Back 

Kilpa-aerobicin KNV Cup Kerava, 2021-05-22

10-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura
17.200
2 Metsämäki Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.850
3 Virtanen Seela, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.400
4 Räty Saima, Valkeakosken Voimistelijat
16.200
5 Sjöroos Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.150
6 Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat
16.150
7 Kari Minja, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.100
8 Mannonen Ida-Maria, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.100
9 Nuorkivi Taika, Vantaan Voimisteluseura
15.500
10 Sahala Sohvi, Keravan Voimistelijat
15.500
11 Pasma Iina, Kajaani Gymnastics
15.250
12 Belluardo Vivien, Keravan Voimistelijat
15.150
13 Kajan Enni, Keravan Voimistelijat
15.100
14 Keränen Jasmine, Kajaani Gymnastics
15.100
15 Blomqvist Nora, Kajaani Gymnastics
15.100
16 Holappa Sara, Kajaani Gymnastics
14.850
17 Katajamaa Niia, Keravan Voimistelijat
14.450
18 Saari Alissa, Seinäjoen Voimistelijat
14.450
19 Kulju Vellamo, Vantaan Voimisteluseura
14.300
20 Niinimäki Martta, Tampereen Sisu
14.050
21 Saarinen Eevi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.950
22 Horttanainen Hertta, Keravan Voimistelijat
13.900
23 Hulkkonen Lilli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
12.650

10-11v. joukkueet

Score
Name Total
1 Koski, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.500
2 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
15.850
3 Fagerlund, Kari, Mannonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.800
4 Belluardo, Kajan, Sahala, Keravan Voimistelijat
14.950
5 Hannila, Koponen, Mäkynen, Valkeakosken Voimistelijat
13.950
6 Katajamaa, Koistinen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
13.700
7 Luomanperä, Pikkumäki, Vuolteenaho, Seinäjoen Voimistelijat
12.900
8 Ikola, Jouppila, Matilainen, Seinäjoen Voimistelijat
12.700

10-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Kari, Koski, Saariniemi, Sjöroos, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.950
2 Antinaho, Hannila, Koponen, Mäkynen, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
14.700
3 Fagerlund, Huttunen, Mannonen, Mattila, Metsämäki, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.550
4 Ikola, Jouppila, Luomanperä, Saari, Vuolteenaho, Seinäjoen Voimistelijat
13.150
5 Belluardo, Katajamaa, Koistinen, Marstio, Räisänen, Keravan Voimistelijat
13.150

12-14v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.250
2 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
19.000
3 Haapanen Heta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.550
4 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
18.500
5 Helander Helmi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.350
6 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.300
7 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
17.900
8 Komu Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
17.700
9 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
17.700
10 Kautto Milja, Valkeakosken Voimistelijat
17.450
11 Vuorinen Neela, Tampereen Sisu
17.150
12 Pelkonen Jutta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.900
13 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
16.700
14 Arabaci Melek, Nokian Voimisteluseura
16.550
15 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
16.400
16 Särkkä Maikki, Tampereen Sisu
16.400
17 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
15.850
18 Hytönen Lida, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.850
19 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
15.800
20 Taskinen Vera, Keravan Voimistelijat
15.750
21 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura
15.700
22 Helén Emmi, Keravan Voimistelijat
15.700
23 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
15.600
24 Suur-Uski Eeva, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.550
25 Riihonen Nelli, Keravan Voimistelijat
15.400
26 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
15.350
27 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
15.200
28 Heikkinen Eevi, Keravan Voimistelijat
14.700
29 Javanainen Menna, Tampereen Sisu
14.600
30 Kärkkäinen Elli, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.250
31 Vainio Jiia, Keravan Voimistelijat
14.000
32 Välimäki Vilma, Keravan Voimistelijat
13.050
33 Himanen Tytti, Keravan Voimistelijat
12.250
34 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics

