Back 

Vestlandsmesterskap 2020 Stavanger, 2020-10-31

TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 12 år TK Klasse 1 TK Klasse 2 TK Klasse 3 TK FIG Junior TK FIG Senior TM Rekrutt TM Klasse 1 TM Junior TK Lag Rekrutt TK Lag Klasse TM Lag Rekrutt TM Lag Klasse
TK Rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
66
Elise Hetland Fossum
Stavanger
11.400
11.400/-
D: 3.0/-
E: 8.400/-
10.550
D: 2.00
E: 8.550
12.900
D: 5.60
E: 7.300
11.600
D: 5.10
E: 6.500
46.450
VT
11.400
11.400/-
D: 3.0/-
E: 8.400/-
UB
10.550
D: 2.0
E: 8.550
BB
12.900
D: 5.6
E: 7.300
FX
11.600
D: 5.1
E: 6.500
2
64
Karoline B. Knudsen
Siddis
11.600
11.600/-
D: 3.0/-
E: 8.600/-
10.750
D: 4.60
E: 6.150
12.100
D: 5.30
E: 6.800
11.150
D: 5.60
E: 5.550
45.600
0.850
VT
11.600
11.600/-
D: 3.0/-
E: 8.600/-
UB
10.750
D: 4.6
E: 6.150
BB
12.100
D: 5.3
E: 6.800
FX
11.150
D: 5.6
E: 5.550
3
68
Lilya Delile
Stavanger
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
10.250
D: 2.00
E: 8.250
12.550
D: 5.60
E: 6.950
12.000
D: 5.00
E: 7.000
45.350
1.100
VT
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
UB
10.250
D: 2.0
E: 8.250
BB
12.550
D: 5.6
E: 6.950
FX
12.000
D: 5.0
E: 7.000
4
65
Iben Skogen
Stavanger
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
10.600
D: 2.00
E: 8.600
11.600
D: 5.60
E: 6.000
11.350
D: 5.00
E: 6.350
43.950
2.500
VT
10.400
10.400/-
D: 2.0/-
E: 8.400/-
UB
10.600
D: 2.0
E: 8.600
BB
11.600
D: 5.6
E: 6.000
FX
11.350
D: 5.0
E: 6.350
5
57
Julie Refsnes Risåsen
Sandnes
11.000
11.000/-
D: 3.5/-
E: 7.500/-
10.250
D: 2.00
E: 8.250
10.150
D: 5.10
E: 5.050
11.500
D: 5.50
E: 6.000
42.900
3.550
VT
11.000
11.000/-
D: 3.5/-
E: 7.500/-
UB
10.250
D: 2.0
E: 8.250
BB
10.150
D: 5.1
E: 5.050
FX
11.500
D: 5.5
E: 6.000
6
52
Hermine Brudvik Sørensen
Bergen
11.200
11.200/-
D: 3.0/-
E: 8.200/-
8.500
D: 2.00
E: 6.500
10.800
D: 6.00
E: 4.800
12.200
D: 5.20
E: 7.000
42.700
3.750
VT
11.200
11.200/-
D: 3.0/-
E: 8.200/-
UB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
BB
10.800
D: 6.0
E: 4.800
FX
12.200
D: 5.2
E: 7.000
7
69
Louise Buisson Rosvold
Stavanger
10.150
10.150/-
D: 2.0/-
E: 8.150/-
8.450
D: 2.00
E: 6.450
12.650
D: 5.50
E: 7.150
11.150
D: 4.80
E: 6.350
42.400
4.050
VT
10.150
10.150/-
D: 2.0/-
E: 8.150/-
UB
8.450
D: 2.0
E: 6.450
BB
12.650
D: 5.5
E: 7.150
FX
11.150
D: 4.8
E: 6.350
8
58
Tiren Espeland
Sandnes
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
10.250
D: 2.00
E: 8.250
10.500
D: 5.70
E: 4.800
10.250
D: 5.80
E: 4.450
41.550
4.900
VT
10.550
10.550/-
D: 2.0/-
E: 8.550/-
UB
10.250
D: 2.0
E: 8.250
BB
10.500
D: 5.7
E: 4.800
FX
10.250
D: 5.8
E: 4.450
9
51
Odri Gabre Raslaviciute
Bergen
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
9.050
D: 2.00
E: 7.050
8.650
D: 5.70
E: 2.950
12.500
D: 5.30
E: 7.200
40.800
5.650
VT
10.600
10.600/-
D: 2.0/-
E: 8.600/-
