Back 

VaVo Cup Valkeakoski, 2020-11-21

ND 9-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Korpela Lilli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.300
2 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
16.500
3 Nysten Hilla, Valkeakosken Voimistelijat
16.250
4 Farzad Melina, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.150
5 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
16.150
6 Rotkus Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.000
7 Ketola Emmi, Valkeakosken Voimistelijat
15.900
8 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
15.850
9 Heikkilä Fiinu, Valkeakosken Voimistelijat
15.800
10 Haataja Peppi, Valkeakosken Voimistelijat
15.800
11 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
15.800
12 Räty Saima, Valkeakosken Voimistelijat
15.750
13 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
15.750
14 Seilonen Elli, Kajaani Gymnastics
15.700
15 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.650
16 Riihonen Nelli, Keravan Voimistelijat
15.600
17 Heikkinen Iida, Kajaani Gymnastics
15.600
18 Virtanen Seela, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.550
19 Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat
15.500
20 Ketola Anni, Valkeakosken Voimistelijat
15.450
21 Saariniemi Adele, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.400
22 Gotchieva Alina, Kajaani Gymnastics
15.350
23 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura
15.200
24 Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura
15.150
25 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.100
26 Lehtisaari Kiira, Tampereen Sisu
15.100
27 Auremaa Minea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.050
28 Sjöroos Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.000
29 Kouvalainen Nella, Vantaan Voimisteluseura
14.950
30 Jelkänen Suvi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.900
31 Javanainen Menna, Nokian Voimisteluseura
14.900
32 Sahala Sohvi, Keravan Voimistelijat
14.850
33 Koski Lempi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.750
34 Ahtonen Eve, Kajaani Gymnastics
14.700
35 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.600
36 Helén Emmi, Keravan Voimistelijat
14.500
37 Saarinen Sylvia, Valkeakosken Voimistelijat
13.950
38 Välimäki Vilma, Keravan Voimistelijat
13.950
39 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.850
40 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.800
41 Valonen Iida, Tampereen Sisu
13.550
42 Rintakoski Siiri, Tampereen Sisu
13.500
43 Horttanainen Hertta, Keravan Voimistelijat
13.450
44 Himanen Tytti, Keravan Voimistelijat
13.350

2. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Immonen, Immonen, Parkkali, Valkeakosken Voimistelijat
C-1
2 Korpi, Laaksonen, Lindqvist, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-1
3 Chimpuku, Järvinen, Sinisalo, Keravan Voimistelijat
C-2
4 Luomanperä, Saari, Vuolteenaho, Seinäjoen Voimistelijat
C-2
5 Järvinen, Sillanpää, Tolvanen, Valkeakosken Voimistelijat
C-3
6 Huotari, Kervinen, Rossi, Kajaani Gymnastics
C-3
7 Järnström, Kärsämä, Tihinen, Valkeakosken Voimistelijat
C-3
8 Löppönen, Rytkölä, Vesterinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-3
9 Forsström, Honka, Kanninen, Kouvalainen, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
C-3
10 Ikävalko, Juutinen, Kallaperä, Tuomenoja, Keravan Voimistelijat
C-3
11 Kesäläinen, Ketonen, Martelius, Pakarinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-3
12 Engbäck, Junttila, Piilonen, Nokian Voimisteluseura
C-4
13 Koivuranta, Koivuranta, Pulkkinen, Nokian Voimisteluseura
C-4