12-14v. joukkueet

Score
Name Total
1 Björkqvist, Korpela, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.200
2 Farzad, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.900
3 Kautto, Komu, Tuuri, Valkeakosken Voimistelijat
17.800
4 Helander, Järvinen, Pelkonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.750
5 Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.500
6 Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
16.300
7 Heikkinen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
15.850
8 Lehtisaari, Särkkä, Vuorinen, Tampereen Sisu
15.450
9 Karppinen, Mustonen, Seppänen, Kajaani Gymnastics
15.450
10 Engbäck, Koivula, Sandell, Nokian Voimisteluseura
15.150
11 Arabaci, Pihlajasaari, Stenroos, Nokian Voimisteluseura
14.900
12 Karhusaari, Mäkinen, Telenius, Nokian Voimisteluseura
13.750
13 Breucha, Riihonen, Taskinen, Keravan Voimistelijat
13.500
14 Heikkinen, Helén, Vainio, Keravan Voimistelijat
13.400
15 Miettinen, Mokkila, Välimäki, Keravan Voimistelijat
13.350
16 Laanterä, Martelius, Vanninen, Keravan Voimistelijat
12.550

12-14v. ryhmät

Score
Name Total
1 Björkqvist, Haapanen, Järvinen, Korpela, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.950
2 Alimyllymaa, Kautto, Komu, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.750
3 Auremaa, Farzad, Jelkänen, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.350
4 Arabaci, Engbäck, Koivula, Pihlajasaari, Stenroos, Nokian Voimisteluseura
16.500
5 Huiko, Husu, Kauria, Kurittu, Källman, Vantaan Voimisteluseura
15.650
6 Karhusaari, Mäkinen, Sandell, Telenius, Vänskä, Nokian Voimisteluseura

8-9v. joukkueet

Score
Name Total
   Forsström, Honka, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
C-4
   Immonen, Immonen, Parkkali, Valkeakosken Voimistelijat
C-1
   Haavisto, Kallio, Mellenius, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-2
   Fagerström, Kuukasjärvi, Lehtisalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-4
   Kanninen, Kouvalainen, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
C-4
   Korpi, Laaksonen, Lindqvist, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-1
   Engbäck, Junttila, Piilonen, Nokian Voimisteluseura
C-4
   Löppönen, Rytkölä, Vesterinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-2
   Ellmen, Lehtonen, Nurmi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-5
   Aaltonen, Anton, Kapi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

8-9v. ryhmät

Score
Name Total
   Haavisto, Kallio, Mellenius, Multala, Rostedt, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-3
   Huotari, Kervinen, Klimova, Prokhorova, Toivonen, Kajaani Gymnastics
C-3
   Korpi, Laaksonen, Lindqvist, Rytkölä, Vesterinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-1

