Back 

NM senior kvinner og menn Tromsø Turnhall, 2021-10-02

Kvinner Kvinner Finals Menn Menn Finals Lag kvinner Lag menn
Kvinner
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
35
Juliane Amalie Tøssebro
Fana-Laksevåg Turnforening
13.300
13.300/12.500
D: 4.6/3.7
E: 8.700/8.800
11.050
D: 3.90
E: 7.150
12.350
D: 4.30
E: 8.050
12.500
D: 4.60
E: 7.900
49.200
VT
13.300
13.300/12.500
D: 4.6/3.7
E: 8.700/8.800
UB
11.050
D: 3.9
E: 7.150
BB
12.350
D: 4.3
E: 8.050
FX
12.500
D: 4.6
E: 7.900
2
37
Mari Tideman Kanter
Holmen Tropp & Turn
12.400
12.400/-
D: 3.7/-
E: 8.700/-
11.800
D: 4.00
E: 7.800
12.200
D: 4.80
E: 7.400
12.000
D: 4.20
E: 7.900
ND: 0.10
48.400
0.800
VT
12.400
12.400/-
D: 3.7/-
E: 8.700/-
UB
11.800
D: 4.0
E: 7.800
BB
12.200
D: 4.8
E: 7.400
FX
12.000
D: 4.2
E: 7.900
ND: 0.10
3
27
Maria Tronrud
Oslo Turnforening
12.800
12.800/12.450
D: 4.0/3.7
E: 8.800/8.750
11.400
D: 4.00
E: 7.400
11.750
D: 5.10
E: 6.650
11.750
D: 4.10
E: 7.750
ND: 0.10
47.700
1.500
VT
12.800
12.800/12.450
D: 4.0/3.7
E: 8.800/8.750
UB
11.400
D: 4.0
E: 7.400
BB
11.750
D: 5.1
E: 6.650
FX
11.750
D: 4.1
E: 7.750
ND: 0.10
4
28
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening
11.650
11.650/-
D: 4.2/-
E: 7.450/-
11.000
D: 3.40
E: 7.600
12.800
D: 5.00
E: 7.800
12.150
D: 4.80
E: 7.350
47.600
1.600
VT
11.650
11.650/-
D: 4.2/-
E: 7.450/-
UB
11.000
D: 3.4
E: 7.600
BB
12.800
D: 5.0
E: 7.800
FX
12.150
D: 4.8
E: 7.350
5
30
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening
12.600
12.600/12.350
D: 4.6/3.7
E: 8.000/8.650
11.050
D: 4.40
E: 6.650
12.350
D: 4.50
E: 7.850
11.300
D: 4.00
E: 7.300
47.300
1.900
VT
12.600
12.600/12.350
D: 4.6/3.7
E: 8.000/8.650
UB
11.050
D: 4.4
E: 6.650
BB
12.350
D: 4.5
E: 7.850
FX
11.300
D: 4.0
E: 7.300
6
26
Mali Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening
11.800
11.800/11.300
D: 4.4/3.7
E: 7.400/7.600
10.100
D: 4.30
E: 5.800
11.800
D: 4.50
E: 7.300
11.700
D: 4.20
E: 7.500
45.400
3.800
VT
11.800
11.800/11.300
D: 4.4/3.7
E: 7.400/7.600
UB
10.100
D: 4.3
E: 5.800
BB
11.800
D: 4.5
E: 7.300
FX
11.700
D: 4.2
E: 7.500
7
24
Edel Charlotte Eiken-Fosse
Oslo Turnforening
12.400
12.400/-
D: 4.0/-
E: 8.700/-
ND: 0.30 / 0.00
9.300
D: 4.30
E: 5.000
10.400
D: 4.70
E: 5.700
12.200
D: 4.30
E: 7.900
44.300
4.900
VT
12.400
12.400/-
D: 4.0/-
E: 8.700/-
ND: 0.30/0.00
UB
9.300
D: 4.3
E: 5.000
BB
10.400
D: 4.7
E: 5.700
FX
12.200
D: 4.3
E: 7.900
8
31
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
12.500
12.500/11.550
D: 3.9/4.0
E: 8.600/7.550
10.600
D: 4.00
E: 6.600
9.800
D: 4.30
E: 5.500
11.350
D: 4.00
E: 7.350
44.250
4.950
VT
12.500
12.500/11.550
D: 3.9/4.0
E: 8.600/7.550
UB
10.600
D: 4.0
E: 6.600
BB
9.800
D: 4.3
E: 5.500
FX
11.350
D: 4.0
E: 7.350
9
21
Pernille Eiken Fosse
IL Hødd Turn
12.100
12.100/-
D: 3.6/-
E: 8.500/-
9.450
D: 1.90
E: 7.550
10.550
D: 3.80
E: 6.750
10.650
D: 3.10
E: 7.550
42.750
6.450
VT
12.100
12.100/-
D: 3.6/-
E: 8.500/-
UB
9.450
D: 1.9
E: 7.550
BB
10.550
D: 3.8
E: 6.750
FX
10.650
D: 3.1
E: 7.550
10
19
Maria Saura Berg
Tromsø Turnforening
12.200
12.200/-
D: 3.7/-
E: 8.500/-
8.200
D: 2.00
