Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut, Turku Turku, 2021-04-10

Back

B luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 79  Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto VII
2 80  Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto VII
3 1  Iljamo Cecilia, Pyrkivä Gymnastics VII
4 77  Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VII
5 6  Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics VII
6 84  Laiho Siiri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto VI
7 78  Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
8 42  Blomqvist Hedvig, Gymnastics Åland VI
9 83  Uro Enna, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto VI
10 121  Vettenranta Ebba, Porin Tarmo voimistelujaosto V
11 41  Kahnberg Elin, Gymnastics Åland V
11 40  Kanborg Amanda, Gymnastics Åland V
11 111  Lintunen Minea, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta V
11 36  Lundberg Lova, Gymnastics Åland V
11 120  Mäkisalo Jade, Porin Tarmo voimistelujaosto V
11 82  Nyyssönen Anni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto V
11 109  Parjanen Mette, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta V
11 39  Ståhlberg Olivia, Gymnastics Åland V
11 5  Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics IV
11 112  Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta IV
11 38  Johansson Elsa, Gymnastics Åland IV
11 81  Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto IV
11 34  Mattsson Astrid, Gymnastics Åland IV
11 37  Nordberg Selma, Gymnastics Åland IV
11 33  Nordberg Tyra, Gymnastics Åland IV
11 117  Nousiainen Elise, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta IV
11 35  Scott Cornelia, Gymnastics Åland IV
11 122  Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto IV
11 118  Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta IV
11 110  Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta IV
11 2  Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics III
11 43  Eliasson Tuva, Gymnastics Åland III
11 116  Nousiainen Emma, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 113  Röntynen Fanni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta II
11 119  Antraigue Amie, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 7  Haapasalo Hertta, Pyrkivä Gymnastics I
11 8  Iljamo Felicia, Pyrkivä Gymnastics I
11 999  Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics I
11 114  Smedberg Maisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta I
11 4  Sundell Fiona, Pyrkivä Gymnastics I

Last Update: 12.4.2021 2.41.31