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Rajala Iisa, Seinäjoen Voimistelijat
16.100
2 Lehto Siina, Tampereen Sisu
16.050
3 Sutinen Helmi, Kajaani Gymnastics
15.700
4 Haavisto Sofia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.300
5 Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics
15.200
6 Immonen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
15.150
7 Kuusisto Mindi, Oulun Naisvoimistelijat
15.150
8 Kytöviita Fiia, Valkeakosken Voimistelijat
15.000
9 Huovinen Silja, Kajaani Gymnastics
14.950
10 Vänskä Iida, Nokian Voimisteluseura
14.950
11 Keitaanniemi Alfa, Tampereen Sisu
14.950
12 Laitinen Elsa, Vantaan Voimisteluseura
14.850
13 Tamminen Erika, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.850
14 Lee Sofia, Oulun Naisvoimistelijat
14.750
15 Laaksonen Helny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.750
16 Vikki Viveka, Seinäjoen Voimistelijat
14.750
17 Vuorinen Aino, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.650
18 Hirvonen Anni, Oulun Naisvoimistelijat
14.600
19 Aho Nelli, Kajaani Gymnastics
14.600
20 Pasma Emma, Kajaani Gymnastics
14.600
21 Jalo Joanna, Tampereen Sisu
14.500
22 Puolakanaho Vilma, Oulun Naisvoimistelijat
14.500
23 Mustajärvi Anni, Kajaani Gymnastics
14.450
24 Kurtti Mette, Oulun Naisvoimistelijat
14.350
25 Korpi Iida, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.350
26 Valtonen Siiri, Seinäjoen Voimistelijat
14.300
27 Hanski Wilma, Valkeakosken Voimistelijat
14.300
28 Uusitalo Tiia, Raision Jumpparit
14.250
29 Sorvoja Ilona, Oulun Naisvoimistelijat
14.200
30 Parpala Erin, Oulun Naisvoimistelijat
14.150
31 Toivonen Milla, Seinäjoen Voimistelijat
14.150
32 Luoto Pinja, Vantaan Voimisteluseura
14.150
33 Ollakka Ainu, Oulun Naisvoimistelijat
14.100
34 Vesterinen Laura, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.050
35 Jyrämö Jenna, Valkeakosken Voimistelijat
14.000
36 van Leeuwen Terhi, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.000
37 Kyrölä Siiri, Raision Jumpparit
13.900
38 Liimatainen Amanda, Raision Jumpparit
13.900
39 Lehto Inna, Valkeakosken Voimistelijat
13.850
40 Posio Milla, Kajaani Gymnastics
13.800
41 Parkkali Pihla, Valkeakosken Voimistelijat
13.800
42 Kervinen Fanni, Kajaani Gymnastics
13.750
43 Järvinen Aino, Valkeakosken Voimistelijat
13.650
44 Malm Amanda, Oulun Naisvoimistelijat
13.650
45 Immonen Iina, Valkeakosken Voimistelijat
13.650
46 Mylly Hilla, Oulun Naisvoimistelijat
13.600
47 Siira Milla-Maria, Oulun Naisvoimistelijat
13.600
48 Laitila Milla, Oulun Naisvoimistelijat
13.600
49 Kaartinen Jade, Oulun Naisvoimistelijat
13.500
50 Luumi Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
13.450
51 Tanhuanpää Enna, Nokian Voimisteluseura
13.350
52 Järnström Minea, Valkeakosken Voimistelijat
13.350
53 Manner Anni, Oulun Naisvoimistelijat
13.100
54 Helin Jenna, Vantaan Voimisteluseura
12.850
55 Keränen Sohvi, Oulun Naisvoimistelijat
12.850
56 Juvani Lumina, Oulun Naisvoimistelijat
12.550
57 Kettunen Jade, Oulun Naisvoimistelijat
12.150
58 Koivuranta Janessa, Nokian Voimisteluseura
12.100
59 Naskali Emma, Nokian Voimisteluseura
12.050
60 Koivisto Hertta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
11.750
61 Salmela Aada, Oulun Naisvoimistelijat
11.700
62 Yilmaz Ronja, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
11.400
63 Alatalo Pipsa, Oulun Naisvoimistelijat
64 Anton Maria, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Harjanne, Lähteenmäki, Tyrni, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.650
2 Hannuksela, Kesäläinen, Ojansivu, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.200
3 Joensuu, Lampinen, Leikas, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
13.950
4 Kuusisto, Siira, Tulisalo, Oulun Naisvoimistelijat
13.950
5 Hörkkö, Kauppinen, Pajatsalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.850
6 Jaakkola, Kyrölä, Lähdetniemi, Orelma, Raision Jumpparit
13.700
7 Antila, Aro, Luotoniemi, Nokian Voimisteluseura
13.550
8 Kallio, Paavola, Valpas, Nokian Voimisteluseura
13.350
9 Buchen, Heimola, Hämäläinen, Laitinen, Pekkarinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
13.350
10 Leppänen, Malm, Puolakanaho, Oulun Naisvoimistelijat
13.200
11 Kaartinen, Kurtti, Laitila, Oulun Naisvoimistelijat
13.050
12 Kauppi, Koskinen, Viitanen, Jyväskylän Naisvoimistelijat
13.000
13 Koivula, Metsävainio, Portano, Kajaani Gymnastics
12.900
14 Juppi, Kulju, Lemercier, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura
12.850
15 Hietala, Kekki, Talvio, Valkeakosken Voimistelijat
12.700
16 Itkonen, Parpala, Oulun Naisvoimistelijat
12.600
17 Joona, Kokkonen, Räikkönen, Tervanen, Jyväskylän Naisvoimistelijat
12.600
18 Koivuranta, Koivuranta, Pulkkinen, Nokian Voimisteluseura
12.100
19 Ketonen, Martelius, Pakarinen, Vanne, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
12.100
20 Mettovaara, Seppänen, Oulun Naisvoimistelijat
11.950
21 Kiviniemi, Lee, Ollakka, Oulun Naisvoimistelijat
11.950
22 Laitala, Pekkinen, Tommila, Raision Jumpparit
11.850
23 Alén, Kettunen, Nyqvist, Vantaan Voimisteluseura
11.750
24 Engbäck, Järvinen, Järvinen, Nokian Voimisteluseura
11.700
25 Laitila, Veivo, Oulun Naisvoimistelijat
11.000
26 Alatalo, Försti, Kemppainen, Oulun Naisvoimistelijat
10.600
27 Alatalo, Manner, Vilppola, Oulun Naisvoimistelijat