UB
9.050
D: 2.0
E: 7.050
BB
8.650
D: 5.7
E: 2.950
FX
12.500
D: 5.3
E: 7.200
10
63
Vårinn Vestergaard
Siddis
11.400
11.400/-
D: 3.0/-
E: 8.400/-
7.250
D: 4.60
E: 2.650
10.700
D: 5.30
E: 5.400
10.300
D: 5.30
E: 5.000
39.650
6.800
VT
11.400
11.400/-
D: 3.0/-
E: 8.400/-
UB
7.250
D: 4.6
E: 2.650
BB
10.700
D: 5.3
E: 5.400
FX
10.300
D: 5.3
E: 5.000
11
62
Bertine Devold Jåsund
Siddis
10.200
10.200/-
D: 2.0/-
E: 8.200/-
9.200
D: 1.50
E: 7.700
10.500
D: 5.40
E: 5.100
9.700
D: 4.40
E: 5.300
39.600
6.850
VT
10.200
10.200/-
D: 2.0/-
E: 8.200/-
UB
9.200
D: 1.5
E: 7.700
BB
10.500
D: 5.4
E: 5.100
FX
9.700
D: 4.4
E: 5.300
12
70
Henrikke Markhus Sveinsvoll
Siddis
10.050
10.050/-
D: 1.5/-
E: 8.550/-
8.500
D: 2.00
E: 6.500
10.550
D: 4.90
E: 5.650
10.400
D: 4.60
E: 5.800
39.500
6.950
VT
10.050
10.050/-
D: 1.5/-
E: 8.550/-
UB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
BB
10.550
D: 4.9
E: 5.650
FX
10.400
D: 4.6
E: 5.800
13
67
Ella Nilsen
Stavanger
9.450
9.450/-
D: 1.5/-
E: 7.950/-
8.650
D: 2.00
E: 6.650
10.300
D: 5.40
E: 4.900
9.500
D: 3.50
E: 6.000
37.900
8.550
VT
9.450
9.450/-
D: 1.5/-
E: 7.950/-
UB
8.650
D: 2.0
E: 6.650
BB
10.300
D: 5.4
E: 4.900
FX
9.500
D: 3.5
E: 6.000
14
55
Emma Louise Rolstad
Laksevåg
9.850
9.850/-
D: 2.0/-
E: 7.850/-
8.600
D: 2.00
E: 6.600
10.150
D: 4.00
E: 6.150
8.100
D: 3.50
E: 4.600
36.700
9.750
VT
9.850
9.850/-
D: 2.0/-
E: 7.850/-
UB
8.600
D: 2.0
E: 6.600
BB
10.150
D: 4.0
E: 6.150
FX
8.100
D: 3.5
E: 4.600
15
61
Mille Bergum
Siddis
9.450
9.450/-
D: 1.5/-
E: 7.950/-
6.800
D: 1.00
E: 5.800
8.850
D: 4.80
E: 4.050
9.400
D: 4.40
E: 5.000
34.500
11.950
VT
9.450
9.450/-
D: 1.5/-
E: 7.950/-
UB
6.800
D: 1.0
E: 5.800
BB
8.850
D: 4.8
E: 4.050
FX
9.400
D: 4.4
E: 5.000
16
53
Julie Bergstad Omdahl
Fana
8.900
8.900/-
D: 0.5/-
E: 8.400/-
5.500
D: 0.50
E: 6.000
ND: 1.00
9.750
D: 4.00
E: 5.750
9.750
D: 4.00
E: 5.750
33.900
12.550
VT
8.900
8.900/-
D: 0.5/-
E: 8.400/-
UB
5.500
D: 0.5
E: 6.000
ND: 1.00
BB
9.750
D: 4.0
E: 5.750
FX
9.750
D: 4.0
E: 5.750
17
54
Leane Thuen Berland
Fana
10.000
10.000/-
D: 2.0/-
E: 8.000/-
5.150
D: 0.50
E: 5.650
ND: 1.00
9.650
D: 4.00
E: 5.650
9.000
D: 4.00
E: 5.000
33.800
12.650
VT
10.000
10.000/-
D: 2.0/-
E: 8.000/-
UB
5.150
D: 0.5
E: 5.650
ND: 1.00
BB
9.650
D: 4.0
E: 5.650
FX
9.000
D: 4.0
E: 5.000
18
56
Andrine Frøisland
Laksevåg
8.900
8.900/-
D: 0.5/-
E: 8.400/-
5.450
D: 0.50
E: 5.950
ND: 1.00
9.550
D: 3.50
E: 6.050
7.500
D: 3.50
E: 4.000
31.400
15.050
VT
8.900
8.900/-
D: 0.5/-
E: 8.400/-
UB
5.450
D: 0.5
E: 5.950
ND: 1.00
BB
9.550
D: 3.5
E: 6.050
FX
7.500
D: 3.5
E: 4.000
18
59
Hannah Knoph-Karlsen
Siddis
9.350
9.350/-
D: 1.5/-
E: 7.850/-
7.250
D: 1.00
E: 6.250
7.950
D: 4.80
E: 3.150
6.850
D: 0.00
E: 7.850
ND: 1.00
31.400
15.050
VT
9.350
9.350/-
D: 1.5/-
E: 7.850/-
UB
7.250
D: 1.0
E: 6.250
BB
7.950
D: 4.8
E: 3.150
FX
6.850

