Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä Naisten ja Tyttöjen EM-näyttö, Helsinki Helsinki, 2020-10-16

Back

B luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 6  Malinen Enni, Espoon Telinetaiturit VII
2 188  Ylitalo Vanja, Kuusikon Urheilijat VII
3 3  Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit VII
3 4  Carranza Isabella, Espoon Telinetaiturit VII
3 108  Siltanen Iida, Alppilan Salamat VII
6 192  Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu VII
7 53  Heikkilä Aino, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK VII
8 13  Korhonen Emma, Espoon Telinetaiturit VII
9 2  Lindholm Emilia, Espoon Telinetaiturit VII
10 60  Colbert Moira, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK VI
11 187  Griguich Sofia, Kuusikon Urheilijat VI
11 157  Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
11 189  Laiho Susa, Kuusikon Urheilijat VI
11 62  Lintusalo Oona-Maria, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK VI
11 194  Pekkola Alina, Tampereen Sisu VI
11 152  Purhonen Oona, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
11 106  Vaha Hilla, Alppilan Salamat VI
11 193  Värälä Maria, Tampereen Sisu VI
11 239  Alenius Selja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
11 8  Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit V
11 98  Honkavirta Iiris, Fliku-82 V
11 61  Iho Elisa, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK V
11 195  Jussila Rebekka, Tampereen Sisu V
11 55  Kangasmäki Anni, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK V
11 59  Krigsholm Lili, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK V
11 190  Muurimäki Saana, Kuusikon Urheilijat V
11 185  Nuutinen Meri, Kuusikon Urheilijat V
11 109  Ojanen Loviisa, Alppilan Salamat V
11 149  Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 153  Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 105  Sakah Amina, Alppilan Salamat V
11 12  Tervolin Nora, Espoon Telinetaiturit V
11 191  Tervonen Emma, Kuusikon Urheilijat V
11 100  Yritys Venla, Fliku-82 V
11 103  Bui Fiona, Alppilan Salamat IV
11 97  Grundström Nelli, Fliku-82 IV
11 104  Göös Minea, Alppilan Salamat IV
11 241  Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto IV
11 5  Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit IV
11 11  Knutti Matilda, Espoon Telinetaiturit IV
11 245  Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto IV
11 1  Malinen Veera, Espoon Telinetaiturit IV
11 242  Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto IV
11 154  Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 150  Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 156  Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 102  Pomell Aino, Alppilan Salamat IV
11 7  Salo Eelin, Espoon Telinetaiturit IV
11 10  Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit IV
11 58  Bjurström Pupu, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK III
11 54  Gebreyesus Aryam, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK III
11 63  Hautala Saimi, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK III
11 244  Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto III
11 197  Lehtola Venla, Tampereen Sisu III
11 238  Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 99  Marin Hilla, Fliku-82 III
11 237  Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 155  Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 101  Rantanen Armi, Fliku-82 III
11 151  Sorokina Sofiia, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 243  Hakamäki Sonja, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto II
11 57  Holder Uni, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK II
11 56  Risto Taika, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK I
11 9  Terho Elsi, Espoon Telinetaiturit I
11 240  Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
11 196  Racz Johanna, Tampereen Sisu
11 186  Salonen Venla, Kuusikon Urheilijat
11 107  Savolainen Vilja, Alppilan Salamat

Last Update: 25.10.2020 3.10.56