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Laine Maisa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.800
2 Romaniv Inessa, Valkeakosken Voimistelijat
17.500
3 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
17.350
4 Outinen Anna, Vantaan Voimisteluseura
17.100
5 Lipponen Vilma, Vantaan Voimisteluseura
16.700
6 Skoglund Sandra, Seinäjoen Voimistelijat
16.650
7 Vuorinen Sonja, Vantaan Voimisteluseura
16.500
8 Tuokko Essi, Raision Jumpparit
16.450
9 Koistinen Alexandra, Oulun Naisvoimistelijat
16.350
10 Merinen Viivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.300
11 Salmi Aliisa, Valkeakosken Voimistelijat
16.300
12 Tulisalo Jemina, Oulun Naisvoimistelijat
16.300
13 Hanhineva Anni, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.300
14 Nousiainen Peppi, Oulun Naisvoimistelijat
16.200
15 Raijas Rosalia, Keravan Voimistelijat
16.150
16 Koistinen Saimi, Oulun Naisvoimistelijat
16.100
17 Kurittu Katariina, Vantaan Voimisteluseura
15.900
18 Kalliokoski Josefina, Nokian Voimisteluseura
15.850
19 Heimala Emiliina, Vantaan Voimisteluseura
15.800
20 Heikkinen Elviira, Kajaani Gymnastics
15.800
21 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
15.800
22 Olli Ida, Nokian Voimisteluseura
15.700
23 Heiskanen Rina-Maija, Keravan Voimistelijat
15.650
24 Lumme Taika, Valkeakosken Voimistelijat
15.550
25 Ansio Lili, Valkeakosken Voimistelijat
15.500
26 Heikkinen Elisa, Kajaani Gymnastics
15.350
27 Luumi Silja, Valkeakosken Voimistelijat
15.300
28 Nieminen Henna, Nokian Voimisteluseura
15.300
29 Rintakoski Siiri, Tampereen Sisu
15.150
30 Elijoki Helmiina, Valkeakosken Voimistelijat
15.150
31 Mylly Ella, Oulun Naisvoimistelijat
15.150
32 Ahtaanluoma Miisa, Raision Jumpparit
15.000
33 Gotchieva Alina, Oulun Naisvoimistelijat
14.950
34 Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
14.850
35 Härkönen Tytti, Kajaani Gymnastics
14.750
36 Kaikosuo Elsa, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.750
37 Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat
14.700
38 Husu Ronja, Vantaan Voimisteluseura
14.600
39 Pulla Essi, Valkeakosken Voimistelijat
14.400
40 Jyllilä Nina, Oulun Naisvoimistelijat
14.400
41 Leppänen Liinu, Oulun Naisvoimistelijat
14.400
42 Jyllilä Rita, Oulun Naisvoimistelijat
14.300
43 Kuikka Milla, Jyväskylän Naisvoimistelijat
14.150
44 Avikainen Ilona, Jyväskylän Naisvoimistelijat