E: 6.200
10.750
D: 3.80
E: 6.950
10.000
D: 3.00
E: 7.000
41.150
8.050
VT
12.200
12.200/-
D: 3.7/-
E: 8.500/-
UB
8.200
D: 2.0
E: 6.200
BB
10.750
D: 3.8
E: 6.950
FX
10.000
D: 3.0
E: 7.000
11
38
Marthe Bjørgen
Nidaros turn
12.750
12.750/12.550
D: 4.0/3.7
E: 8.750/8.850
9.100
D: 1.20
E: 7.900
9.100
D: 4.10
E: 5.000
9.150
D: 3.60
E: 5.850
ND: 0.30
40.100
9.100
VT
12.750
12.750/12.550
D: 4.0/3.7
E: 8.750/8.850
UB
9.100
D: 1.2
E: 7.900
BB
9.100
D: 4.1
E: 5.000
FX
9.150
D: 3.6
E: 5.850
ND: 0.30
12
6
Ingrid Dystvold
Hamar IL Turn
11.800
11.800/11.450
D: 3.7/4.0
E: 8.400/7.450
ND: 0.30 / 0.00
8.750
D: 1.20
E: 7.550
8.650
D: 4.00
E: 4.650
10.750
D: 3.60
E: 7.250
ND: 0.10
39.950
9.250
VT
11.800
11.800/11.450
D: 3.7/4.0
E: 8.400/7.450
ND: 0.30/0.00
UB
8.750
D: 1.2
E: 7.550
BB
8.650
D: 4.0
E: 4.650
FX
10.750
D: 3.6
E: 7.250
ND: 0.10
13
10
Nora Lieng
Grimstad Turn og Idrettsforening
11.800
11.800/10.250
D: 3.7/2.0
E: 8.100/8.250
7.300
D: 1.10
E: 6.200
9.700
D: 3.40
E: 6.300
8.900
D: 2.90
E: 6.000
37.700
11.500
VT
11.800
11.800/10.250
D: 3.7/2.0
E: 8.100/8.250
UB
7.300
D: 1.1
E: 6.200
BB
9.700
D: 3.4
E: 6.300
FX
8.900
D: 2.9
E: 6.000
14
5
Hedda Sophie Flagstad
Elverum Turn
10.850
10.850/-
D: 2.0/-
E: 8.850/-
6.800
D: 0.90
E: 5.900
9.900
D: 2.90
E: 7.000
9.500
D: 2.90
E: 6.600
37.050
12.150
VT
10.850
10.850/-
D: 2.0/-
E: 8.850/-
UB
6.800
D: 0.9
E: 5.900
BB
9.900
D: 2.9
E: 7.000
FX
9.500
D: 2.9
E: 6.600
15
33
Emma Stemland Kongshaug
Kristiansunds Turnforening
12.000
12.000/-
D: 3.7/-
E: 8.300/-
6.800
D: 1.60
E: 5.200
7.900
D: 3.30
E: 4.600
9.900
D: 3.10
E: 6.800
36.600
12.600
VT
12.000
12.000/-
D: 3.7/-
E: 8.300/-
UB
6.800
D: 1.6
E: 5.200
BB
7.900
D: 3.3
E: 4.600
FX
9.900
D: 3.1
E: 6.800
16
7
Kaya Emilie Lauvik Skjolddal
Fana-Laksevåg Turnforening
12.150
12.150/10.750
D: 3.7/2.0
E: 8.550/8.750
ND: 0.10 / 0.00
2.550
D: 0.90
E: 5.650
ND: 4.00
9.400
D: 4.10
E: 5.300
10.350
D: 3.60
E: 6.750
34.450
14.750
VT
12.150
12.150/10.750
D: 3.7/2.0
E: 8.550/8.750
ND: 0.10/0.00
UB
2.550
D: 0.9
E: 5.650
ND: 4.00
BB
9.400
D: 4.1
E: 5.300
FX
10.350
D: 3.6
E: 6.750
17
16
Jannicke Emmerhoff Andresen
Siddis Trim og Turnforening
10.700
10.700/-
D: 3.5/-
E: 7.200/-
6.850
D: 1.50
E: 5.350
8.650
D: 2.60
E: 6.050
7.500
D: 3.30
E: 4.200
33.700
15.500
VT
10.700
10.700/-
D: 3.5/-
E: 7.200/-
UB
6.850
D: 1.5
E: 5.350
BB
8.650
D: 2.6
E: 6.050
FX
7.500
D: 3.3
E: 4.200
18
20
Mina Kaur Dhindsa
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.200
10.200/-
D: 2.0/-
E: 8.200/-
4.500
D: 0.80
E: 3.700
8.800
D: 2.60
E: 6.200
9.700
D: 2.90
E: 6.800
33.200
16.000
VT
10.200
10.200/-
D: 2.0/-
E: 8.200/-
UB
4.500
D: 0.8
E: 3.700
BB
8.800
D: 2.6
E: 6.200
FX
9.700
D: 2.9
E: 6.800
19
39
Serina Kvæstad
Holmen Tropp & Turn
10.200
D: 2.30
E: 7.900
11.300
D: 4.40
E: 6.900
11.550
D: 4.10
E: 7.450
33.050
16.150
VT
UB
10.200
D: 2.3
E: 7.900
BB
11.300
D: 4.4
E: 6.900
FX
11.550
D: 4.1
E: 7.450
20
11
Rikke Bjelde Landøy
Fana-Laksevåg Turnforening
11.300
11.300/-
D: 2.8/-
E: 8.500/-
10.100
D: 3.60
E: 6.500
10.850
D: 3.20
E: 7.650
32.250
16.950
VT
11.300
11.300/-
D: 2.8/-
E: 8.500/-
UB

