Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut ja Stara, Rovaniemi Rovaniemi, 2020-10-31

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat
B luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
39
Riekki Vandi
Taipumattomat
9,5-10
7-7,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
7
Ranta Moona
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
8,5-9
8-8,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
9-9,5
2
2
Raitio Anniina
Voimistelumaailma Oulu
9,5-10
8-8,5
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8-8,5
4
38
Kosunen Enna
Taipumattomat
9-9,5
7,5-8
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
9-9,5
5
3
Hassi Sofia
Voimistelumaailma Oulu
9,5-10
7,5-8
8-8,5
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
9-9,5
6
76
Maier Sini
Kajaani Gymnastics
9-9,5
7-7,5
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
7
73
Oikarinen Anni
Kajaani Gymnastics
9,5-10
6-7
9-9,5
9-9,5
V
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
9-9,5
8
5
Saranki Lotta
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
6-7
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
9-9,5
9
37
Haulos Tuuli
Taipumattomat
9-9,5
7-7,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
10
42
Alegria Victoria
Taipumattomat
9-9,5
6-7
8,5-9
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
43
Alegria Camila
Taipumattomat
8,5-9
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
6
Joensuu Milja
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7,5-8
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
1
Laitila Sofia
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
29
Malm Sylvia
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8-8,5
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
74
Rautiainen Eevi
Kajaani Gymnastics
9,5-10
alle 6
8-8,5
9-9,5
IV
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
41
Taipale Noora
Taipumattomat
9-9,5
6-7
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
44
da Silva Rosamaria
Taipumattomat
9-9,5
6-7
6-7
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8,5-9
11
45
Karjalainen Veera
Taipumattomat
8,5-9
alle 6
7,5-8
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
40
Peltoniemi Oona
Taipumattomat
9,5-10
alle 6
7,5-8
8-8,5
III
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
39
Pesonen Viivi
Taipumattomat
8,5-9
alle 6
7-7,5
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
4
Piisilä Veera
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
75
Holopainen Nanna
Kajaani Gymnastics
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
30
Orvola Stella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
73
Oikarinen Anni, Kajaani Gymnastics

9,5-10

1
40
Peltoniemi Oona, Taipumattomat

9,5-10

3
3
Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu

9,5-10

3
2
Raitio Anniina, Voimistelumaailma Oulu

9,5-10

3
74
Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics

9,5-10

3
39
Riekki Vandi, Taipumattomat

9,5-10

7
38
Kosunen Enna, Taipumattomat

9-9,5

8
29
Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

8
5
Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

8
41
Taipale Noora, Taipumattomat

9-9,5

11
42
Alegria Victoria, Taipumattomat

9-9,5

11
44
da Silva Rosamaria, Taipumattomat

9-9,5

11
37
Haulos Tuuli, Taipumattomat

9-9,5

11
6
Joensuu Milja, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

11
1
Laitila Sofia, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

11
76
Maier Sini, Kajaani Gymnastics

9-9,5

11
7
Ranta Moona, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

11
43
Alegria Camila, Taipumattomat

8,5-9

11
45
Karjalainen Veera, Taipumattomat

8,5-9

11
39
Pesonen Viivi, Taipumattomat

8,5-9

11
4
Piisilä Veera, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
75
Holopainen Nanna, Kajaani Gymnastics

11
30
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Ranta Moona, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

2
2
Raitio Anniina, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

3
3
Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

4
38
Kosunen Enna, Taipumattomat

7,5-8

5
6
Joensuu Milja, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

5
1
Laitila Sofia, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

7
76
Maier Sini, Kajaani Gymnastics

7-7,5

8
39
Riekki Vandi, Taipumattomat

7-7,5

9
37
Haulos Tuuli, Taipumattomat

7-7,5

10
41
Taipale Noora, Taipumattomat

6-7

11
43
Alegria Camila, Taipumattomat

6-7

11
42
Alegria Victoria, Taipumattomat

6-7

11
44
da Silva Rosamaria, Taipumattomat

6-7

11
73
Oikarinen Anni, Kajaani Gymnastics

6-7

11
5
Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
75
Holopainen Nanna, Kajaani Gymnastics