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Laine, Merinen, Vänttinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.700
2 Hurmerinne, Pirilä, Vuorinen, Vantaan Voimisteluseura
15.700
3 Javanainen, Lehtisaari, Särkkä, Vuorinen, Tampereen Sisu
15.700
4 Koistinen, Nousiainen, Tulisalo, Oulun Naisvoimistelijat
15.450
5 Luontila, Nieminen, Olli, Nokian Voimisteluseura
15.300
6 Heimonen, Nuolivirta, Rautiainen, Skoglund, Seinäjoen Voimistelijat
15.000
7 Gotchieva, Jyllilä, Koistinen, Oulun Naisvoimistelijat
14.750
8 Elijoki, Fallström, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
14.750
9 Mäkelä, Pesonen, Sarjanoja, Oulun Naisvoimistelijat
14.700
10 Jyllilä, Mylly, Sorvoja, Oulun Naisvoimistelijat
14.000

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Bemeleit, Huiko, Kortelainen, Vantaan Voimisteluseura
17.250
2 Myllylä, Tulla, Viljamaa, Valkeakosken Voimistelijat
16.700
3 Hanhineva, Hanhineva, Kaarniranta, Kiiski, Kinnunen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.950
4 Jäväjä, Laitio, Martikainen, Penttilä, Veivo, Oulun Naisvoimistelijat
15.950
5 Lepistö, Pennanen, Taatila, Nokian Voimisteluseura
15.350
6 Suomalainen, Telin, Varpu, Oulun Naisvoimistelijat
15.100
7 Kuosku, Manninen, Sivunen, Seinäjoen Voimistelijat
15.050

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Viirret Saara, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.800
2 Pääskylä Roosa, Oulun Naisvoimistelijat
16.450

6. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Haatainen, Leppänen, Niva, Oulun Naisvoimistelijat
17.950

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Teinikivi Nanne, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.200
2 Lauroma Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.500
3 Sinisalo Taija, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.300
4 Veivo Oona, Oulun Naisvoimistelijat
18.150
5 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
17.750
6 Tikkunen Janika, Kajaani Gymnastics
17.700
7 Laine Venla, Oulun Naisvoimistelijat
17.500
8 Bemeleit Erin, Vantaan Voimisteluseura
17.450
9 Kinnunen Anna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
17.450
10 Österman Saga, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.350
11 Hanhineva Tuuli, Kuopion Reippaan Voimistelijat
17.350
12 Kilkki Tytti, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.050
13 Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat
16.900
14 Laitio Jenny, Oulun Naisvoimistelijat
16.850
15 Martikainen Nelli, Oulun Naisvoimistelijat
16.600
16 Moilanen Anni, Kajaani Gymnastics
16.450
17 Tulla Olivia, Valkeakosken Voimistelijat
16.450
18 Lepistö Sara-Julia, Nokian Voimisteluseura
16.450
19 Sivunen Lotta, Seinäjoen Voimistelijat
16.350
20 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
16.300
21 Kiiski Nonna, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.100
22 Kukkula Iina, Oulun Naisvoimistelijat
15.850
23 Kaarniranta Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.850
24 Valkolehto Nella, Tampereen Sisu
15.750
25 Jäväjä Anna, Oulun Naisvoimistelijat
15.550
26 Parviainen Silja, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.450
27 Myllylä Malva, Valkeakosken Voimistelijat
15.100
28 Van Leeuwen Jessica, Jyväskylän Naisvoimistelijat
15.000
29 Nykänen Noora, Oulun Naisvoimistelijat
14.750
30 Hurmerinne Jannica, Vantaan Voimisteluseura

