Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Helsinki Omat salit, Helsinki, 2021-05-07

Back

B-luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 134  Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79 VII
2 43  Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics VII
3 10  Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
4 135  Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79 VI
5 46  Mäkirinta Ronja, Pyrkivä Gymnastics VI
6 9  Purhonen Oona, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
7 5  Sorokina Sofiia, Voimisteluseura Helsinki VSH VI
8 6  Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH V
9 41  Asikainen Liia, Grankulla Gymnastikförening V
10 44  Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics V
11 50  Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics V
11 49  Haapasalo Hertta, Pyrkivä Gymnastics V
11 136  Mouarib Asmaa, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 42  Hohenthal Sofie, Grankulla Gymnastikförening IV
11 2  Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 4  Picado Isabel, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 1  Sarén Julia, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 48  Sundell Fiona, Pyrkivä Gymnastics IV
11 7  Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 51  Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics III
11 47  Iljamo Felicia, Pyrkivä Gymnastics III
11 95  Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori III
11 45  Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics III
11 88  Peltonen Venla, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 8  Savolainen Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 133  Ståhlberg Mai, Alppilan Salamat III
11 137  Sunabacka Maja, IF Drott III
11 89  Takamaa Iines, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 92  Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori III
11 87  Kononen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto II
11 132  Selkäinaho Carolina, Alppilan Salamat II
11 129  Snåre Juni, Pargas Idrottsförening II
11 86  Antraigue Amie, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 138  Aumanen Freja, IF Drott I
11 90  Haapaniemi Noomi, Liikuntaseura Pori I
11 85  Knuutila Janette, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 94  Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori I
11 91  Luomanen Essi, Liikuntaseura Pori I
11 131  Selin Henna, Pargas Idrottsförening I
11 130  von Schoultz Aline, Pargas Idrottsförening I
11 139  Prescott Isabel, IF Drott
11 93  Wiik Helka, Liikuntaseura Pori
11 3  Yalçin Mina-Melina, Voimisteluseura Helsinki VSH

Last Update: 30.7.2021 9.13.24