Back 

DM/FM/JM/SM GPR Køge and Grindsted, 2021-06-12 - 2021-06-13

Pige

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Azurit, Greve Gymnastik og Trampolin 15,80
2  Team Unit, DHG Gymnastik 12,80
3  Team Movanna, GF Køge Bugt 12,70
4  Team Astra, Greve Gymnastik og Trampolin 11,95
5  Team Delicia, Gymnastikforeningen Øbro 9,30
6  Team Starlight, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 7,80
7  Team Anemone, Grindsted G & IF 7,50
8  Team Sif, Fårup-Sønderbæk Idrætsforening 7,05
9  Team Aloni, Vejen GF 6,40
10  Team Kiwi, Ringsted IF - Gymnastik 5,90
11  Team Svera, SOR IF 4,95
12  Team Alvia, Silkeborg GF 4,75

Tweens

Fri serie
Navn Resultat
1  Enya Pre Junior, Farum Gymnastikforening 17,20
2  Team Olympia, Espergærde IF 14,30
3  Team Vira, Jelling FS 10,60
4  Team Malit, Tarup - Paarup IF 10,25
5  Team Zetari, Munkebjerg Gymnastikforening 9,30
6  Team Amaryllis, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 9,15
7  Team Mathena, GF Køge Bugt 7,45
8  Enya-Liva, Farum Gymnastikforening 6,70
9  Team Mango, Ringsted IF - Gymnastik 4,80
10  Team Hera, Aabybro Gymnastikforening 4,35

Senior Fri

Fri serie
Navn Resultat
1  Team Aura, Espergærde IF 14,55
2  Team Dicentra, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 12,95
3  Team Magenta, GF Køge Bugt 12,25
4  Team Mirabell, Ringsted IF - Gymnastik 8,65
5  Team Minora, Munkebjerg Gymnastikforening 8,35
6  Team Papaya, Ringsted IF - Gymnastik 7,00
7  Team Meraki, Silkeborg GF 6,85

Junior

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Petit, Greve Gymnastik og Trampolin 26,68
2  Team Valiite, DHG Gymnastik 24,65
3  Team Mellis, GF Køge Bugt 19,37
4  Team Shine, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 17,92
5  Team Esaia, Hjerting/Spangsbjerg IF 16,77
6  Team Opalia, Grindsted G & IF 16,00
7  Team Esperanza, Gymnastikforeningen Øbro 14,90
8  Team Dahlia, Gymnastikforeningen Øbro 13,45
9  Team Liva, Greve Gymnastik og Trampolin 12,32
10  Team Athena, Randers gymnastiske Forening 10,57
11  Team Aquila, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 10,33
12  Team Caliva, Randers gymnastiske Forening

Senior

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Greve, Greve Gymnastik og Trampolin 30,63
2  Team Octavia, Farum Gymnastikforening 30,27
3  Team Estella, DHG Gymnastik 29,30
4  Team Ambria, SOR IF 21,57
5  Team Vega, Munkebjerg Gymnastikforening 17,67
6  Team Elpida, Silkeborg GF 14,15
7  Team Athena, Aabybro Gymnastikforening 8,98

Mikro

Fri serie
Navn Resultat
  Team Oline, Greve Gymnastik og Trampolin
  Team Adela, Espergærde IF
  Team Enora, Espergærde IF
  Team Coco, Tarup - Paarup IF
  Team Norit, Munkebjerg Gymnastikforening
  Team Galia, Ringsted IF - Gymnastik
  Team Lucia, Gymnastikforeningen Øbro
  Team Mynthe, Greve Gymnastik og Trampolin

Mini Mono

Fri serie
Navn Resultat
1  Team Avera, Espergærde IF 8,90
2  Team Jasmin, Grindsted G & IF 7,80
3  Team Ixia, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 5,85
4  Team Mevio, GF Køge Bugt 3,80
5  Team Vilja, DHG Gymnastik 3,40
6  Team Thalia, Gymnastikforeningen Øbro 3,30
7  Team Afilje, Alderslyst GF 2,60
8  Team Saga, Randers gymnastiske Forening 1,00

Mini 8-10

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Ivalu, Greve Gymnastik og Trampolin 11,60
2  Team Melia, GF Køge Bugt 10,30
2  Team Ovia, Farum Gymnastikforening 10,30
4  Team Jasmin, DHG Gymnastik 9,00
5  Team Flora, Grindsted G & IF 7,52
6  Team Iria, Greve Gymnastik og Trampolin 7,10
7  Team Aria, Tarup - Paarup IF 6,35
8  Team Calliope, Gymnastikforeningen Øbro 6,25
9  Team Litchi, Ringsted IF - Gymnastik 5,80
10  Team Capella, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 4,80
11  Team Frigg, Fårup-Sønderbæk Idrætsforening 2,40

Mini 10-12

Fri serie | Redskabsserie
Navn Resultat
1  Team Merida, Espergærde IF 15,35
2  Team Vivanit, Greve Gymnastik og Trampolin 15,15
3  Team Violet, Greve Gymnastik og Trampolin 11,95
4  Team Chérie, DHG Gymnastik 11,40
5  Team Rubina, Grindsted G & IF 8,95
6  Team Orkidea, HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) 8,75
7  Team Estrela, Gymnastikforeningen Øbro 8,55
8  Team Merina, GF Køge Bugt 7,15
9  Team Azur, Alderslyst GF 6,05
10  Team Saturn, Lystrup Idrætsforening - Gymnastik 5,75
11  Team Metis, Aabybro Gymnastikforening 5,70
12  Team Lucca, Greve Gymnastik og Trampolin 5,65
13  Team Elia, Randers gymnastiske Forening 5,00
14  Team Baila, Silkeborg GF 4,72
15  Team Eya, Spangsbjerg IF 3,15

Last Update: 28-07-2021 22:29:38