Back 

TGD Aerobic Open och Svenska Cupen Del 1 2021 Digitalt, 2021-04-11

Nivå 3- Individuell 9-11 år

Score
Name Total
1     Molly Sandberg, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
2     Lumina Krasniqi, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
3     Alva Maghici, Vänersborgs Gymnastikförening
4     Älva Eldemar, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
5     Idun Jeppsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
6     Olivia Olofsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
7     Angelica Musteqja, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Nivå 3- Individuell 12-14 år

Score
Name Total
1     Viola Åberg, Vänersborgs Gymnastikförening
2     Tess Karlsson, Vänersborgs Gymnastikförening
3     Mathilde Meelby, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
4     Svea Welin, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
5     Anna Hartmann-Petersen, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
6     Moa Hansson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
7     Hannah Blomster, Vänersborgs Gymnastikförening
8     Medina Krasniqi, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
9     Emmi Ehrlin, Hyllie Gymnastikförening

Nivå 3- Individuell 15 år och uppåt

Score
Name Total
1     Amanda Larsson, Hyllie Gymnastikförening
2     Siri Dankel, Hyllie Gymnastikförening
3     Ida Birkhofer, Hyllie Gymnastikförening
4     Milla Christoffersen, Hyllie Gymnastikförening
5     Emma Steen-Möller, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Nivå 3- Par/trio

Score
Name Total
1     VGF PAR 1, Vänersborgs Gymnastikförening
2     VGF TRIO 2, Vänersborgs Gymnastikförening

Nivå 3- Group

Score
Name Total
1     VGF GROUP 1, Vänersborgs Gymnastikförening

Nivå 2B- Individuell dam/herr

Score
Name Total
1     Wendela Kumlin, Vänersborgs Gymnastikförening
2     Julia Åkesson, Vänersborgs Gymnastikförening
3     Molly Gerdrup, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
4     Gianina Saavedra, Järfällagymnasterna
5     Anna Flora Jarai, Vänersborgs Gymnastikförening
6     Leia Blomqvist, Vänersborgs Gymnastikförening
7     Amélie Meelby, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Nivå 2B- Trio

Score
Name Total
1     VGF TRIO 3, Vänersborgs Gymnastikförening

Nivå 2A- Individuell dam/herr

Score
Name Total
1     Emma Sandström, vänersborgs Gymnastikförening
2     Ellinor Jonsen, Järfällagymnasterna
3     Sarah Caley, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
4     Alicia Hansson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
5     Melinda Avery, Järfällagymnasterna
6     Alicia Andersson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Nivå 2A- Par/trio

Score
Name Total
1     TGD Trio 2, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
2     TGD Trio 3, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
3     TGD Par 2, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
4     JG Par 2, Järfällagymnasterna

Nivå 2A- Group

Score
Name Total
1     TGD Group 1, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
2     TGD Group 2, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Age group 2 individuell dam/herr

Score
Name Total
1     Mathilda Herrström, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
2     Rusne Gudinaviciute, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
3     Ella Sofia Hartmann- Petersen, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
4     Olivia Ekewald, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
5     Felicia Carlsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Senior individuell dam/herr

Score
Name Total
1     Wilma Jönsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
2     Alva Larsson, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club
3     Naja Becker, Trelleborgs Gymnastic & Dance Club

Last Update: 9/22/2021 10:15:46 PM