Back 

Kretskonkurranse 3, OAGTK Turn kvinner Idrettens hus Nordbyen, 2019-11-23

Klasse I Klasse II Klasse III Rekrutt 11 år Rekrutt 12 år Stige Lag Rekrutt Lag
Rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
8
Mathilde Sæterbø Lillestøl
HSIL
11.850
D: 3.0
E: 8.850
10.200
D: 2.00
E: 8.200
11.300
D: 5.50
E: 5.800
12.300
D: 5.10
E: 7.200
45.650
VT
11.850
D: 3.0
E: 8.850
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
11.300
D: 5.5
E: 5.800
FX
12.300
D: 5.1
E: 7.200
2
9
Annie Helen Braastad
HSIL
9.950
D: 2.0
E: 7.950
10.350
D: 2.00
E: 8.350
12.000
D: 5.50
E: 6.500
11.300
D: 5.10
E: 6.200
43.600
2.050
VT
9.950
D: 2.0
E: 7.950
UB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
BB
12.000
D: 5.5
E: 6.500
FX
11.300
D: 5.1
E: 6.200
3
1
Maja Wojcik
Hoppensprett
10.600
D: 3.0
E: 7.600
8.350
D: 1.50
E: 6.850
11.500
D: 4.50
E: 7.000
12.300
D: 5.10
E: 7.200
42.750
2.900
VT
10.600
D: 3.0
E: 7.600
UB
8.350
D: 1.5
E: 6.850
BB
11.500
D: 4.5
E: 7.000
FX
12.300
D: 5.1
E: 7.200
4
19
Emma Johanne Falleth
Sandvika
10.050
D: 1.5
E: 8.550
7.950
D: 0.50
E: 7.450
10.800
D: 5.50
E: 5.300
12.400
D: 5.00
E: 7.400
41.200
4.450
VT
10.050
D: 1.5
E: 8.550
UB
7.950
D: 0.5
E: 7.450
BB
10.800
D: 5.5
E: 5.300
FX
12.400
D: 5.0
E: 7.400
5
18
Synne Seim
Sandvika
9.750
D: 2.0
E: 7.750
8.800
D: 0.50
E: 8.300
9.400
D: 5.50
E: 3.900
11.300
D: 4.80
E: 6.500
39.250
6.400
VT
9.750
D: 2.0
E: 7.750
UB
8.800
D: 0.5
E: 8.300
BB
9.400
D: 5.5
E: 3.900
FX
11.300
D: 4.8
E: 6.500
6
4
Elise Gunnarshaug
Langhus
9.850
D: 1.5
E: 8.350
6.700
D: 1.00
E: 5.700
10.100
D: 5.50
E: 4.600
11.500
D: 4.60
E: 6.900
38.150
7.500
VT
9.850
D: 1.5
E: 8.350
UB
6.700
D: 1.0
E: 5.700
BB
10.100
D: 5.5
E: 4.600
FX
11.500
D: 4.6
E: 6.900
7
3
Amy Gould Bjørgesæter
Hoppensprett
11.150
D: 3.0
E: 8.150
7.900
D: 2.00
E: 5.900
9.000
D: 2.00
E: 7.000
9.700
D: 4.00
E: 5.700
37.750
7.900
VT
11.150
D: 3.0
E: 8.150
UB
7.900
D: 2.0
E: 5.900
BB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
FX
9.700
D: 4.0
E: 5.700
8
2
Victoria Grodås Bruvold
Hoppensprett
11.100
D: 3.0
E: 8.100
6.300
D: 1.00
E: 5.300
10.150
D: 4.50
E: 5.650
9.300
D: 4.00
E: 5.300
36.850
8.800
VT
11.100
D: 3.0
E: 8.100
UB
6.300
D: 1.0
E: 5.300
BB
10.150
D: 4.5
E: 5.650
FX
9.300
D: 4.0
E: 5.300
9
16
Linéa Wang Nordby
Sandvika
9.800
D: 1.5
E: 8.300
8.250
D: 0.50
E: 7.750
6.500
D: 4.20
E: 6.300
ND: 4.00
10.400
D: 4.10
E: 6.300
34.950
10.700
VT
9.800
D: 1.5
E: 8.300
UB
8.250
D: 0.5
E: 7.750
BB
6.500
D: 4.2
E: 6.300
ND: 4.00
FX
10.400
D: 4.1
E: 6.300
10
14
Julie Skau Sivertsen
Hammer
9.800
D: 1.5
E: 8.300
7.800
-D: 1.00
E: 8.800
9.000
D: 2.50
E: 6.500
7.500
D: 2.50
E: 5.000
34.100
11.550
VT
9.800
D: 1.5
E: 8.300
UB
7.800
-D: 1.0
E: 8.800
BB
9.000
D: 2.5
E: 6.500
FX
7.500
D: 2.5
E: 5.000
11
7
Venus Abraham Teffera
HSIL
9.300
D: 0.5
E: 8.800
6.900
D: 1.50
E: 5.400
9.400
D: 5.10
E: 4.300
8.100
D: 3.50
E: 4.600
33.700
11.950
VT
9.300
D: 0.5
E: 8.800
UB
6.900
D: 1.5
E: 5.400
BB
9.400
D: 5.1
E: 4.300
FX
8.100
D: 3.5
E: 4.600
12
15
Emma Magnussen
Sandvika
9.850
D: 1.5
E: 8.350
7.650
D: 0.50
E: 7.150
6.600
D: 4.10
E: 6.500
ND: 4.00
8.600
D: 4.10
E: 4.500
32.700
12.950
VT
9.850
D: 1.5
E: 8.350
UB
7.650
D: 0.5
E: 7.150
BB
6.600
D: 4.1
E: 6.500
ND: 4.00
FX
8.600
D: 4.1
E: 4.500
13
38
Martine Østreng
Ullensaker
9.650
D: 1.5
E: 8.150
6.650
D: 1.00
E: 5.650
6.850
D: 4.00
E: 2.850
9.300
D: 3.50
E: 5.800
32.450
13.200
VT
9.650
D: 1.5
E: 8.150
UB
6.650
D: 1.0
E: 5.650
BB
6.850
D: 4.0
E: 2.850
FX
9.300
D: 3.5
E: 5.800
14
17
Sofie Titterud
Sandvika
10.250
D: 1.5
E: 8.750
6.000
D: 1.00
E: 5.000
4.250
D: 4.70
E: 3.550
ND: 4.00
10.800
D: 4.20
E: 6.600
31.300
14.350
VT
10.250
D: 1.5
E: 8.750
UB
6.000
D: 1.0
E: 5.000
BB
4.250
D: 4.7
E: 3.550
ND: 4.00
FX
10.800
D: 4.2
E: 6.600
15
11
Loreta Jaugiete
Asker
9.500
D: 0.5
E: 9.000
8.100

