Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä Naisten ja Tyttöjen EM-näyttö, Helsinki Helsinki, 2020-10-16

Back

C luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 1  Laitinen Eeva, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK VII
2 87  Laitinen Aida, Alppilan Salamat VII
3 85  Luostarinen Elle, Fliku-82 VII
4 45  Niemenpää Eerika, Espoon Telinetaiturit VI
5 47  Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit VI
6 88  Sotkasiira Hertta, Alppilan Salamat VI
7 8  Räty Ansuliina, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK VI
8 7  Makkonen Mila, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK V
9 131  Pohjonen Emmiina, Tampereen Sisu V
10 50  Nousiainen Netta, Espoon Telinetaiturit V
11 86  Grönlund Bea, Alppilan Salamat V
11 83  Holopainen Eedit, Voimisteluseura Kieppi V
11 130  Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu V
11 129  Järvi Veera, Tampereen Sisu V
11 48  Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit V
11 128  Koponen Lili, Tampereen Sisu V
11 81  Kämäri Fiia, Voimisteluseura Kieppi V
11 89  Lähde Edith, Alppilan Salamat V
11 84  Maaranniitty Sara, Voimisteluseura Kieppi V
11 125  Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
11 42  Nuutinen Nella, Kuusikon Urheilijat V
11 49  Peippo Livia, Espoon Telinetaiturit V
11 46  Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit V
11 82  Rantala Aava, Voimisteluseura Kieppi V
11 90  Sirén Ebba, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 44  Strengell Neela, Espoon Telinetaiturit V
11 126  Valta Olivia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
11 43  Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit IV
11 41  Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat IV
11 3  Partanen Pihla, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK IV
11 91  Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 6  Piller Cassandra, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK IV
11 132  Reiman Olivia, Tampereen Sisu IV
11 4  Suomela Lotta, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK IV
11 9  Heikkinen Olivia, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK III
11 127  Järvinen Kaisla, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 10  Kopponen Lotta, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK III
11 2  Niemeläinen Lea, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK III
11 5  Pirhonen Ada, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK III

Last Update: 25.10.2020 3.18.58