Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, MTV luokat sekä Stara Tampere, 2021-05-27

Back

B luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 36  Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat VI
2 3  Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79 VI
3 27  Haapalehto Jada, Voimisteluklubi Lohja VI
4 4  Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
5 22  Mihnovits Alisa, Voimisteluklubi Lohja V
6 35  Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat V
7 24  Hellstedt Jessica, Voimisteluklubi Lohja V
7 39  Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat V
9 26  Kärnä Hertta, Voimisteluklubi Lohja V
10 40  Kanto Karoliina, Tampereen Voimistelijat IV
11 28  Haapalehto Daalia, Voimisteluklubi Lohja IV
11 23  Heinonen Siiri, Voimisteluklubi Lohja IV
11 25  Kanervo Sofia, Voimisteluklubi Lohja IV
11 26  Kivistö Luna, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 30  Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 27  Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 37  Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat IV
11 33  Mojica Lisa, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 34  Ojanperä Onerva, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 1  Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto IV
11 34  Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat IV
11 21  Vellonen Noomi, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta IV
11 37  Ada Konttinen, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 10  Bjon Claudia, Fitness Idrottsförening F.I.F III
11 14  Bäck Tindra, Fitness Idrottsförening F.I.F III
11 25  Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 11  Hägglund Ellen, Fitness Idrottsförening F.I.F III
11 29  Ihalainen Eliisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 29  Kiseleva Kristina, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 22  Lintunen Minea, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 5  Mouarib Asmaa, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 31  Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 35  Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 5  Peltonen Venla, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 6  Risberg Ella, Närpes Gymnastikklubb - Artistica rf III
11 27  Smedberg Maiju, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 30  Smedberg Maisa, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 3  Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 38  Talvio Veea, Tampereen Voimistelijat III
11 24  Tolvanen Emma, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta III
11 1  Vettenranta Ebba, Porin Tarmo voimistelujaosto III
11 23  Laamanen Lotta, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta II
11 2  Leppä Sofia, Vaasan Telinetaiturit II
11 8  Luomanen Essi, Liikuntaseura Pori II
11 36  Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 28  Mielonen Jenni, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 8  Nygård Evelina, Fitness Idrottsförening F.I.F II
11 2  Antraigue Amie, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 12  Haapaniemi Noomi, Liikuntaseura Pori I
11 6  Knuutila Janette, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 4  Kononen Lilja, Porin Tarmo voimistelujaosto I
11 7  Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori I
11 9  Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori I
11 32  Penttinen Oona, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 12  Riska Adriana, Fitness Idrottsförening F.I.F I
11 28  Röntynen Fanni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta I
11 9  Sabel Fanny, Fitness Idrottsförening F.I.F I
11 31  Selin Henna, Pargas Idrottsförening I
11 33  Snåre Juni, Pargas Idrottsförening I
11 10  Wiik Helka, Liikuntaseura Pori I
11 13  Vikström Elvira, Fitness Idrottsförening F.I.F I
11 32  von Schoultz Aline, Pargas Idrottsförening I
11 11  Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori I
11 26  Tolvanen Enni, Savonlinnan Voimistelu ja Liikunta

Last Update: 16.10.2021 4.18.37