse Liven-Rolstad, Bergens TF


1.5


8.800




10.300

1.300
5
6
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg T&IL


1.5


8.600




10.100

1.500
5
5
Alva Wiesner Rasmussen, Fana IL


2.0


8.100




10.100

1.500
7
8
Kamilla Galtung Døsvig, Bergens TF


1.5


8.550




10.050

1.550
8
7
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana IL


1.5


8.250




9.750

1.850
9
4
Roksana Kuznekova, Laksevåg T&IL


0.5


8.600




9.100

2.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Christine Victoria Kubon, Fana IL

5.3

7.650


12.950

2
9
Milla Sandmo Birkeland, Bergens TF

2.0

8.150


10.150

2.800
3
10
Jenny Konstanse Liven-Rolstad, Bergens TF

2.0

7.450


9.450

3.500
4
2
Malin Lillefosse, Laksevåg T&IL

2.0

6.200


8.200

4.750
5
8
Kamilla Galtung Døsvig, Bergens TF

1.5

6.200


7.700

5.250
6
6
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg T&IL

1.5

5.300


6.800

6.150
7
7
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana IL


6.500


6.500

6.450
8
4
Roksana Kuznekova, Laksevåg T&IL

1.5

4.700


6.200

6.750
9
5
Alva Wiesner Rasmussen, Fana IL


5.750

0.5

5.250

7.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Christine Victoria Kubon, Fana IL

6.7

7.000


13.700

2
2
Malin Lillefosse, Laksevåg T&IL

5.9

6.500


12.400

1.300
3
10
Jenny Konstanse Liven-Rolstad, Bergens TF

4.0

7.100


11.100

2.600
3
9
Milla Sandmo Birkeland, Bergens TF

6.0

5.100


11.100

2.600
5
8
Kamilla Galtung Døsvig, Bergens TF

4.5

6.500


11.000

2.700
6
6
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg T&IL

4.0

5.850


9.850

3.850
7
5
Alva Wiesner Rasmussen, Fana IL

4.0

5.250


9.250

4.450
8
4
Roksana Kuznekova, Laksevåg T&IL

3.5

5.350


8.850

4.850
9
7
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana IL

2.0

5.450


7.450

6.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Christine Victoria Kubon, Fana IL

6.3

6.600


12.900

2
9
Milla Sandmo Birkeland, Bergens TF

5.7

6.450


12.150

0.750
3
10
Jenny Konstanse Liven-Rolstad, Bergens TF

4.0

7.050


11.050

1.850
4
6
Ida Tomine Birkeland, Laksevåg T&IL

4.9

6.100


11.000

1.900
5
2
Malin Lillefosse, Laksevåg T&IL

5.4

5.450


10.850

2.050
6
5
Alva Wiesner Rasmussen, Fana IL

4.0

5.700


9.700

3.200
7
7
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana IL

3.5

4.050


7.550

5.350
8
8
Kamilla Galtung Døsvig, Bergens TF

3.5

3.900


7.400

5.500
9
4
Roksana Kuznekova, Laksevåg T&IL

1.5

4.950


6.450

6.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 2:35:35 AM
SX
SM
MD
XL
XXL