E: 7.850
ND: 1.00
20
60
Sara Helgeland Marvik
Siddis
9.350
9.350/-
D: 1.5/-
E: 7.850/-
11.100
D: 5.40
E: 5.700
6.650
D: 0.00
E: 7.650
ND: 1.00
27.100
19.350
VT
9.350
9.350/-
D: 1.5/-
E: 7.850/-
UB

BB
11.100
D: 5.4
E: 5.700
FX
6.650

E: 7.650
ND: 1.00
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
64
Karoline B. Knudsen, Siddis


3.0


8.600




5.800
11.600

2
63
Vårinn Vestergaard, Siddis


3.0


8.400




5.700
11.400

0.100
2
66
Elise Hetland Fossum, Stavanger


3.0


8.400




5.700
11.400

0.100
4
52
Hermine Brudvik Sørensen, Bergen


3.0


8.200




5.600
11.200

0.200
5
57
Julie Refsnes Risåsen, Sandnes


3.5


7.500




5.500
11.000

0.300
6
51
Odri Gabre Raslaviciute, Bergen


2.0


8.600




5.300
10.600

0.500
7
68
Lilya Delile, Stavanger


2.0


8.550




5.275
10.550

0.525
7
58
Tiren Espeland, Sandnes


2.0


8.550




5.275
10.550

0.525
9
65
Iben Skogen, Stavanger


2.0


8.400




5.200
10.400

0.600
10
62
Bertine Devold Jåsund, Siddis


2.0


8.200




5.100
10.200

0.700
11
69
Louise Buisson Rosvold, Stavanger


2.0


8.150




5.075
10.150

0.725
12
70
Henrikke Markhus Sveinsvoll, Siddis


1.5


8.550




5.025
10.050

0.775
13
54
Leane Thuen Berland, Fana


2.0


8.000




5.000
10.000

0.800
14
55
Emma Louise Rolstad, Laksevåg


2.0


7.850




4.925
9.850

0.875
15
67
Ella Nilsen, Stavanger


1.5


7.950




4.725
9.450

1.075
15
61
Mille Bergum, Siddis


1.5


7.950




4.725
9.450

1.075
17
59
Hannah Knoph-Karlsen, Siddis


1.5


7.850




4.675
9.350

1.125
17
60
Sara Helgeland Marvik, Siddis


1.5


7.850




4.675
9.350

1.125
19
56
Andrine Frøisland, Laksevåg


0.5


8.400




4.450
8.900

1.350
19
53
Julie Bergstad Omdahl, Fana


0.5


8.400




4.450
8.900

1.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
64
Karoline B. Knudsen, Siddis

4.6

6.150


10.750

2
65
Iben Skogen, Stavanger

2.0

8.600


10.600

0.150
3
66
Elise Hetland Fossum, Stavanger

2.0

8.550


10.550

0.200
4
68
Lilya Delile, Stavanger

2.0

8.250


10.250

0.500
4
58
Tiren Espeland, Sandnes

2.0

8.250


10.250

0.500
4
57
Julie Refsnes Risåsen, Sandnes

2.0

8.250


10.250

0.500
7
62
Bertine Devold Jåsund, Siddis

1.5

7.700


9.200

1.550
8
51
Odri Gabre Raslaviciute, Bergen

2.0

7.050


9.050

1.700
9
67
Ella Nilsen, Stavanger

2.0

6.650


8.650

2.100
10
55
Emma Louise Rolstad, Laksevåg

2.0

6.600


8.600

2.150
11
70
Henrikke Markhus Sveinsvoll, Siddis

2.0

6.500


8.500

2.250
11
52
Hermine Brudvik Sørensen, Bergen

2.0

6.500


8.500

2.250
13
69
Louise Buisson Rosvold, Stavanger

2.0

6.450


8.450

2.300
14
59
Hannah Knoph-Karlsen, Siddis

1.0

6.250


7.250

3.500
14
63
Vårinn Vestergaard, Siddis

4.6

2.650


7.250

3.500
16
61
Mille Bergum, Siddis

1.0

5.800


6.800

3.950
17
53
Julie Bergstad Omdahl, Fana

0.5

6.000

1.0

5.500

5.250
18
56
Andrine Frøisland, Laksevåg

0.5

5.950

1.0

5.450

5.300
19
54
Leane Thuen Berland, Fana

0.5

5.650

1.0

5.150

5.600
20
60
Sara Helgeland Marvik, Siddis




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
66
Elise Hetland Fossum, Stavanger

