Back 

Kilpa-aerobicin Vantaa Cup Vantaa, 2021-06-12

15-17v. yksilöt miehet

Score
Name Total
1 Nousiainen Sampo, Valkeakosken Voimistelijat
18.200

15-17v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Laaksonen Hilda, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.050
2 Paulamäki Nelli, Valkeakosken Voimistelijat
19.650
3 Pulkki Anni, Valkeakosken Voimistelijat
19.550
4 Teinikivi Nanne, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.950
5 Lauroma Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.400
6 Österholm Kia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.350
7 Hakonen Netta, Valkeakosken Voimistelijat
18.300
8 Vähäsilta Miljamaria, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.150
9 Väisänen Jertta, Valkeakosken Voimistelijat
17.700
10 Närvä Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
17.650
11 Tolonen Saana, Valkeakosken Voimistelijat
17.500
12 Antinaho Linnea, Valkeakosken Voimistelijat
16.700
13 Heikkinen Netta, Kajaani Gymnastics
15.250
14 Hassinen Aino-Tuulia, Tampereen Sisu
14.900
15 Launonen Ninna, Kajaani Gymnastics

15-17v. joukkueet

Score
Name Total
1 Nousiainen, Nääppä, Ollila, Valkeakosken Voimistelijat
19.000
2 Laaksonen, Soininen, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.750
3 Kivelä, Lauroma, Teinikivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.400
4 Hakonen, Hällström, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
18.200
5 Alimyllymaa, Antinaho, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
17.400
6 Göcmen, Kolkkanen, Vähäsilta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.600

Aikuiset yli 18v. joukkueet

Score
Name Total
1 Keurulainen, Mokkila, Oikari, Vantaan Voimisteluseura
18.211

15-17v. ryhmät

Score
Name Total
1 Laaksonen, Lauroma, Soininen, Teinikivi, Vainio, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.450
2 Alimyllymaa, Antinaho, Hakonen, Tolonen, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
18.050

Aikuiset yli 18v. yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Samppa Fanny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
20.200
2 Agha Linn, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.300
3 Keurulainen Maija, Vantaan Voimisteluseura
18.850
4 Huiko Olivia, Vantaan Voimisteluseura
17.600
5 Laatikainen Inka, Kajaani Gymnastics
17.300
6 Mokkila Saija, Vantaan Voimisteluseura
16.550
7 Kilpeläinen Inka, Kajaani Gymnastics

Aerodance 12-17v

Score
Name Total
1 Göcmen, Kolkkanen, Lahdenperä, Paganus, Soininen, Österholm, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.800
2 Hakonen, Hällström, Ollila, Paulamäki, Pulkki, Väisänen, Valkeakosken Voimistelijat
16.500
3 Antinaho, Nousiainen, Närvä, Nääppä, Tolonen, Valkeakosken Voimistelijat
15.550
4 Heimala, Huiko, Kurittu, Kurittu, Källman, Lipponen, Outinen, Vantaan Voimisteluseura
14.250

3. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Lehto Siina, Tampereen Sisu
16.450
2 Vuorinen Aino, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.400
3 Sorvoja Ilona, Oulun Naisvoimistelijat
16.150
4 Laaksonen Helny, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.950
5 Tamminen Erika, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.950
6 Turunen Helmi, Kajaani Gymnastics
15.900
7 Korpi Iida, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.800
8 Pasma Emma, Kajaani Gymnastics
15.600
9 Malm Amanda, Oulun Naisvoimistelijat
15.550
10 Immonen Jenny, Valkeakosken Voimistelijat
15.550
11 Lee Sofia, Oulun Naisvoimistelijat
15.450
12 Luumi Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
15.400
13 Aho Nelli, Kajaani Gymnastics
15.400
14 Kytöviita Fiia, Valkeakosken Voimistelijat
15.400
15 Kuusisto Mindi, Oulun Naisvoimistelijat
15.400
16 Laitinen Elsa, Vantaan Voimisteluseura
15.350
17 Puolakanaho Vilma, Oulun Naisvoimistelijat
15.350
18 Keitaanniemi Alfa, Tampereen Sisu
15.300
19 Hirvonen Anni, Oulun Naisvoimistelijat
15.300
20 Kurtti Mette, Oulun Naisvoimistelijat
15.250
21 Vänskä Iida, Nokian Voimisteluseura
15.250
22 Luoto Pinja, Vantaan Voimisteluseura
15.200
23 Kaartinen Jade, Oulun Naisvoimistelijat
15.200
24 Parkkali Pihla, Valkeakosken Voimistelijat
15.200
25 Uusitalo Tiia, Raision Jumpparit
15.150
26 Hassinen Jonna, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
15.050
27 Järvinen Aino, Valkeakosken Voimistelijat
15.050
28 Immonen Iina, Valkeakosken Voimistelijat
15.050
29 Jyrämö Jenna, Valkeakosken Voimistelijat
14.950
30 Vesterinen Laura, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.900
31 Parpala Erin, Oulun Naisvoimistelijat
14.850
32 Liimatainen Amanda, Raision Jumpparit
14.750
33 Lehto Inna, Valkeakosken Voimistelijat
14.700
34 Helin Jenna, Vantaan Voimisteluseura
14.600
35 Järnström Minea, Valkeakosken Voimistelijat
14.600
36 Jalo Joanna, Tampereen Sisu
14.550
37 Kokkonen Tinja, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
14.550
38 Keränen Sohvi, Oulun Naisvoimistelijat
14.400
39 Tanhuanpää Enna, Nokian Voimisteluseura
14.400
40 Kervinen Fanni, Kajaani Gymnastics
14.350
41 Laitila Milla, Oulun Naisvoimistelijat
14.300
42 Naskali Emma, Nokian Voimisteluseura
14.000
43 Kontkanen Siiri, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
14.000
44 Juvani Lumina, Oulun Naisvoimistelijat
13.950
45 Manner Anni, Oulun Naisvoimistelijat
13.950
46 Alatalo Pipsa, Oulun Naisvoimistelijat
13.900
47 Kettunen Jade, Oulun Naisvoimistelijat
13.750
48 Koivuranta Janessa, Nokian Voimisteluseura
13.450
49 Koivisto Hertta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.200
50 Tihinen Henni, Valkeakosken Voimistelijat
13.100
51 Yilmaz Ronja, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.050
52 Novak Neelia, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
12.750
53 Haavisto Sofia, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
54 Pantelidi Neea, Oulun Naisvoimistelijat
55 Hanski Wilma, Valkeakosken Voimistelijat
56 Kyrölä Siiri, Raision Jumpparit

3. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Harjanne, Lähteenmäki, Tyrni, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.300
2 Hannuksela, Kesäläinen, Ojansivu, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.350
3 Joensuu, Lampinen, Leikas, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
15.050
4 Buchen, Heimola, Hämäläinen, Laitinen, Pekkarinen, Kuopion Reippaan Voimistelijat
14.800
5 Jaakkola, Lähdetniemi, Orelma, Raision Jumpparit
14.750
6 Kallio, Paavola, Valpas, Nokian Voimisteluseura
14.550
7 Hörkkö, Kauppinen, Pajatsalo, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
14.450
8 Kaartinen, Kurtti, Laitila, Oulun Naisvoimistelijat
14.400
9 Antila, Aro, Luotoniemi, Nokian Voimisteluseura
14.200
10 Leppänen, Malm, Puolakanaho, Oulun Naisvoimistelijat
14.200
11 Kuusisto, Kynsilehto, Siira, Oulun Naisvoimistelijat
13.950
12 Hietala, Kekki, Talvio, Valkeakosken Voimistelijat
13.900
13 Ketonen, Martelius, Pakarinen, Vanne, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.650
14 Koivula, Metsävainio, Portano, Kajaani Gymnastics
13.600
15 Laitala, Pekkinen, Tommila, Raision Jumpparit
13.500
16 Alén, Kettunen, Nyqvist, Vantaan Voimisteluseura
13.300
17 Koivuranta, Koivuranta, Pulkkinen, Nokian Voimisteluseura
13.150
18 Engbäck, Järvinen, Järvinen, Nokian Voimisteluseura
13.050
19 Juvani, Laitila, Veivo, Oulun Naisvoimistelijat
12.750
20 Kettunen, Mettovaara, Seppänen, Oulun Naisvoimistelijat
21 Itkonen, Kettunen, Parpala, Oulun Naisvoimistelijat