15-17v. yksilöt miehet

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Valkeakosken Voimistelijat
19.900

15-17v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.200
2 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
19.700
3 Pulkki Anni, Valkeakosken Voimistelijat
19.550
4 Tolonen Saana, Valkeakosken Voimistelijat
18.450
5 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
18.400
6 Väisänen Jertta, Valkeakosken Voimistelijat
17.950
7 Närvä Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
17.750
8 Vähäsilta Miljamaria, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.450
9 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
17.300
10 Österholm Kia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.250
11 Heikkinen Netta, Kajaani Gymnastics
16.100
12 Hassinen Aino-Tuulia, Tampereen Sisu
14.700
13 Vahteristo Lumi, Valkeakosken Voimistelijat
14 Launonen Ninna, Kajaani Gymnastics
15 Vainio Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

15-17v. sekaparit

Score
Name Total
1 Nousiainen, Nääppä, Valkeakosken Voimistelijat
19.300

15-17v. joukkueet

Score
Name Total
1 Paulamäki, Pulkki, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
19.400
2 Nousiainen, Nääppä, Ollila, Valkeakosken Voimistelijat
19.200
3 Laaksonen, Soininen, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.600
4 Hakonen, Hällström, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
17.900
5 Kivelä, Lauroma, Teinikivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.800
6 Alimyllymaa, Antinaho, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
17.450
7 Göcmen, Kolkkanen, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.350

Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Kivelä Nea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.650
2 Samppa Fanny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.550
3 Agha Linn, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.200
4 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics
19.650
5 Koponen Adeelia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.600
6 Lahtinen Lotta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.000
7 Hukkanen Nea, Jyväskylän Naisvoimistelijat
18.600
8 Rantala Emilia, Valkeakosken Voimistelijat
18.550
9 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
18.200
10 Mokkila Saija, Vantaan Voimisteluseura
17.450
11 Tamminen Veera, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.750
12 Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics
16.550
13 Väisänen Venla, Kajaani Gymnastics
15.300
14 Oikari Liinu, Vantaan Voimisteluseura
15 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
16 Malin Wilma, Valkeakosken Voimistelijat

15-17v. ryhmät

Score
Name Total
1 Laaksonen, Lauroma, Soininen, Teinikivi, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.300
2 Nääppä, Ollila, Paulamäki, Pulkki, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
19.100
3 Alimyllymaa, Antinaho, Hakonen, Tolonen, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
17.650

Aikuiset yli 18v. joukkueet

Score
Name Total
1 Agha, Rautiainen, Samppa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.900
2 Keurulainen, Mokkila, Oikari, Vantaan Voimisteluseura
19.300
3 Hukkanen, Kolho, Viirret, Jyväskylän Naisvoimistelijat
17.900

Aikuiset yli 18v. ryhmät

Score
Name Total
1 Agha, Kivelä, Nikander, Rautiainen, Samppa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto

Aerodance 12-17v

Score
Name Total
1 Göcmen, Kolkkanen, Lahdenperä, Paganus, Soininen, Österholm, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.100
2 Hakonen, Hällström, Ollila, Paulamäki, Pulkki, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
16.900
3 Antinaho, Nousiainen, Närvä, Nääppä, Tolonen, Tuominen, Valkeakosken Voimistelijat
16.300
4 Heimala, Huiko, Kurittu, Kurittu, Källman, Lipponen, Outinen, Vantaan Voimisteluseura
15.000

Aerodance yli 18v

Score
Name Total
1 Vikings, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto, Valkeakosken Voimistelijat, Vantaan Voimisteluseura

Last Update: 6/24/2021 7:36:37 PM