Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut ja Stara, Rovaniemi Rovaniemi, 2020-10-31

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat
D luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
18
Mokhireva Ekaterina
Taipumattomat
9,5-10
8,5-9
8-8,5
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
9-9,5
2
19
Alapalosaari Neea
Taipumattomat
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8-8,5
3
7
Jääskeläinen Miisa
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
7,5-8
4
17
Hänninen Hertta
Taipumattomat
9-9,5
7,5-8
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
7,5-8
5
1
Finning Suvi
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
8-8,5
8,5-9
6-7
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
6-7
6
6
Hällfors Minéa
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
7,5-8
8,5-9
6-7
III
VT
8-8,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
6-7
7
5
Iivanainen Ella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
18
Mokhireva Ekaterina, Taipumattomat

9,5-10

2
19
Alapalosaari Neea, Taipumattomat

9,5-10

3
17
Hänninen Hertta, Taipumattomat

9-9,5

4
7
Jääskeläinen Miisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

5
1
Finning Suvi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

6
6
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

7
5
Iivanainen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
18
Mokhireva Ekaterina, Taipumattomat

8,5-9

2
7
Jääskeläinen Miisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

3
19
Alapalosaari Neea, Taipumattomat

8,5-9

4
1
Finning Suvi, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

5
17
Hänninen Hertta, Taipumattomat

7,5-8

6
6
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

7
5
Iivanainen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
19
Alapalosaari Neea, Taipumattomat

8,5-9

2
1
Finning Suvi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
6
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

4
18
Mokhireva Ekaterina, Taipumattomat

8-8,5

5
17
Hänninen Hertta, Taipumattomat

7,5-8

6
7
Jääskeläinen Miisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

7
5
Iivanainen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
18
Mokhireva Ekaterina, Taipumattomat

9-9,5

2
19
Alapalosaari Neea, Taipumattomat

8-8,5

3
17
Hänninen Hertta, Taipumattomat

7,5-8

3
7
Jääskeläinen Miisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

5
6
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

6
1
Finning Suvi, Voimistelumaailma Oulu

6-7

7
5
Iivanainen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
19
Alapalosaari Neea, Taipumattomat

1
Finning Suvi, Voimistelumaailma Oulu

6
Hällfors Minéa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

17
Hänninen Hertta, Taipumattomat

5
Iivanainen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7
Jääskeläinen Miisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

18
Mokhireva Ekaterina, Taipumattomat


Last Update: 18.4.2024 4.08.09
SX
SM
MD
XL
XXL