8-9v. joukkueet

Score
Name Total
1 Korpi, Laaksonen, Lindqvist, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-1
2 Immonen, Immonen, Parkkali, Valkeakosken Voimistelijat
C-1
3 Löppönen, Rytkölä, Vesterinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-2
4 Kanninen, Kouvalainen, Ruottinen, Vantaan Voimisteluseura
C-2
5 Haavisto, Kallio, Mellenius, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-3
6 Engbäck, Junttila, Piilonen, Nokian Voimisteluseura
C-3
7 Forsström, Honka, Lemercier, Vantaan Voimisteluseura
C-4

8-9v. ryhmät

Score
Name Total
1 Korpi, Laaksonen, Lindqvist, Löppönen, Vesterinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-1
2 Huotari, Kervinen, Klimova, Prokhorova, Toivonen, Kajaani Gymnastics
C-3
3 Haavisto, Kallio, Mellenius, Multala, Rostedt, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
C-3

4. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Laine, Merinen, Vänttinen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.300
2 Elijoki, Fallström, Salmi, Valkeakosken Voimistelijat
15.850
3 Koistinen, Nousiainen, Tulisalo, Oulun Naisvoimistelijat
15.300
4 Javanainen, Lehtisaari, Särkkä, Vuorinen, Tampereen Sisu
15.050
5 Jyllilä, Mylly, Sorvoja, Oulun Naisvoimistelijat
14.800
6 Gotchieva, Jyllilä, Koistinen, Oulun Naisvoimistelijat
14.400
7 Hurmerinne, Pirilä, Vuorinen, Vantaan Voimisteluseura

4. luokka yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Källman Nea, Vantaan Voimisteluseura
17.950
2 Outinen Anna, Vantaan Voimisteluseura
17.050
3 Laine Maisa, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.950
4 Lipponen Vilma, Vantaan Voimisteluseura
16.800
5 Merinen Viivi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.400
6 Olli Ida, Nokian Voimisteluseura
15.650
7 Koistinen Alexandra, Oulun Naisvoimistelijat
15.650
8 Nousiainen Peppi, Oulun Naisvoimistelijat
15.650
9 Hanhineva Anni, Kuopion Reippaan Voimistelijat
15.600
10 Heimala Emiliina, Vantaan Voimisteluseura
15.550
11 Kurittu Katariina, Vantaan Voimisteluseura
15.500
12 Pirilä Nea, Vantaan Voimisteluseura
15.500
13 Tuokko Essi, Raision Jumpparit
15.450
14 Lumme Taika, Valkeakosken Voimistelijat
15.400
15 Raijas Rosalia, Keravan Voimistelijat
15.350
16 Nieminen Henna, Nokian Voimisteluseura
15.350
17 Gotchieva Alina, Oulun Naisvoimistelijat
15.300
18 Koistinen Saimi, Oulun Naisvoimistelijat
15.050
19 Fallström Sanni, Valkeakosken Voimistelijat
14.700
20 Ahtaanluoma Miisa, Raision Jumpparit
14.550
21 Lukkarinen Pihla, Keravan Voimistelijat
14.550
22 Heiskanen Rina-Maija, Keravan Voimistelijat
14.550
23 Rintakoski Siiri, Tampereen Sisu
14.500
24 Jyllilä Rita, Oulun Naisvoimistelijat
14.450
25 Härkönen Tytti, Kajaani Gymnastics
14.400
26 Vuorinen Sonja, Vantaan Voimisteluseura
14.350
27 Leppänen Liinu, Oulun Naisvoimistelijat
14.350
28 Mylly Ella, Oulun Naisvoimistelijat
14.300
29 Kalliokoski Josefina, Nokian Voimisteluseura
14.200
30 Jyllilä Nina, Oulun Naisvoimistelijat
13.950
31 Husu Ronja, Vantaan Voimisteluseura
13.350
32 Turunen Tiia, Joensuun Voimistelu ja Liikunta
33 Veijalainen Anni, Vantaan Voimisteluseura
34 Elijoki Helmiina, Valkeakosken Voimistelijat

5. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Bemeleit, Huiko, Kortelainen, Vantaan Voimisteluseura
16.450
2 Myllylä, Tulla, Viljamaa, Valkeakosken Voimistelijat
15.050