AG1 yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
19.250
2 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.150
3 Kivelä Oona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.550
4 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
18.400
5 Hällström Adella, Valkeakosken Voimistelijat
18.250
6 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.200
7 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
18.000
8 Tuominen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
17.850
9 Göcmen Ada, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.750
10 Tuuri Fanni, Valkeakosken Voimistelijat
17.600
11 Haapanen Heta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.500
12 Kolkkanen Liisi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.350
13 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
17.050
14 Kautto Milja, Valkeakosken Voimistelijat
16.950
15 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
16.900
16 Vuorinen Neela, Tampereen Sisu
16.500
17 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
16.100
18 Hassinen Aino-Tuulia, Tampereen Sisu
15.500
19 Eskonen Eerika, Tampereen Sisu
15.400
20 Tanninen Viivi, Tampereen Sisu
15.350
21 Särkkä Maikki, Tampereen Sisu
15.300
22 Heikkinen Taika, Kajaani Gymnastics
15.050
23 Heiskanen Nuppu, Keravan Voimistelijat
15.050
24 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
15.000
25 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
15.000
26 Mustonen Kerttu, Kajaani Gymnastics
14.450
27 Arabaci Melek, Nokian Voimisteluseura
14.200
28 Seppänen Annika, Kajaani Gymnastics
13.950
29 Suoniemi Petra, Nokian Voimisteluseura
13.750
30 Karppinen Oona, Kajaani Gymnastics
13.700
31 Kurittu Elise, Vantaan Voimisteluseura

AG1 yksilöt pojat

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Valkeakosken Voimistelijat
19.250

ND 9-11v. triot

Score
Name Total
1 Farzad, Korpela, Rotkus, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.800
2 Haataja, Heikkilä, Ketola, Valkeakosken Voimistelijat
15.550
3 Harjanne, Kaskinen, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.900
4 Koski, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.850
5 Alakoski, Engbäck, Koivula, Nokian Voimisteluseura
14.800
6 Husu, Kouvalainen, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
14.700
7 Antinaho, Koponen, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
14.600
8 Miettinen, Mokkila, Välimäki, Keravan Voimistelijat
14.050
9 Fagerlund, Kari, Mannonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.950
10 Javanainen, Karhusaari, Sandell, Nokian Voimisteluseura
13.950
11 Ahtonen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
13.950
12 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
13.800
13 Huttunen, Metsämäki, Sjöroos, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.750
14 Belluardo, Kajan, Marstio, Keravan Voimistelijat
13.650
15 Heikkinen, Helén, Vainio, Keravan Voimistelijat
13.450
16 Katajamaa, Koistinen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
13.350

ND 9-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Haataja, Heikkilä, Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
16.400
2 Kari, Koski, Saariniemi, Sjöroos, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.150
3 Harjanne, Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Rotkus, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.650
4 Engbäck, Javanainen, Karhusaari, Koivula, Sandell, Nokian Voimisteluseura
15.550
5 Fagerlund, Mannonen, Mattila, Metsämäki, Ojansivu, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.250
6 Avikainen, Kaikosuo, Kuikka, Kärkkäinen, Suur-Uski, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.900
7 Juppi, Kulju, Laitinen, Lemercier, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
13.850
8 Belluardo, Katajamaa, Koistinen, Marstio, Räisänen, Keravan Voimistelijat
13.350
9 Heikkinen, Laanterä, Martelius, Vainio, Vanninen, Keravan Voimistelijat
12.850

AG1 triot

Score
Name Total
1 Kivelä, Paganus, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.800
2 Alimyllymaa, Hällström, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.250
3 Antinaho, Hietamäki, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
17.750
4 Haapanen, Pelkonen, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.500
5 Hassinen, Särkkä, Tanninen, Tampereen Sisu
15.900
6 Eskonen, Pulli, Vuorinen, Tampereen Sisu
15.850
7 Heikkinen, Karppinen, Mustonen, Kajaani Gymnastics
14.200
8 Björkqvist, Helander, Järvinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

Seniorit yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Agha Linn, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.950
2 Samppa Fanny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.800
3 Kivelä Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.500
4 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
19.050
5 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
18.850
6 Malin Wilma, Valkeakosken Voimistelijat
18.650
7 Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics
18.050
8 Järvinen Anni, Nokian Voimisteluseura
18.000
9 Oikari Liinu, Vantaan Voimisteluseura
17.950
10 Kolho Inka, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.750
11 Savonius Tiia, Vantaan Voimisteluseura
17.400
12 Mokkila Saija, Vantaan Voimisteluseura
17.350
13 Tamminen Veera, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.950

