Back 

Regionsfinalen 2020 Molde, 2020-10-31

TK FIG Junior TK FIG Junior Finals TK FIG Senior TK FIG Senior Finals TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2/3 TK Klasse 2/3 Finals TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 11 år Finals TK Rekrutt 12 år TK Rekrutt 12 år Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 3 TM Klasse 3 Finals TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag stige jenter Lag rekrutt jenter
TK FIG Junior
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
33
Karoline Søberg
Trondhjem
11.850
11.850/11.350
D: 3.5/2.8
E: 8.350/8.550
8.850
D: 1.10
E: 7.750
12.000
D: 4.20
E: 7.800
11.300
D: 3.40
E: 7.900
44.000
VT
11.850
11.850/11.350
D: 3.5/2.8
E: 8.350/8.550
UB
8.850
D: 1.1
E: 7.750
BB
12.000
D: 4.2
E: 7.800
FX
11.300
D: 3.4
E: 7.900
2
20
Sara vik
Tomrefjord
10.850
10.850/12.200
D: 3.5/3.7
E: 7.350/8.500
9.250
D: 1.40
E: 7.850
12.300
D: 4.10
E: 8.200
10.100
D: 3.40
E: 6.700
42.500
1.500
VT
10.850
10.850/12.200
D: 3.5/3.7
E: 7.350/8.500
UB
9.250
D: 1.4
E: 7.850
BB
12.300
D: 4.1
E: 8.200
FX
10.100
D: 3.4
E: 6.700
3
76
Ingrid Mørkeseth Eriksen
Molde
11.850
11.850/11.550
D: 3.5/2.8
E: 8.350/8.750
7.750
D: 0.80
E: 6.950
10.500
D: 3.40
E: 7.100
11.200
D: 3.60
E: 7.600
41.300
2.700
VT
11.850
11.850/11.550
D: 3.5/2.8
E: 8.350/8.750
UB
7.750
D: 0.8
E: 6.950
BB
10.500
D: 3.4
E: 7.100
FX
11.200
D: 3.6
E: 7.600
4
34
Annika Bjerkan
Trondhjem
11.250
11.250/10.750
D: 2.8/2.0
E: 8.450/8.750
8.500
D: 1.00
E: 7.500
11.650
D: 3.50
E: 8.150
9.500
D: 1.90
E: 7.600
40.900
3.100
VT
11.250
11.250/10.750
D: 2.8/2.0
E: 8.450/8.750
UB
8.500
D: 1.0
E: 7.500
BB
11.650
D: 3.5
E: 8.150
FX
9.500
D: 1.9
E: 7.600
5
75
Thea Matilde Vassdal
Molde
11.050
11.050/10.950
D: 3.0/2.8
E: 8.050/8.150
7.400
D: 2.00
E: 5.400
11.050
D: 3.40
E: 7.650
10.400
D: 3.10
E: 7.300
39.900
4.100
VT
11.050
11.050/10.950
D: 3.0/2.8
E: 8.050/8.150
UB
7.400
D: 2.0
E: 5.400
BB
11.050
D: 3.4
E: 7.650
FX
10.400
D: 3.1
E: 7.300
6
32
Live Rusten Berge
Trondhjem
11.750
11.750/10.950
D: 3.5/2.8
E: 8.250/8.150
6.600
D: 1.30
E: 5.300
10.050
D: 3.10
E: 6.950
10.900
D: 3.00
E: 7.900
39.300
4.700
VT
11.750
11.750/10.950
D: 3.5/2.8
E: 8.250/8.150
UB
6.600
D: 1.3
E: 5.300
BB
10.050
D: 3.1
E: 6.950
FX
10.900
D: 3.0
E: 7.900
7
77
Erica Liepelt Uran
Molde
9.500
D: 2.50
E: 7.000
11.050
D: 4.00
E: 7.050
20.550
23.450
VT
UB
9.500
D: 2.5
E: 7.000
BB
11.050
D: 4.0
E: 7.050
FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
76
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde


3.5
2.8


8.350
8.750




11.700
11.850
11.550

2
33
Karoline Søberg, Trondhjem


3.5
2.8


8.350
8.550




11.600
11.850
11.350

0.100
3
20
Sara vik, Tomrefjord


3.5
3.7


7.350
8.500




11.525
10.850
12.200

0.175
4
32
Live Rusten Berge, Trondhjem


3.5
2.8


8.250
8.150




11.350
11.750
10.950

0.350
5
34
Annika Bjerkan, Trondhjem


2.8
2.0


8.450
8.750




11.000
11.250
10.750

0.700
5
75
Thea Matilde Vassdal, Molde


3.0
2.8


8.050
8.150




11.000
11.050
10.950

0.700
7
77
Erica Liepelt Uran, Molde










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
77
Erica Liepelt Uran, Molde

2.5

7.000


9.500

2
20
Sara vik, Tomrefjord

1.4

7.850


9.250

0.250
3
33
Karoline Søberg, Trondhjem

1.1

7.750


8.850

0.650
4
34
Annika Bjerkan, Trondhjem

1.0

7.500


8.500

1.000
5
76
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

0.8

6.950


7.750

1.750
6
75
Thea Matilde Vassdal, Molde

2.0

5.400


7.400

2.100
7
32
Live Rusten Berge, Trondhjem

1.3

5.300


6.600

2.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
20
Sara vik, Tomrefjord

4.1

8.200


12.300

2
33
Karoline Søberg, Trondhjem

4.2

7.800


12.000

0.300
3
34
Annika Bjerkan, Trondhjem

3.5

8.150


11.650

0.650
4
75
Thea Matilde Vassdal, Molde

3.4

7.650


11.050

1.250
4
77
Erica Liepelt Uran, Molde

4.0

7.050


11.050

1.250
6
76
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

3.4

7.100


10.500

1.800
7
32
Live Rusten Berge, Trondhjem

3.1

6.950


10.050

2.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
33
Karoline Søberg, Trondhjem

3.4

7.900


11.300

2
76
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

3.6

7.600


11.200

0.100
3
32
Live Rusten Berge, Trondhjem

3.0

7.900


10.900

0.400
4
75
Thea Matilde Vassdal, Molde

3.1

7.300


10.400

0.900
5
20
Sara vik, Tomrefjord

3.4

6.700


10.100

1.200
6
34
Annika Bjerkan, Trondhjem

1.9

7.600


9.500

1.800
7
77
Erica Liepelt Uran, Molde




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
33
Karoline Søberg, Trondhjem




20
Sara vik, Tomrefjord




76
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde




34
Annika Bjerkan, Trondhjem




75
Thea Matilde Vassdal, Molde




32
Live Rusten Berge, Trondhjem




77
Erica Liepelt Uran, Molde





Last Update: 7/20/2024 2:47:11 AM
SX
SM
MD
XL
XXL