E: 8.100
6.900
D: 0.00
E: 6.900
6.700
D: 0.50
E: 6.200
31.200
14.450
VT
9.500
D: 0.5
E: 9.000
UB
8.100

E: 8.100
BB
6.900

E: 6.900
FX
6.700
D: 0.5
E: 6.200
16
10
Edith Benedikte Hammer
Asker
9.350
D: 1.5
E: 7.850
7.800
-D: 1.00
E: 8.800
6.450
D: 0.50
E: 5.950
6.500
D: 0.50
E: 6.000
30.100
15.550
VT
9.350
D: 1.5
E: 7.850
UB
7.800
-D: 1.0
E: 8.800
BB
6.450
D: 0.5
E: 5.950
FX
6.500
D: 0.5
E: 6.000
17
13
Julie Heimdahl-Jacobsen
Asker
9.400
D: 0.5
E: 8.900
7.200
-D: 1.50
E: 8.700
5.700
D: 0.00
E: 5.700
6.600
D: 0.50
E: 6.100
28.900
16.750
VT
9.400
D: 0.5
E: 8.900
UB
7.200
-D: 1.5
E: 8.700
BB
5.700

E: 5.700
FX
6.600
D: 0.5
E: 6.100
18
5
Nila Soto Berntsen
HSIL
9.000
D: 0.5
E: 8.500
6.250
-D: 0.50
E: 6.750
6.450
D: 0.50
E: 5.950
6.100
D: 1.00
E: 5.100
27.800
17.850
VT
9.000
D: 0.5
E: 8.500
UB
6.250
-D: 0.5
E: 6.750
BB
6.450
D: 0.5
E: 5.950
FX
6.100
D: 1.0
E: 5.100
19
39
Arriana Brena
Ullensaker
9.650
D: 1.5
E: 8.150
4.850
D: 0.50
E: 4.350
7.550
D: 0.50
E: 7.050
5.500
D: 2.00
E: 3.500
27.550
18.100
VT
9.650
D: 1.5
E: 8.150
UB
4.850
D: 0.5
E: 4.350
BB
7.550
D: 0.5
E: 7.050
FX
5.500
D: 2.0
E: 3.500
20
6
Erika Martin
HSIL
9.000
D: 0.5
E: 8.500
5.850
-D: 0.50
E: 6.350
5.850
D: 0.00
E: 5.850
5.900
D: 1.00
E: 4.900
26.600
19.050
VT
9.000
D: 0.5
E: 8.500
UB
5.850
-D: 0.5
E: 6.350
BB
5.850