AG2 yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.050
2 Vahteristo Lumi, Valkeakosken Voimistelijat
20.000
3 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
19.750
4 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
19.550
5 Taskinen Nora, Keravan Voimistelijat
19.450
6 Vainio Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.050
7 Seppälä Kaisa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.050
8 Taskinen Mira, Keravan Voimistelijat
19.000
9 Teinikivi Nanne, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.850
10 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
18.800
11 Pulkki Anni, Valkeakosken Voimistelijat
18.750
12 Ollila Auli, Valkeakosken Voimistelijat
18.500
13 Väisänen Jertta, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
14 Hällström Aisha, Valkeakosken Voimistelijat
18.100
15 Lauroma Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.100
16 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.700
17 Österholm Kia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.450
18 Leinonen Tilda, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.050
19 Närvä Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
16.900
20 Launonen Ninna, Kajaani Gymnastics
16.500
21 Perhovaara Isabella, Kajaani Gymnastics
16.100
22 Soininen Siiri, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

AG2 triot

Score
Name Total
1 Paulamäki, Rantala, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
19.350
2 Hällström, Pulkki, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
18.850
3 Laaksonen, Soininen, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.600
4 Alimyllymaa, Hakonen, Nääppä, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
5 Kilkki, Lauroma, Teinikivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.500

AG1 ryhmät

Score
Name Total
1 Göcmen, Kivelä, Kolkkanen, Paganus, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.500
2 Alimyllymaa, Antinaho, Hällström, Nousiainen, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
18.100
3 Björkqvist, Helander, Järvinen, Pelkonen, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.150
4 Eskonen, Hassinen, Pulli, Tanninen, Vuorinen, Tampereen Sisu
15.550
5 Arabaci, Mäkinen, Pihlajasaari, Stenroos, Telenius, Nokian Voimisteluseura
13.950

Seniorit triot

Score
Name Total
1 Keurulainen, Mokkila, Oikari, Vantaan Voimisteluseura
17.650

AG2 ryhmät

Score
Name Total
1 Koponen, Laaksonen, Teinikivi, Soininen, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.100
2 Alimyllymaa, Hakonen, Närvä, Ollila, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
18.100

Aerodance 12-17v

Score
Name Total
1 Koponen,Lahdenperä,Löppönen,Seppälä,Soininen,Vainio, Österholm, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.100
2 Hakonen, Malin, Ollila, Paulamäki, Pulkki, Rantala, Vahteristo, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
16.750
3 Antinaho, Hietamäki, Hällström, Nousiainen, Närvä, Nääppä, Tolonen , Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
16.450
4 Mäntynen, Tulla, Viljamaa, Myllylä,Siimes, Savijärvi, Valkeakosken Voimistelijat
14.950

