Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Helsinki Omat salit, Helsinki, 2021-05-07

Back

B-luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 110  Ylitalo Vanja, Kuusikon Urheilijat VII
2 108  Griguich Sofia, Kuusikon Urheilijat VII
3 109  Tervonen Emma, Kuusikon Urheilijat VII
4 107  Muurimäki Saana, Kuusikon Urheilijat VII
5 106  Laiho Susa, Kuusikon Urheilijat VII
6 104  Nuutinen Meri, Kuusikon Urheilijat VII
7 101  Cremin Tesla, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
8 156  Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
9 100  Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
9 5  Kanto Iina, Voimisteluseura Kieppi VI
11 53  Kosonen Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79 VI
11 155  Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
11 50  Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79 VI
11 162  Söderbäck Fanny, Grankulla Gymnastikförening VI
11 55  Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79 VI
11 8  Vaha Hilla, Alppilan Salamat VI
11 1  Vainikka Pihla, Voimisteluseura Kieppi VI
11 4  Gonçalves Anni, Voimisteluseura Kieppi V
11 46  Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics V
11 154  Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 2  Koskinen Klara, Voimisteluseura Kieppi V
11 102  Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 48  Nurmikko Nella, Pyrkivä Gymnastics V
11 103  Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 54  Pihlman Aurora, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 11  Sakah Amina, Alppilan Salamat V
11 3  Tuulasvaara Saimi, Voimisteluseura Kieppi V
11 105  Wonfor Sofia, Kuusikon Urheilijat V
11 57  Väisänen Venla, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 10  Arima Olivia, Alppilan Salamat IV
11 7  Göös Minea, Alppilan Salamat IV
11 47  Hallamaa Liina, Pyrkivä Gymnastics IV
11 9  Jefremoff Elli, Alppilan Salamat IV
11 153  Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 158  Lindroth Bianca, Grankulla Gymnastikförening IV
11 97  Oksanen Minka, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 56  Räisänen Fiona, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 99  Savolainen Hanna, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 98  Sulento Nella, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 49  Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics IV
11 161  Dettmann Noelle, Grankulla Gymnastikförening III
11 165  Hohenthal Felicia, Grankulla Gymnastikförening III
11 51  Hokkanen Rebekka, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 159  Koivu Ella, Grankulla Gymnastikförening III
11 160  Michelsson Julia, Grankulla Gymnastikförening III
11 163  Nevalainen Tindra, Grankulla Gymnastikförening III
11 45  Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics III
11 164  Huttunen Salma, Grankulla Gymnastikförening II
11 52  Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79 II
11 6  Rummukainen Sara, Alppilan Salamat I
11 157  Winterbäck Christal, Grankulla Gymnastikförening I

Last Update: 30.7.2021 9.59.21