E: 5.850
FX
5.900
D: 1.0
E: 4.900
21
12
Kristina Møglestue
Asker
7.000

E: 7.000
7.000
38.650
VT

UB
7.000

E: 7.000
BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
8
Mathilde Sæterbø Lillestøl, HSIL


3.0


8.850




11.850

2
3
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett


3.0


8.150




11.150

0.700
3
2
Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett


3.0


8.100




11.100

0.750
4
1
Maja Wojcik, Hoppensprett


3.0


7.600




10.600

1.250
5
17
Sofie Titterud, Sandvika


1.5


8.750




10.250

1.600
6
19
Emma Johanne Falleth, Sandvika


1.5


8.550




10.050

1.800
7
9
Annie Helen Braastad, HSIL


2.0


7.950




9.950

1.900
8
15
Emma Magnussen, Sandvika


1.5


8.350




9.850

2.000
8
4
Elise Gunnarshaug, Langhus


1.5


8.350




9.850

2.000
10
14
Julie Skau Sivertsen, Hammer


1.5


8.300




9.800

2.050
10
16
Linéa Wang Nordby, Sandvika


1.5


8.300




9.800

2.050
12
18
Synne Seim, Sandvika


2.0


7.750




9.750

2.100
13
39
Arriana Brena, Ullensaker


1.5


8.150




9.650

2.200
13
38
Martine Østreng, Ullensaker


1.5


8.150




9.650

2.200
15
11
Loreta Jaugiete, Asker


0.5


9.000




9.500

2.350
16
13
Julie Heimdahl-Jacobsen, Asker


0.5


8.900




9.400

2.450
17
10
Edith Benedikte Hammer, Asker


1.5


7.850




9.350

2.500
18
7
Venus Abraham Teffera, HSIL


0.5


8.800




9.300

2.550
19
6
Erika Martin, HSIL


0.5


8.500




9.000

2.850
19
5
Nila Soto Berntsen, HSIL


0.5


8.500




9.000

2.850
21
12
Kristina Møglestue, Asker










11.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
9
Annie Helen Braastad, HSIL

2.0

8.350


10.350

2
8
Mathilde Sæterbø Lillestøl, HSIL

2.0

8.200


10.200

0.150
3
18
Synne Seim, Sandvika

0.5

8.300


8.800

1.550
4
1
Maja Wojcik, Hoppensprett

1.5

6.850


8.350

2.000
5
16
Linéa Wang Nordby, Sandvika

0.5

7.750


8.250

2.100
6
11
Loreta Jaugiete, Asker


8.100


8.100

2.250
7
19
Emma Johanne Falleth, Sandvika

0.5

7.450


7.950

2.400
8
3
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett

2.0

5.900


7.900

2.450
9
10
Edith Benedikte Hammer, Asker

-1.0

8.800


7.800

2.550
9
14
Julie Skau Sivertsen, Hammer

-1.0

8.800


7.800

2.550
11
15
Emma Magnussen, Sandvika

0.5

7.150


7.650

2.700
12
13
Julie Heimdahl-Jacobsen, Asker

-1.5

8.700


7.200

3.150
13
12
Kristina Møglestue, Asker


7.000


7.000

3.350
14
7
Venus Abraham Teffera, HSIL

1.5

5.400


6.900

3.450
15
4
Elise Gunnarshaug, Langhus

1.0

5.700


6.700

3.650
16
38
Martine Østreng, Ullensaker

1.0

5.650


6.650

3.700
17
2
Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett

1.0

5.300


6.300

4.050
18
5
Nila Soto Berntsen, HSIL

-0.5

6.750


6.250

4.100
19
17
Sofie Titterud, Sandvika

1.0

5.000


6.000

4.350
20
6
Erika Martin, HSIL

-0.5

6.350


5.850

4.500
21
39
Arriana Brena, Ullensaker

0.5

4.350


4.850

5.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
9
Annie Helen Braastad, HSIL