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Komu Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
16.400
2 Keskitalo Henni, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.800
3 Lähteenmäki Ilona, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.650
4 Lumme Taika, Valkeakosken Voimistelijat
15.350
5 Rajala Iisa, Seinäjoen Voimistelijat
15.300
6 Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat
15.300
7 Husu Ronja, Vantaan Voimisteluseura
15.150
8 Heiskanen Rina-Maija, Keravan Voimistelijat
14.900
9 Vänskä Iida, Nokian Voimisteluseura
14.650
10 Tamminen Erika, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.600
11 Pasma Emma, Kajaani Gymnastics
14.550
12 Ojansivu Nemi, TuUL
14.450
13 Kyrölä Siiri, Raision Jumpparit
14.300
14 Pulla Essi, Valkeakosken Voimistelijat
14.300
15 Peltokangas Saga, Vantaan Voimisteluseura
14.200
16 Posio Milla, Kajaani Gymnastics
14.200
17 Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
14.200
18 Järvinen Aino, Valkeakosken Voimistelijat
14.150
19 Jalo Joanna, Tampereen Sisu
14.000
20 Viitanen Nenna, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.950
21 Hannuksela Siina, TuUL
13.950
22 Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics
13.950
23 Hulkkonen Lilli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.850
24 Lehto Siina, Nokian Voimisteluseura
13.850
25 Luumi Silja, Valkeakosken Voimistelijat
13.750
26 Vuorinen Aino, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.750
27 Sirviö Nella, Kajaani Gymnastics
13.700
28 Sutinen Helmi, Kajaani Gymnastics
13.500
29 Nisula Oili, Valkeakosken Voimistelijat
13.500
30 Lehto Inna, Valkeakosken Voimistelijat
13.350
31 Aho Nelli, Kajaani Gymnastics
13.350
32 Tanhuanpää Enna, Nokian Voimisteluseura
13.350
33 Tervanen Ida, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.300
34 Lähdetniemi Ella, Raision Jumpparit
13.250
35 Piilonen Eedit, Nokian Voimisteluseura
13.150
36 van Leeuwen Terhi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.100
37 Kervinen Fanni, Kajaani Gymnastics
13.050
38 Kytöviita Fiia, Valkeakosken Voimistelijat
12.900
39 Kauppi Linnea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
12.750
40 Luumi Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
12.750
41 Toivonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat
12.600
42 Joona Saaga, Jyväskylän Naisvoimistelijat
12.500
43 Saarinen Eevi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
12.500
44 Jyrämö Jenna, Valkeakosken Voimistelijat
12.400
45 Talvio Jessica, Valkeakosken Voimistelijat
11.850
46 Koivisto Hertta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
11.650
47 Hietala Aino, Valkeakosken Voimistelijat
11.650
48 Naskali Emma, Nokian Voimisteluseura
11.600
49 Kurittu Katariina, Vantaan Voimisteluseura

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Kiiski Nonna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.950
2 Sinisalo Taija, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.500
3 Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics
16.500
4 Romaniv Inessa, Valkeakosken Voimistelijat
16.400
5 Merinen Viivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.300
6 Touko Lotta, Keravan Voimistelijat
16.050
7 Sivunen Lotta, Seinäjoen Voimistelijat
16.000
8 Kalliokoski Josefina, Nokian Voimisteluseura
15.950
9 Outinen Anna, Vantaan Voimisteluseura
15.900
10 Lipponen Vilma, Vantaan Voimisteluseura
15.750
11 Lepistö Sara-Julia, Nokian Voimisteluseura
15.600
12 Tuokko Essi, Raision Jumpparit
15.550
13 Kaarniranta Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.350
14 Salmi Aliisa, Valkeakosken Voimistelijat
15.350
15 Puurtinen Pihla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.300
16 Manninen Iida-Maria, Seinäjoen Voimistelijat
15.250
17 Raijas Rosalia, Keravan Voimistelijat
15.000
18 Olli Ida, Nokian Voimisteluseura
15.000
19 Heikkinen Netta, Kajaani Gymnastics
14.950
20 Tapionlinna Anni, Vantaan Voimisteluseura
14.750
21 Elijoki Helmiina, Valkeakosken Voimistelijat
14.650
22 Heimala Emiliina, Vantaan Voimisteluseura
14.600
23 Siimes Saara, Valkeakosken Voimistelijat
14.450
24 Grönberg Enni, Kajaani Gymnastics
14.350
25 Liitola Julia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.350
26 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
14.300
27 Ansio Lili, Valkeakosken Voimistelijat
14.050
28 Nieminen Henna, Nokian Voimisteluseura
13.800
29 Heikkinen Elviira, Kajaani Gymnastics
13.650
30 Härkönen Tytti, Kajaani Gymnastics
13.600
31 Hälinen Nella, Kajaani Gymnastics
13.550
32 Antikainen Milla, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.400
33 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
34 Nousiainen Caro, Valkeakosken Voimistelijat
35 Vuorinen Sonja, Vantaan Voimisteluseura
36 Ahtaanluoma Miisa, Raision Jumpparit