6. luokka joukkueet

Score
Name Total
1 Haatainen, Leppänen, Niva, Oulun Naisvoimistelijat
17.700

6. luokka naiset

Score
Name Total
1 Pääskylä Roosa, Oulun Naisvoimistelijat
16.500

5. luokka yksilöt naiset

Score
Name Total
1 Nääppä Anniina, Valkeakosken Voimistelijat
19.250
2 Ollila Auli, Valkeakosken Voimistelijat
18.550
3 Sinisalo Taija, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.050
4 Kortelainen Teresa, Vantaan Voimisteluseura
17.700
5 Veivo Oona, Oulun Naisvoimistelijat
17.350
6 Hanhineva Tuuli, Kuopion Reippaan Voimistelijat
17.150
7 Österman Saga, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.100
8 Laine Venla, Oulun Naisvoimistelijat
16.800
9 Kilkki Tytti, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.750
10 Pulli Lotta, Tampereen Sisu
16.600
11 Penttilä Lilli, Oulun Naisvoimistelijat
16.100
12 Kaarniranta Martta, Kuopion Reippaan Voimistelijat
16.100
13 Jäväjä Anna, Oulun Naisvoimistelijat
16.100
14 Penttilä Oona-Emilia, Oulun Naisvoimistelijat
15.800
15 Valkolehto Nella, Tampereen Sisu
15.800
16 Tulla Olivia, Valkeakosken Voimistelijat
15.700
17 Nykänen Noora, Oulun Naisvoimistelijat
15.650
18 Lepistö Sara-Julia, Nokian Voimisteluseura
15.650
19 Myllylä Malva, Valkeakosken Voimistelijat
15.500
20 Martikainen Nelli, Oulun Naisvoimistelijat
15.150
21 Bemeleit Erin, Vantaan Voimisteluseura
22 Hurmerinne Jannica, Vantaan Voimisteluseura

10-11v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Meskanen Emmi, Nokian Voimisteluseura
17.000
2 Räty Saima, Valkeakosken Voimistelijat
16.600
3 Virtanen Seela, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.300
4 Metsämäki Mea, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.150
5 Kari Minja, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.050
6 Antinaho Lyydia, Valkeakosken Voimistelijat
15.800
7 Sjöroos Ellen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.650
8 Keränen Jasmine, Kajaani Gymnastics
15.600
9 Kulju Vellamo, Vantaan Voimisteluseura
15.450
10 Holappa Sara, Kajaani Gymnastics
15.400
11 Horttanainen Hertta, Keravan Voimistelijat
15.350
12 Mannonen Ida-Maria, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
15.300
13 Kouvalainen Nella, Vantaan Voimisteluseura
15.150
14 Blomqvist Nora, Kajaani Gymnastics
15.150
15 Belluardo Vivien, Keravan Voimistelijat
15.100
16 Sahala Sohvi, Keravan Voimistelijat
15.050
17 Pasma Iina, Kajaani Gymnastics
14.700
18 Katajamaa Niia, Keravan Voimistelijat
14.550
19 Kajan Enni, Keravan Voimistelijat
14.500
20 Lemercier Celia, Vantaan Voimisteluseura
14.150
21 Niinimäki Martta, Tampereen Sisu
13.700

10-11v. joukkueet

Score
Name Total
1 Koski, Saariniemi, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.900
2 Fagerlund, Kari, Mannonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.150
3 Holappa, Keränen, Pasma, Kajaani Gymnastics
15.150
4 Belluardo, Kajan, Sahala, Keravan Voimistelijat
15.100
5 Hannila, Koponen, Mäkynen, Valkeakosken Voimistelijat
14.850
6 Katajamaa, Koistinen, Räisänen, Keravan Voimistelijat
13.950

10-11v. ryhmät

Score
Name Total
1 Kari, Koski, Saariniemi, Sjöroos, Virtanen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.450
2 Antinaho, Hannila, Koponen, Mäkynen, Räty, Valkeakosken Voimistelijat
16.200
3 Belluardo, Katajamaa, Koistinen, Marstio, Räisänen, Keravan Voimistelijat
14.500
4 Fagerlund, Huttunen, Mannonen, Mattila, Metsämäki, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
13.950
5 Juppi, Kouvalainen, Kulju, Lemercier, Nuorkivi, Vantaan Voimisteluseura