5.5

6.500


12.000

2
1
Maja Wojcik, Hoppensprett

4.5

7.000


11.500

0.500
3
8
Mathilde Sæterbø Lillestøl, HSIL

5.5

5.800


11.300

0.700
4
19
Emma Johanne Falleth, Sandvika

5.5

5.300


10.800

1.200
5
2
Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett

4.5

5.650


10.150

1.850
6
4
Elise Gunnarshaug, Langhus

5.5

4.600


10.100

1.900
7
7
Venus Abraham Teffera, HSIL

5.1

4.300


9.400

2.600
7
18
Synne Seim, Sandvika

5.5

3.900


9.400

2.600
9
3
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett

2.0

7.000


9.000

3.000
9
14
Julie Skau Sivertsen, Hammer

2.5

6.500


9.000

3.000
11
39
Arriana Brena, Ullensaker

0.5

7.050


7.550

4.450
12
11
Loreta Jaugiete, Asker


6.900


6.900

5.100
13
38
Martine Østreng, Ullensaker

4.0

2.850


6.850

5.150
14
15
Emma Magnussen, Sandvika

4.1

6.500

4.0

6.600

5.400
15
16
Linéa Wang Nordby, Sandvika

4.2

6.300

4.0

6.500

5.500
16
5
Nila Soto Berntsen, HSIL

0.5

5.950


6.450

5.550
16
10
Edith Benedikte Hammer, Asker

0.5

5.950


6.450

5.550
18
6
Erika Martin, HSIL


5.850


5.850

6.150
19
13
Julie Heimdahl-Jacobsen, Asker


5.700


5.700

6.300
20
17
Sofie Titterud, Sandvika

4.7

3.550

4.0

4.250

7.750
21
12
Kristina Møglestue, Asker




12.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
19
Emma Johanne Falleth, Sandvika

5.0

7.400


12.400

2
8
Mathilde Sæterbø Lillestøl, HSIL

5.1

7.200


12.300

0.100
2
1
Maja Wojcik, Hoppensprett

5.1

7.200


12.300

0.100
4
4
Elise Gunnarshaug, Langhus

4.6

6.900


11.500

0.900
5
18
Synne Seim, Sandvika

4.8

6.500


11.300

1.100
5
9
Annie Helen Braastad, HSIL

5.1

6.200


11.300

1.100
7
17
Sofie Titterud, Sandvika

4.2

6.600


10.800

1.600
8
16
Linéa Wang Nordby, Sandvika

4.1

6.300


10.400

2.000
9
3
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett

4.0

5.700


9.700

2.700
10
38
Martine Østreng, Ullensaker

3.5

5.800


9.300

3.100
10
2
Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett

4.0

5.300


9.300

3.100
12
15
Emma Magnussen, Sandvika

4.1

4.500


8.600

3.800
13
7
Venus Abraham Teffera, HSIL

3.5

4.600


8.100

4.300
14
14
Julie Skau Sivertsen, Hammer

2.5

5.000


7.500

4.900
15
11
Loreta Jaugiete, Asker

0.5

6.200


6.700

5.700
16
13
Julie Heimdahl-Jacobsen, Asker

0.5

6.100


6.600

5.800
17
10
Edith Benedikte Hammer, Asker

0.5

6.000


6.500

5.900
18
5
Nila Soto Berntsen, HSIL

1.0

5.100


6.100

6.300
19
6
Erika Martin, HSIL

1.0

4.900


5.900

6.500
20
39
Arriana Brena, Ullensaker

2.0

3.500


5.500

6.900
21
12
Kristina Møglestue, Asker




12.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
9
Annie Helen Braastad, HSIL




1
Maja Wojcik, Hoppensprett




19
Emma Johanne Falleth, Sandvika




18
Synne Seim, Sandvika




4
Elise Gunnarshaug, Langhus




3
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett




2
Victoria Grodås Bruvold, Hoppensprett




16
Linéa Wang Nordby, Sandvika




14
Julie Skau Sivertsen, Hammer




7
Venus Abraham Teffera, HSIL




15
Emma Magnussen, Sandvika




17
Sofie Titterud, Sandvika




11
Loreta Jaugiete, Asker




10
Edith Benedikte Hammer, Asker




13
Julie Heimdahl-Jacobsen, Asker




5
Nila Soto Berntsen, HSIL




6
Erika Martin, HSIL




12
Kristina Møglestue, Asker





Last Update: 4/18/2024 4:15:52 AM
SX
SM
MD
XL
XXL