Back 

Kretskonkurranse 3, OAGTK Turn kvinner Idrettens hus Nordbyen, 2019-11-23

Klasse I Klasse II Klasse III Rekrutt 11 år Rekrutt 12 år Stige Lag Rekrutt Lag
Rekrutt 12 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
30
Isabella Jolie Johansen
HSIL
12.200
D: 3.0
E: 9.200
13.400
D: 5.30
E: 8.100
12.800
D: 6.70
E: 6.100
12.500
D: 5.90
E: 6.600
50.900
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
UB
13.400
D: 5.3
E: 8.100
BB
12.800
D: 6.7
E: 6.100
FX
12.500
D: 5.9
E: 6.600
2
32
Jasmine Haugen
HSIL
12.200
D: 3.0
E: 9.200
11.950
D: 5.50
E: 6.450
12.800
D: 6.40
E: 6.400
13.800
D: 6.50
E: 7.300
50.750
0.150
VT
12.200
D: 3.0
E: 9.200
UB
11.950
D: 5.5
E: 6.450
BB
12.800
D: 6.4
E: 6.400
FX
13.800
D: 6.5
E: 7.300
3
22
Ella Søndenaa
Hoppensprett
13.150
D: 4.7
E: 8.450
12.050
D: 6.60
E: 5.450
13.300
D: 6.20
E: 7.100
12.100
D: 6.10
E: 6.000
50.600
0.300
VT
13.150
D: 4.7
E: 8.450
UB
12.050
D: 6.6
E: 5.450
BB
13.300
D: 6.2
E: 7.100
FX
12.100
D: 6.1
E: 6.000
4
23
Tilde Sponevik
Hoppensprett
12.000
D: 3.0
E: 9.000
12.100
D: 5.90
E: 6.200
12.850
D: 6.10
E: 6.750
13.500
D: 6.00
E: 7.500
50.450
0.450
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
UB
12.100
D: 5.9
E: 6.200
BB
12.850
D: 6.1
E: 6.750
FX
13.500
D: 6.0
E: 7.500
5
37
Linnea Slaatten-Larsson
Sandvika
12.000
D: 3.0
E: 9.000
10.450
D: 3.50
E: 6.950
13.600
D: 5.70
E: 7.900
13.400
D: 6.00
E: 7.400
49.450
1.450
VT
12.000
D: 3.0
E: 9.000
UB
10.450
D: 3.5
E: 6.950
BB
13.600
D: 5.7
E: 7.900
FX
13.400
D: 6.0
E: 7.400
6
31
Erin Jensen
HSIL
11.600
D: 3.0
E: 8.600
9.900
D: 2.00
E: 7.900
10.250
D: 5.70
E: 4.550
12.200
D: 5.30
E: 6.900
43.950
6.950
VT
11.600
D: 3.0
E: 8.600
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
10.250
D: 5.7
E: 4.550
FX
12.200
D: 5.3
E: 6.900
7
34
Josefine Pettersson-Døhlen
Asker
10.000
D: 1.5
E: 8.500
7.700
D: 1.50
E: 6.200
11.250
D: 4.50
E: 6.750
11.000
D: 4.60
E: 6.400
39.950
10.950
VT
10.000
D: 1.5
E: 8.500
UB
7.700
D: 1.5
E: 6.200
BB
11.250
D: 4.5
E: 6.750
FX
11.000
D: 4.6
E: 6.400
8
29
Felicia Strand
Langhus
10.200
D: 1.5
E: 8.700
7.700
D: 1.00
E: 6.700
10.900
D: 5.40
E: 5.500
10.800
D: 4.00
E: 6.800
39.600
11.300
VT
10.200
D: 1.5
E: 8.700
UB
7.700
D: 1.0
E: 6.700
BB
10.900
D: 5.4
E: 5.500
FX
10.800
D: 4.0
E: 6.800
9
26
Wiona Revoll Skaug
Nordstrand
11.100
D: 3.0
E: 8.100
9.350
D: 2.00
E: 7.350
9.850
D: 4.00
E: 5.850
8.000
D: 2.00
E: 6.000
38.300
12.600
VT
11.100
D: 3.0
E: 8.100
UB
9.350
D: 2.0
E: 7.350
BB
9.850
D: 4.0
E: 5.850
FX
8.000
D: 2.0
E: 6.000
10
28
Marthine Jonassen
Langhus
9.900
D: 2.0
E: 7.900
9.100
D: 0.50
E: 8.600
6.400
D: 4.80
E: 2.100
ND: 0.50
12.800
D: 5.10
E: 7.700
38.200
12.700
VT
9.900
D: 2.0
E: 7.900
UB
9.100
D: 0.5
E: 8.600
BB
6.400
D: 4.8
E: 2.100
ND: 0.50
FX
12.800
D: 5.1
E: 7.700
11
27
Linnea Marie Stenrud
Nordstrand
9.950
D: 1.5
E: 8.450
9.400
D: 2.00
E: 7.400
9.800
D: 4.00
E: 5.800
8.000
D: 1.50
E: 6.500
37.150
13.750
VT
9.950
D: 1.5
E: 8.450
UB
9.400
D: 2.0
E: 7.400
BB
9.800
D: 4.0
E: 5.800
FX
8.000
D: 1.5
E: 6.500
12
35
Sara Pettersson-Døhlen
Asker
10.350
D: 1.5
E: 8.850
7.800
-D: 1.00
E: 8.800
7.900
D: 4.00
E: 3.900
10.800
D: 4.00
E: 6.800
36.850
14.050
VT
10.350
D: 1.5
E: 8.850
UB
7.800
-D: 1.0
E: 8.800
BB
7.900
D: 4.0
E: 3.900
FX
10.800
D: 4.0
E: 6.800
13
38
Dina Alreh Solem
Hoppensprett
9.950
D: 1.5
E: 8.450
8.900
D: 2.00
E: 6.900
5.900
D: 2.50
E: 3.400
10.100
D: 4.00
E: 6.100
34.850
16.050
VT
9.950
D: 1.5
E: 8.450
UB
8.900
D: 2.0
E: 6.900
BB
5.900
D: 2.5
E: 3.400
FX
10.100
D: 4.0
E: 6.100
14
36
Øyvor Foss Bjørnstad
Sandvika
9.450
D: 1.5
E: 7.950
5.350

