Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä Naisten ja Tyttöjen EM-näyttö, Helsinki Helsinki, 2020-10-16

Back

B luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 12  Malm Elin, Kotkan Telinevoimistelijat VII
2 57  Enroth Karola, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto VII
3 98  Haarala Iris, Fliku-82 VI
4 11  Bruce Emmi, Kotkan Telinevoimistelijat VI
5 145  Wallin Sara, Alppilan Salamat V
6 63  Kallioniemi Iitu, Viipurin Reipas V
7 144  Dufton Maija, Alppilan Salamat V
8 8  Mojica Lisa, Kotkan Telinevoimistelijat V
9 106  Nuopponen Vilja, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK V
10 55  Laiho Siiri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
11 102  Abeng Alisa, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK V
11 54  Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
11 101  Lang Livia, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK V
11 10  Ojanperä Onerva, Kotkan Telinevoimistelijat V
11 151  Picado Isabel, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 4  Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat V
11 104  Wahlstein Greta, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK V
11 62  Dinc Melisa, Viipurin Reipas IV
11 3  Heinonen Iines, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 142  Ihanus Ilona, Alppilan Salamat IV
11 9  Kivistö Luna, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 105  Koivula Aida, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK IV
11 7  Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 2  Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 99  Paatela Sofia, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK IV
11 5  Rask Sofia, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 152  Sarén Julia, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 60  Tuominen Alisa, Viipurin Reipas IV
11 146  Himanen Essi, Alppilan Salamat III
11 1  Kiiski Ilona, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 13  Konttinen Ada, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 141  Kuvaja Iina, Alppilan Salamat III
11 59  Niittymäki Lumina, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto III
11 100  Piilola Hilja, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK III
11 147  Rajanen Ella, Alppilan Salamat III
11 6  Simola Enni, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 150  Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 153  Yalçin Mina-Melina, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 61  Duma Elizaveta, Viipurin Reipas
11 97  Henriksson Ida, Fliku-82
11 107  Hämäläinen Minetta, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
11 143  Juppi Vilja, Alppilan Salamat
11 103  Karvinen Aava, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK
11 56  Koskela Siiri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
11 154  Lehtonen Matilda, Voimisteluseura Helsinki VSH
11 149  Martikainen Minna, Alppilan Salamat
11 58  Montin Ellen, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto
11 53  Rautelainen Anni, Pargas Idrottsförening
11 148  Ståhlberg Mai, Alppilan Salamat

Last Update: 25.10.2020 2.41.56