12-14v. yksilöt tytöt

Score
Name Total
1 Vahteristo Meri, Valkeakosken Voimistelijat
19.050
2 Sirviö Jade, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
19.050
3 Björkqvist Ella, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.750
4 Alimyllymaa Julia, Valkeakosken Voimistelijat
18.500
5 Haapanen Heta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.500
6 Helander Helmi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.400
7 Huiko Alina, Vantaan Voimisteluseura
18.200
8 Komu Viivi, Valkeakosken Voimistelijat
18.100
9 Kähkönen Jenni, Kajaani Gymnastics
17.950
10 Hänninen Eerika, Kajaani Gymnastics
17.950
11 Kautto Milja, Valkeakosken Voimistelijat
17.900
12 Vuorinen Neela, Tampereen Sisu
17.350
13 Arabaci Melek, Nokian Voimisteluseura
17.250
14 Särkkä Maikki, Tampereen Sisu
17.050
15 Pihlajasaari Miitta, Nokian Voimisteluseura
16.900
16 Koivula Adele, Nokian Voimisteluseura
16.750
17 Pelkonen Jutta, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
16.750
18 Breucha Sanni, Keravan Voimistelijat
16.650
19 Husu Lumi, Vantaan Voimisteluseura
16.450
20 Kurittu Elise, Vantaan Voimisteluseura
16.350
21 Kauria Kielo, Vantaan Voimisteluseura
16.200
22 Mokkila Noora, Keravan Voimistelijat
16.150
23 Taskinen Vera, Keravan Voimistelijat
16.100
24 Engbäck Elsa, Nokian Voimisteluseura
15.950
25 Helén Emmi, Keravan Voimistelijat
15.800
26 Lehtisaari Kiira, Tampereen Sisu
15.650
27 Riihonen Nelli, Keravan Voimistelijat
15.500
28 Miettinen Julia, Keravan Voimistelijat
15.100
29 Javanainen Menna, Tampereen Sisu
14.950
30 Heikkinen Eevi, Keravan Voimistelijat
14.700
31 Välimäki Vilma, Keravan Voimistelijat
14.050
32 Vainio Jiia, Keravan Voimistelijat
13.650
33 Himanen Tytti, Keravan Voimistelijat

12-14v. ryhmät

Score
Name Total
1 Alimyllymaa, Kautto, Komu, Tuuri, Vahteristo, Valkeakosken Voimistelijat
18.600
2 Björkqvist, Haapanen, Järvinen, Korpela, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.400
3 Auremaa, Farzad, Jelkänen, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.600
4 Haataja, Heikkilä, Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
15.900
5 Arabaci, Engbäck, Koivula, Pihlajasaari, Stenroos, Nokian Voimisteluseura
15.850
6 Huiko, Husu, Kauria, Kurittu, Källman, Vantaan Voimisteluseura
15.750

12-14v. joukkueet

Score
Name Total
1 Björkqvist, Korpela, Sirviö, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.650
2 Farzad, Rotkus, Valli, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
18.500
3 Helander, Järvinen, Pelkonen, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.450
4 Jelkänen, Kaskinen, Pääjärvi, Turun Urheiluliitto voim. ja liikuntajaosto
17.200
5 Kautto, Komu, Tuuri, Valkeakosken Voimistelijat
17.050
6 Lehtisaari, Särkkä, Vuorinen, Tampereen Sisu
16.300
7 Breucha, Riihonen, Taskinen, Keravan Voimistelijat
16.300
8 Engbäck, Koivula, Sandell, Nokian Voimisteluseura
15.850
9 Heikkinen, Heikkinen, Seilonen, Kajaani Gymnastics
15.750
10 Haataja, Heikkilä, Romaniv, Valkeakosken Voimistelijat
15.750
11 Ketola, Ketola, Nysten, Valkeakosken Voimistelijat
15.150
12 Ahtonen, Karppinen, Mustonen, Kajaani Gymnastics
14.950
13 Arabaci, Pihlajasaari, Stenroos, Nokian Voimisteluseura
14.300
14 Miettinen, Mokkila, Välimäki, Keravan Voimistelijat
13.950
15 Karhusaari, Mäkinen, Telenius, Nokian Voimisteluseura
13.900
16 Heikkinen, Helén, Vainio, Keravan Voimistelijat
13.800
17 Laanterä, Martelius, Vanninen, Keravan Voimistelijat

Last Update: 7/28/2021 10:10:56 PM