Back 

GPR: DM 1. runde Greve, 2020-02-01

Mikro

Fri serie
Navn Resultat
  Team Capella, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
  Team Norit, Munkebjerg Gymnastikforening
  Team Aviola, Greve Gymnastik og Trampolin
  Team Mevio, GF Køge Bugt
  Team Daisy, Hillerød G & IF
  Team Jasmin, DHG Gymnastik
  Team Solveig, Greve Gymnastik og Trampolin
  Team Adela, Espergærde IF
  Team Aria-Lya, Tarup - Paarup IF
  Team Galia, Ringsted IF - Gymnastik
  Team Aria-Ava, Tarup - Paarup IF

Mini Mono

Fri serie
Navn Resultat
1  Team Melia, GF Køge Bugt 10,70
2  Team Avera, Espergærde IF 8,95
3  Team Ixia, Hillerød G & IF 8,45
4  Team Noelle, Espergærde IF 7,40
5  Team Aditi, DHG Gymnastik 6,85
6  Sorø Minipiger, Sorø Gymnastik Forening 6,35
7  Team Amira, Farum Gymnastikforening 5,90
8  Team Flora, Grindsted G & IF 5,05
9  Team Merina, GF Køge Bugt 4,70
10  Team Castanja, Greve Gymnastik og Trampolin 4,35
11  Team Flavia, Aabybro Gymnastikforening 4,00
12  Team Jasmin, Grindsted G & IF 3,40
13  Team Caliope, Gymnastikforeningen Øbro 3,15
14  Team Flora, Munkebjerg Gymnastikforening 2,75

Mini 8-10

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin 20,93
2  Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin 18,20
3  Team Ovia, Farum Gymnastikforening 18,10
4  Team Elia, Randers gymnastiske Forening 17,56
5  Team Rubina, Grindsted G & IF 16,64
6  Team Alfea, SOR IF 14,68
7  Team Litchi, Ringsted IF - Gymnastik 13,17
8  Team Lucca, Greve Gymnastik og Trampolin 13,05
9  Team Saturn, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 11,12
10  Team Eya, Spangsbjerg IF

Mini 10-12

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Merida, Espergærde IF 29,55
2  Team Vivanit, Greve Gymnastik og Trampolin 29,25
3  Team Chéri, DHG Gymnastik 27,70
4  Team Unika, Næsby IF 26,33
5  Team Anemone, Grindsted G & IF 22,88
6  Team Delicia, Gymnastikforeningen Øbro 19,80
7  Team Vivo, SOR IF 18,83
8  Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro 17,37
9  Team Kiwi, Ringsted IF - Gymnastik 15,95
10  Team Nora, Greve Gymnastik og Trampolin 15,70
11  Team Vilenta, Tarup - Paarup IF 14,73
12  Team Ara, Silkeborg GF 13,80
13  Team Sif, Fårup-Sønderbæk Idrætsforening 13,17
14  Team Baila, Silkeborg GF 10,27
15  Team Starlight, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 9,73
16  Team Azur, Alderslyst GF 9,38

Pige

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Enya, Farum Gymnastikforening 27,70
2  Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin 27,07
3  Team Valiite, DHG Gymnastik 22,74
4  Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin 21,25
5  Team Movanna, GF Køge Bugt 21,01
6  Team Esaia, Spangsbjerg IF 18,32
7  Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro 15,58
8  Team Mathea, GF Køge Bugt 11,35
9  Team Mango, Ringsted IF - Gymnastik 10,17
10  Team Lyra, Grindsted G &IF 9,30
11  Team Svera, SOR IF 8,27
12  Team Aloni, Vejen GF 6,97

Tweens

Fri serie
Navn Resultat
1  Team Olympia, Espergærde IF 15,18
2  Team Vira, Jelling FS 10,75
3  Team Malit, Tarup - Paarup IF 10,70
4  Team Mellis, GF Køge Bugt 10,02
5  Team Maliva, Farum Gymnastikforening 9,52
6  Team Caliva, Randers gymnastiske Forening 8,50
7  Team Opalia, Grindsted G & IF 8,45
8  Team Athena, Randers gymnastiske Forening 7,98
9  Team Zetari, Munkebjerg Gymnastikforening 7,35
10  Team Orkidea, Hillerød G & IF 7,28
11  Team Muna, GF Køge Bugt 7,13
12  Team Lux, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 5,32
13  Team Amira, Aabybro Gymnastikforening 4,45
14  Team Balia, Aabybro Gymnastikforening 2,90

Junior

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Petit, Greve Gymnastik og Trampolin 32,40
2  Team Estella, DHG Gymnastik 27,91
3  Team Bellis, Tarup - Paarup IF 20,79
4  Team Shine, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 18,59
5  Team Elpida, Silkeborg GF 15,61
6  Team Mirabell, Ringsted IF - Gymnastik 15,43
7  Team Dahlia, Gymnastikforeningen Øbro 14,79
8  Team Lavida, SOR IF 12,32

Senior Fri

Fri serie
Navn Resultat
1  Team Aura, Espergærde IF 16,67
2  Team Bella, Greve Gymnastik og Trampolin 15,42
3  Future United +, Næsby IF 12,98
4  Team Elara, Spangsbjerg IF 11,95
5  Team Liva, Greve Gymnastik og Trampolin 11,13
6  Team Poseida, Sorø Gymnastikefterskole 9,67
7  Team Amaryllis, Hillerød G & IF 9,38
8  Team Meraki, Silkeborg GF 8,52
9  Team Evia, Sorø Gymnastikefterskole 7,52
10  Team Cordelia, Sorø Gymnastikefterskole 5,25
11  Team Oceana, Sorø Gymnastikefterskole 4,27
12  GF Køge Bugt senior-damer, GF Køge Bugt
12  SG Elite, Sorø Gymnastik Forening

Senior

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Greve, Greve Gymnastik og Trampolin 31,97
2  Team Octavia, Farum Gymnastikforening 30,25
3  Team Embla, Espergærde IF 26,72
4  Team Magenta, GF Køge Bugt 21,33
5  Team Ambria, SOR IF 21,32
6  Team Minora, Munkebjerg Gymnastikforening 19,83
7  Team Sky, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 17,22
8  Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik 16,90
9  Team Diamant, Hjerting IF - Gymnastik

Last Update: 13-08-2020 04:18:21