11
45
Karjalainen Veera, Taipumattomat

alle 6

11
29
Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
30
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
40
Peltoniemi Oona, Taipumattomat

alle 6

11
39
Pesonen Viivi, Taipumattomat

alle 6

11
4
Piisilä Veera, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
74
Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
73
Oikarinen Anni, Kajaani Gymnastics

9-9,5

1
39
Riekki Vandi, Taipumattomat

9-9,5

3
2
Raitio Anniina, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

4
37
Haulos Tuuli, Taipumattomat

9-9,5

5
76
Maier Sini, Kajaani Gymnastics

8,5-9

6
42
Alegria Victoria, Taipumattomat

8,5-9

6
5
Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

8
38
Kosunen Enna, Taipumattomat

8,5-9

8
4
Piisilä Veera, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

10
43
Alegria Camila, Taipumattomat

8-8,5

11
3
Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
6
Joensuu Milja, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
29
Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
7
Ranta Moona, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
74
Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics

8-8,5

11
45
Karjalainen Veera, Taipumattomat

7,5-8

11
1
Laitila Sofia, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
40
Peltoniemi Oona, Taipumattomat

7,5-8

11
41
Taipale Noora, Taipumattomat

7,5-8

11
39
Pesonen Viivi, Taipumattomat

7-7,5

11
44
da Silva Rosamaria, Taipumattomat

6-7

11
75
Holopainen Nanna, Kajaani Gymnastics

11
30
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
73
Oikarinen Anni, Kajaani Gymnastics

9-9,5

2
3
Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
76
Maier Sini, Kajaani Gymnastics

9-9,5

4
5
Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

5
7
Ranta Moona, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

5
74
Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics

9-9,5

7
38
Kosunen Enna, Taipumattomat

9-9,5

7
39
Riekki Vandi, Taipumattomat

9-9,5

9
29
Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

10
42
Alegria Victoria, Taipumattomat

9-9,5

11
43
Alegria Camila, Taipumattomat

8,5-9

11
44
da Silva Rosamaria, Taipumattomat

8,5-9

11
37
Haulos Tuuli, Taipumattomat

8,5-9

11
45
Karjalainen Veera, Taipumattomat

8,5-9

11
1
Laitila Sofia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
39
Pesonen Viivi, Taipumattomat

8,5-9

11
4
Piisilä Veera, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
41
Taipale Noora, Taipumattomat

8,5-9

11
40
Peltoniemi Oona, Taipumattomat

8-8,5

11
2
Raitio Anniina, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
6
Joensuu Milja, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
75
Holopainen Nanna, Kajaani Gymnastics

11
30
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
43
Alegria Camila, Taipumattomat

42
Alegria Victoria, Taipumattomat

44
da Silva Rosamaria, Taipumattomat

3
Hassi Sofia, Voimistelumaailma Oulu

37
Haulos Tuuli, Taipumattomat

75
Holopainen Nanna, Kajaani Gymnastics

6
Joensuu Milja, Voimistelumaailma Oulu

45
Karjalainen Veera, Taipumattomat

38
Kosunen Enna, Taipumattomat

1
Laitila Sofia, Voimistelumaailma Oulu

76
Maier Sini, Kajaani Gymnastics

29
Malm Sylvia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

73
Oikarinen Anni, Kajaani Gymnastics

30
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

40
Peltoniemi Oona, Taipumattomat

39
Pesonen Viivi, Taipumattomat

4
Piisilä Veera, Voimistelumaailma Oulu

2
Raitio Anniina, Voimistelumaailma Oulu

7
Ranta Moona, Voimistelumaailma Oulu

74
Rautiainen Eevi, Kajaani Gymnastics

5
Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu

41
Taipale Noora, Taipumattomat


Last Update: 18.4.2024 3.45.45
SX
SM
MD
XL
XXL