5.6

7.300


12.900

2
69
Louise Buisson Rosvold, Stavanger

5.5

7.150


12.650

0.250
3
68
Lilya Delile, Stavanger

5.6

6.950


12.550

0.350
4
64
Karoline B. Knudsen, Siddis

5.3

6.800


12.100

0.800
5
65
Iben Skogen, Stavanger

5.6

6.000


11.600

1.300
6
60
Sara Helgeland Marvik, Siddis

5.4

5.700


11.100

1.800
7
52
Hermine Brudvik Sørensen, Bergen

6.0

4.800


10.800

2.100
8
63
Vårinn Vestergaard, Siddis

5.3

5.400


10.700

2.200
9
70
Henrikke Markhus Sveinsvoll, Siddis

4.9

5.650


10.550

2.350
10
62
Bertine Devold Jåsund, Siddis

5.4

5.100


10.500

2.400
10
58
Tiren Espeland, Sandnes

5.7

4.800


10.500

2.400
12
67
Ella Nilsen, Stavanger

5.4

4.900


10.300

2.600
13
55
Emma Louise Rolstad, Laksevåg

4.0

6.150


10.150

2.750
13
57
Julie Refsnes Risåsen, Sandnes

5.1

5.050


10.150

2.750
15
53
Julie Bergstad Omdahl, Fana

4.0

5.750


9.750

3.150
16
54
Leane Thuen Berland, Fana

4.0

5.650


9.650

3.250
17
56
Andrine Frøisland, Laksevåg

3.5

6.050


9.550

3.350
18
61
Mille Bergum, Siddis

4.8

4.050


8.850

4.050
19
51
Odri Gabre Raslaviciute, Bergen

5.7

2.950


8.650

4.250
20
59
Hannah Knoph-Karlsen, Siddis

4.8

3.150


7.950

4.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
51
Odri Gabre Raslaviciute, Bergen

5.3

7.200


12.500

2
52
Hermine Brudvik Sørensen, Bergen

5.2

7.000


12.200

0.300
3
68
Lilya Delile, Stavanger

5.0

7.000


12.000

0.500
4
66
Elise Hetland Fossum, Stavanger

5.1

6.500


11.600

0.900
5
57
Julie Refsnes Risåsen, Sandnes

5.5

6.000


11.500

1.000
6
65
Iben Skogen, Stavanger

5.0

6.350


11.350

1.150
7
69
Louise Buisson Rosvold, Stavanger

4.8

6.350


11.150

1.350
7
64
Karoline B. Knudsen, Siddis

5.6

5.550


11.150

1.350
9
70
Henrikke Markhus Sveinsvoll, Siddis

4.6

5.800


10.400

2.100
10
63
Vårinn Vestergaard, Siddis

5.3

5.000


10.300

2.200
11
58
Tiren Espeland, Sandnes

5.8

4.450


10.250

2.250
12
53
Julie Bergstad Omdahl, Fana

4.0

5.750


9.750

2.750
13
62
Bertine Devold Jåsund, Siddis

4.4

5.300


9.700

2.800
14
67
Ella Nilsen, Stavanger

3.5

6.000


9.500

3.000
15
61
Mille Bergum, Siddis

4.4

5.000


9.400

3.100
16
54
Leane Thuen Berland, Fana

4.0

5.000


9.000

3.500
17
55
Emma Louise Rolstad, Laksevåg

3.5

4.600


8.100

4.400
18
56
Andrine Frøisland, Laksevåg

3.5

4.000


7.500

5.000
19
59
Hannah Knoph-Karlsen, Siddis


7.850

1.0

6.850

5.650
20
60
Sara Helgeland Marvik, Siddis


7.650

1.0

6.650

5.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
66
Elise Hetland Fossum, Stavanger




64
Karoline B. Knudsen, Siddis




68
Lilya Delile, Stavanger




65
Iben Skogen, Stavanger




57
Julie Refsnes Risåsen, Sandnes




52
Hermine Brudvik Sørensen, Bergen




69
Louise Buisson Rosvold, Stavanger




58
Tiren Espeland, Sandnes




51
Odri Gabre Raslaviciute, Bergen




63
Vårinn Vestergaard, Siddis




62
Bertine Devold Jåsund, Siddis




67
Ella Nilsen, Stavanger




55
Emma Louise Rolstad, Laksevåg




61
Mille Bergum, Siddis




53
Julie Bergstad Omdahl, Fana




54
Leane Thuen Berland, Fana




56
Andrine Frøisland, Laksevåg




59
Hannah Knoph-Karlsen, Siddis




60
Sara Helgeland Marvik, Siddis





Last Update: 6/14/2024 11:06:26 PM
SX
SM
MD
XL
XXL