E: 5.350
8.400
D: 4.50
E: 3.900
10.100
D: 3.50
E: 6.600
33.300
17.600
VT
9.450
D: 1.5
E: 7.950
UB
5.350

E: 5.350
BB
8.400
D: 4.5
E: 3.900
FX
10.100
D: 3.5
E: 6.600
15
24
Mathilde Krosby
Nordstrand
8.900
D: 1.5
E: 7.400
6.950
D: 1.00
E: 5.950
7.850
D: 0.50
E: 7.350
7.400
D: 1.50
E: 5.900
31.100
19.800
VT
8.900
D: 1.5
E: 7.400
UB
6.950
D: 1.0
E: 5.950
BB
7.850
D: 0.5
E: 7.350
FX
7.400
D: 1.5
E: 5.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
22
Ella Søndenaa, Hoppensprett


4.7


8.450




13.150

2
32
Jasmine Haugen, HSIL


3.0


9.200




12.200

0.950
2
30
Isabella Jolie Johansen, HSIL


3.0


9.200




12.200

0.950
4
37
Linnea Slaatten-Larsson, Sandvika


3.0


9.000




12.000

1.150
4
23
Tilde Sponevik, Hoppensprett


3.0


9.000




12.000

1.150
6
31
Erin Jensen, HSIL


3.0


8.600




11.600

1.550
7
26
Wiona Revoll Skaug, Nordstrand


3.0


8.100




11.100

2.050
8
35
Sara Pettersson-Døhlen, Asker


1.5


8.850




10.350

2.800
9
29
Felicia Strand, Langhus


1.5


8.700




10.200

2.950
10
34
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker


1.5


8.500




10.000

3.150
11
38
Dina Alreh Solem , Hoppensprett


1.5


8.450




9.950

3.200
11
27
Linnea Marie Stenrud, Nordstrand


1.5


8.450




9.950

3.200
13
28
Marthine Jonassen, Langhus


2.0


7.900




9.900

3.250
14
36
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika


1.5


7.950




9.450

3.700
15
24
Mathilde Krosby, Nordstrand


1.5


7.400




8.900

4.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Isabella Jolie Johansen, HSIL

