Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Helsinki Omat salit, Helsinki, 2021-05-07

Back

C-luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 10  Lindroos Mette, Pyrkivä Gymnastics VII
1 140  Sirén Ebba, Voimisteluseura Helsinki VSH VII
3 11  Heikkilä Lila, Pyrkivä Gymnastics VII
3 134  Huhta Siiri, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VII
5 7  Nylund Mona, Pyrkivä Gymnastics VII
6 6  Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics VI
7 100  Sotkasiira Hertta, Alppilan Salamat VI
8 137  Sorsa Nette, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
9 12  Barck Frida, Pyrkivä Gymnastics V
10 1  Laiho Lila, Kuusikon Urheilijat V
10 8  Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics V
10 9  Korhonen Silja, Pyrkivä Gymnastics V
11 62  Ehnholm Freja, Grankulla Gymnastikförening V
11 56  Fors Matilda, IF Drott V
11 135  Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 60  Laine Selma, Grankulla Gymnastikförening V
11 142  Lehtonen Matilda, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 139  Leikas Pinja, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 141  Leikas Venla, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 138  Savolainen Emmi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 13  Seppä Helmi, Pyrkivä Gymnastics V
11 3  Särs Sofia, Pyrkivä Gymnastics V
11 5  Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics V
11 55  Björkgren Carla, IF Drott IV
11 57  Dettmann Nika, Grankulla Gymnastikförening IV
11 105  Dufton Maija, Alppilan Salamat IV
11 133  Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 58  Langenskiöld Mathilda, Grankulla Gymnastikförening IV
11 98  Selin Milla, Pargas Idrottsförening IV
11 4  Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics IV
11 53  Vornanen Hanna, IF Drott IV
11 97  Holkko Hilma, Pargas Idrottsförening III
11 103  Niemi Kerttu, Alppilan Salamat III
11 99  Rautelainen Anni, Pargas Idrottsförening III
11 59  Saarela Ida, Grankulla Gymnastikförening III
11 63  Beutels Eleonora, Grankulla Gymnastikförening II
11 102  Ihanus Ilona, Alppilan Salamat II
11 61  Maijala Annabelle, Grankulla Gymnastikförening II
11 2  Järvinen Edla, Pyrkivä Gymnastics I
11 101  Kuvaja Iina, Alppilan Salamat I
11 54  Lithén Vanna, IF Drott I
11 104  Martikainen Minna, Alppilan Salamat I
11 136  Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

Last Update: 30.7.2021 10.20.40