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Alimyllymaa, Hällström, Kautto, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
17.100
2 Nieminen, Salo, Sinisalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.350
3 Laine, Merinen, Österman, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.200
4 Göcmen, Kivelä, Kolkkanen, Paganus, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.100
5 Lepistö, Pennanen, Taatila, Nokian Voimisteluseura
14.350
6 Luontila, Nieminen, Olli, Nokian Voimisteluseura
14.050
7 Heimonen, Nuolivirta, Rautiainen, Skoglund, Seinäjoen Voimistelijat
13.650
8 Hurja, Kekki, Veijalainen, Vantaan Voimisteluseura
12.800
9 Grönberg, Heikkinen, Moilanen, Kajaani Gymnastics
12.000

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Antinaho, Koponen, Mäkynen, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
15.650
2 Lumme, Pulla, Romaniv, Valkeakosken Voimistelijat
15.300
3 Elijoki, Fallström, Nisula, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
15.200
4 Joensuu, Lampinen, Leikas, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
14.300
5 Lähteenmäki, Vuorinen, Yilmaz, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.300
6 Niemistö, Valtonen, Vikki, Seinäjoen Voimistelijat
14.200
7 Antila, Aro, Luotoniemi, Nokian Voimisteluseura
14.100
8 Keitaanniemi, Niinimäki, Rintakoski, Ruuhonen, Valonen, Tampereen Sisu
13.500
9 Kallio, Paavola, Valpas, Nokian Voimisteluseura
13.200
10 Bogdanova, Helin, Luoto, Vantaan Voimisteluseura
12.850
11 Buchen, Heimola, Hämäläinen, Laitinen, Pekkarinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
12.600
12 Hörkkö, Kauppinen, Pajatsalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
12.550
13 Koskinen, Liimatainen, Uusitalo, Raision Jumpparit
12.450
14 Ikola, Jouppila, Korkiatupa, Seinäjoen Voimistelijat
12.050
15 Alén, Kettunen, Nyqvist, Vantaan Voimisteluseura
11.950
16 Hietala, Kekki, Talvio, Valkeakosken Voimistelijat
11.750
17 Engbäck, Järvinen, Järvinen, Nokian Voimisteluseura
10.850
18 Haavisto, Hannuksela, Ojansivu, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Väisänen Venla, Kajaani Gymnastics
17.050
2 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
17.000
3 Klutas Emmi, Vantaan Voimisteluseura
16.650
4 Petrova Liisa, Vantaan Voimisteluseura
16.450
5 Grönroos Amanda, Tampereen Sisu
16.450
6 Bemeleit Erin, Vantaan Voimisteluseura
16.200
7 Valkolehto Nella, Tampereen Sisu
15.850
8 Österman Saga, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.700
9 Parviainen Silja, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.600
10 Kilkki Tytti, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.500
11 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
15.450
12 Kinnunen Anna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
14.950
13 Van Leeuwen Jessica, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.250
14 Rantala Silvia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.800
15 Hanhineva Tuuli, Kuopion Reippaan Voimistelijat

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Huiko, Petrova, Savonius, Vantaan Voimisteluseura
16.450
2 Myllylä, Tulla, Viljamaa, Valkeakosken Voimistelijat
16.000
3 Kiiski, Kinnunen, Rytkönen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.750
4 Järvelä, Kuosku, Sivunen, Seinäjoen Voimistelijat
15.050

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Viirret Saara, Jyväskylän Naisvoimistelijat
16.750

Last Update: 11/25/2020 2:53:36 AM