Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut ja Stara, Rovaniemi Rovaniemi, 2020-10-31

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat
C luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
55
Pesonen Peppi
Taipumattomat
9,5-10
9-9,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
53
Anttila Sofia
Taipumattomat
9,5-10
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
3
24
Kärkkäinen Sanni
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
4
27
Leskinen Hilla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
9,5-10
7,5-8
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
9,5-10
FX
7,5-8
5
56
Antikainen Pinja
Taipumattomat
9-9,5
8-8,5
9-9,5
7-7,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
7-7,5
6
58
Pesonen Venla
Taipumattomat
9,5-10
6-7
9-9,5
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8-8,5
6
21
Kauppinen Lyyti
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
7,5-8
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
8
77
Paavola Erika
Kajaani Gymnastics
9-9,5
6-7
9-9,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8,5-9
9
54
Ojala Rosmariini
Taipumattomat
9,5-10
7,5-8
8,5-9
7-7,5
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7-7,5
10
25
Kuha Aava
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
2
Pekanoja Alma
Voimistelumaailma Oulu
9,5-10
6-7
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
26
Pöykiö Essi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
3
Eberhardt Alexandra
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
6-7
9-9,5
7-7,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
7-7,5
11
28
Haverinen Vilma
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
6-7
8-8,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
23
Immonen Iida
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
4
Laitinen Ines
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
7-7,5
9-9,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
6-7
11
57
Palo Heini
Taipumattomat
8,5-9
7-7,5
9-9,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
6-7
11
5
Siipola Anni
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7,5-8
8,5-9
6-7
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
6-7
11
1
Urponen Hilda
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
6-7
8,5-9
6-7
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
6-7
11
22
Perälä Veera
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
53
Anttila Sofia, Taipumattomat

9,5-10

2
54
Ojala Rosmariini, Taipumattomat

9,5-10

3
2
Pekanoja Alma, Voimistelumaailma Oulu

9,5-10

4
55
Pesonen Peppi, Taipumattomat

9,5-10

4
58
Pesonen Venla, Taipumattomat

9,5-10

6
24
Kärkkäinen Sanni, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

6
5
Siipola Anni, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

8
77
Paavola Erika, Kajaani Gymnastics

9-9,5

9
56
Antikainen Pinja, Taipumattomat

9-9,5

10
25
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

10
27
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
28
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
23
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
21
Kauppinen Lyyti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
4
Laitinen Ines, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
57
Palo Heini, Taipumattomat

8,5-9

11
3
Eberhardt Alexandra, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
26
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Urponen Hilda, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
22
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
55
Pesonen Peppi, Taipumattomat

9-9,5

2
53
Anttila Sofia, Taipumattomat

8-8,5

3
21
Kauppinen Lyyti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

4
56
Antikainen Pinja, Taipumattomat

8-8,5

4
24
Kärkkäinen Sanni, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

6
54
Ojala Rosmariini, Taipumattomat

7,5-8

7
27
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

8
5
Siipola Anni, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

9
25
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

10
57
Palo Heini, Taipumattomat

7-7,5

11
23
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
4
Laitinen Ines, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
26
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
3
Eberhardt Alexandra, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
28
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
77
Paavola Erika, Kajaani Gymnastics

6-7

11
2
Pekanoja Alma, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
58
Pesonen Venla, Taipumattomat

6-7

11
1
Urponen Hilda, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
22
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
27
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

2
53
Anttila Sofia, Taipumattomat

9-9,5

3
58
Pesonen Venla, Taipumattomat

9-9,5

4
77
Paavola Erika, Kajaani Gymnastics

9-9,5

5
24
Kärkkäinen Sanni, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

6
4
Laitinen Ines, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

7
56
Antikainen Pinja, Taipumattomat

9-9,5

7
3
Eberhardt Alexandra, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

7
57
Palo Heini, Taipumattomat

9-9,5

7
55
Pesonen Peppi, Taipumattomat

9-9,5

11
54
Ojala Rosmariini, Taipumattomat

8,5-9

11
2
Pekanoja Alma, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
5
Siipola Anni, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
1
Urponen Hilda, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
28
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
25
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
26
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
23
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
21
Kauppinen Lyyti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
22
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
77
Paavola Erika, Kajaani Gymnastics

8,5-9

2
26
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

3
21
Kauppinen Lyyti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

3
55
Pesonen Peppi, Taipumattomat

8,5-9

5
53
Anttila Sofia, Taipumattomat

8,5-9

6
24
Kärkkäinen Sanni, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

7
58
Pesonen Venla, Taipumattomat

8-8,5

8
23
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

9
27
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

10
25
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
2
Pekanoja Alma, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
56
Antikainen Pinja, Taipumattomat

7-7,5

11
3
Eberhardt Alexandra, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
28
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
54
Ojala Rosmariini, Taipumattomat

7-7,5

11
4
Laitinen Ines, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
57
Palo Heini, Taipumattomat

6-7

11
5
Siipola Anni, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
1
Urponen Hilda, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
22
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
56
Antikainen Pinja, Taipumattomat

53
Anttila Sofia, Taipumattomat

3
Eberhardt Alexandra, Voimistelumaailma Oulu

28
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

23
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

21
Kauppinen Lyyti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

25
Kuha Aava, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

24
Kärkkäinen Sanni, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4
Laitinen Ines, Voimistelumaailma Oulu

27
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

54
Ojala Rosmariini, Taipumattomat

77
Paavola Erika, Kajaani Gymnastics

57
Palo Heini, Taipumattomat

2
Pekanoja Alma, Voimistelumaailma Oulu

22
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

55
Pesonen Peppi, Taipumattomat

58
Pesonen Venla, Taipumattomat

26
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

5
Siipola Anni, Voimistelumaailma Oulu

1
Urponen Hilda, Voimistelumaailma Oulu


Last Update: 18.4.2024 2.43.47
SX
SM
MD
XL
XXL