5.3

8.100


13.400

2
23
Tilde Sponevik, Hoppensprett

5.9

6.200


12.100

1.300
3
22
Ella Søndenaa, Hoppensprett

6.6

5.450


12.050

1.350
4
32
Jasmine Haugen, HSIL

5.5

6.450


11.950

1.450
5
37
Linnea Slaatten-Larsson, Sandvika

3.5

6.950


10.450

2.950
6
31
Erin Jensen, HSIL

2.0

7.900


9.900

3.500
7
27
Linnea Marie Stenrud, Nordstrand

2.0

7.400


9.400

4.000
8
26
Wiona Revoll Skaug, Nordstrand

2.0

7.350


9.350

4.050
9
28
Marthine Jonassen, Langhus

0.5

8.600


9.100

4.300
10
38
Dina Alreh Solem , Hoppensprett

2.0

6.900


8.900

4.500
11
35
Sara Pettersson-Døhlen, Asker

-1.0

8.800


7.800

5.600
12
29
Felicia Strand, Langhus

1.0

6.700


7.700

5.700
12
34
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker

1.5

6.200


7.700

5.700
14
24
Mathilde Krosby, Nordstrand

1.0

5.950


6.950

6.450
15
36
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika


5.350


5.350

8.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
37
Linnea Slaatten-Larsson, Sandvika

5.7

7.900


13.600

2
22
Ella Søndenaa, Hoppensprett

6.2

7.100


13.300

0.300
3
23
Tilde Sponevik, Hoppensprett

6.1

6.750


12.850

0.750
4
32
Jasmine Haugen, HSIL

6.4

6.400


12.800

0.800
4
30
Isabella Jolie Johansen, HSIL

6.7

6.100


12.800

0.800
6
34
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker

4.5

6.750


11.250

2.350
7
29
Felicia Strand, Langhus

5.4

5.500


10.900

2.700
8
31
Erin Jensen, HSIL

5.7

4.550


10.250

3.350
9
26
Wiona Revoll Skaug, Nordstrand

4.0

5.850


9.850

3.750
10
27
Linnea Marie Stenrud, Nordstrand

4.0

5.800


9.800

3.800
11
36
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika

4.5

3.900


8.400

5.200
12
35
Sara Pettersson-Døhlen, Asker

4.0

3.900


7.900

5.700
13
24
Mathilde Krosby, Nordstrand

0.5

7.350


7.850

5.750
14
28
Marthine Jonassen, Langhus

4.8

2.100

0.5

6.400

7.200
15
38
Dina Alreh Solem , Hoppensprett

2.5

3.400


5.900

7.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
32
Jasmine Haugen, HSIL

6.5

7.300


13.800

2
23
Tilde Sponevik, Hoppensprett

6.0

7.500


13.500

0.300
3
37
Linnea Slaatten-Larsson, Sandvika

6.0

7.400


13.400

0.400
4
28
Marthine Jonassen, Langhus

5.1

7.700


12.800

1.000
5
30
Isabella Jolie Johansen, HSIL

5.9

6.600


12.500

1.300
6
31
Erin Jensen, HSIL

5.3

6.900


12.200

1.600
7
22
Ella Søndenaa, Hoppensprett

6.1

6.000


12.100

1.700
8
34
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker

4.6

6.400


11.000

2.800
9
35
Sara Pettersson-Døhlen, Asker

4.0

6.800


10.800

3.000
9
29
Felicia Strand, Langhus

4.0

6.800


10.800

3.000
11
36
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika

3.5

6.600


10.100

3.700
11
38
Dina Alreh Solem , Hoppensprett

4.0

6.100


10.100

3.700
13
27
Linnea Marie Stenrud, Nordstrand

1.5

6.500


8.000

5.800
13
26
Wiona Revoll Skaug, Nordstrand

2.0

6.000


8.000

5.800
15
24
Mathilde Krosby, Nordstrand

1.5

5.900


7.400

6.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
32
Jasmine Haugen, HSIL




22
Ella Søndenaa, Hoppensprett




23
Tilde Sponevik, Hoppensprett




37
Linnea Slaatten-Larsson, Sandvika




31
Erin Jensen, HSIL




34
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker




29
Felicia Strand, Langhus




26
Wiona Revoll Skaug, Nordstrand




28
Marthine Jonassen, Langhus




27
Linnea Marie Stenrud, Nordstrand




35
Sara Pettersson-Døhlen, Asker




36
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika




24
Mathilde Krosby, Nordstrand





Last Update: 4/18/2024 3:45:06 AM
SX
SM
MD
XL
XXL