BB
10.100
D: 3.6
E: 6.500
FX
10.850
D: 3.2
E: 7.650
21
4
Hedda Fjellstad Kvilvang
Elverum Turn
10.650
10.650/-
D: 3.5/-
E: 7.150/-
5.750
D: 1.30
E: 4.450
5.600
D: 3.20
E: 2.400
10.000
D: 3.30
E: 6.800
ND: 0.10
32.000
17.200
VT
10.650
10.650/-
D: 3.5/-
E: 7.150/-
UB
5.750
D: 1.3
E: 4.450
BB
5.600
D: 3.2
E: 2.400
FX
10.000
D: 3.3
E: 6.800
ND: 0.10
22
14
Emma Sofie Bøgh
Oslo Turnforening
12.300
12.300/-
D: 3.7/-
E: 8.600/-
8.000
D: 4.00
E: 4.000
10.450
D: 3.50
E: 6.950
30.750
18.450
VT
12.300
12.300/-
D: 3.7/-
E: 8.600/-
UB

BB
8.000
D: 4.0
E: 4.000
FX
10.450
D: 3.5
E: 6.950
23
15
Ingrid Haaland-Aas
Høybråten og Stovner IL
10.300
10.300/-
D: 3.5/-
E: 7.100/-
ND: 0.30 / 0.00
8.000
D: 3.60
E: 4.500
ND: 0.10
10.150
D: 3.40
E: 6.750
28.450
20.750
VT
10.300
10.300/-
D: 3.5/-
E: 7.100/-
ND: 0.30/0.00
UB

BB
8.000
D: 3.6
E: 4.500
ND: 0.10
FX
10.150
D: 3.4
E: 6.750
24
12
Tirill Andrea Storsveen
Elverum Turn
11.750
11.750/-
D: 3.7/-
E: 8.050/-
6.700
D: 2.70
E: 4.000
9.200
D: 2.90
E: 6.400
ND: 0.10
27.650
21.550
VT
11.750
11.750/-
D: 3.7/-
E: 8.050/-
UB

BB
6.700
D: 2.7
E: 4.000
FX
9.200
D: 2.9
E: 6.400
ND: 0.10
25
22
Smilla Ones Toaca
Høybråten og Stovner IL
11.950
11.950/-
D: 3.5/-
E: 8.450/-
6.100
D: 1.00
E: 5.100
8.200
D: 3.20
E: 5.100
ND: 0.10
26.250
22.950
VT
11.950
11.950/-
D: 3.5/-
E: 8.450/-
UB
6.100
D: 1.0
E: 5.100
BB
8.200
D: 3.2
E: 5.100
ND: 0.10
FX

25
1
Frida Strøm
Holmen Tropp & Turn
7.500
D: 2.40
E: 5.100
8.950
D: 2.90
E: 6.050
9.800
D: 3.10
E: 6.700
26.250
22.950
VT
UB
7.500
D: 2.4
E: 5.100
BB
8.950
D: 2.9
E: 6.050
FX
9.800
D: 3.1
E: 6.700
27
3
Anna Luell
Elverum Turn
10.100
10.100/-
D: 2.0/-
E: 8.100/-
4.500
D: 2.30
E: 2.200
8.300
D: 2.30
E: 6.000
22.900
26.300
VT
10.100
10.100/-
D: 2.0/-
E: 8.100/-
UB

BB
4.500
D: 2.3
E: 2.200
FX
8.300
D: 2.3
E: 6.000
28
8
Lene Teigland
Fana-Laksevåg Turnforening
8.750
D: 1.90
E: 6.850
9.900
D: 4.40
E: 5.600
ND: 0.10
18.650
30.550
VT
UB
8.750
D: 1.9
E: 6.850
BB
9.900
D: 4.4
E: 5.600
ND: 0.10
FX

29
9
Maia Benkø Kroken
Elverum Turn
6.350
D: 2.80
E: 3.550
8.450
D: 2.30
E: 6.150
14.800
34.400
VT
UB

BB
6.350
D: 2.8
E: 3.550
FX
8.450
D: 2.3
E: 6.150
30
29
Sarah Victoria Halvorsen
Oslo Turnforening
11.750
D: 3.90
E: 7.850
11.750
37.450
VT
UB
11.750
D: 3.9
E: 7.850
BB

FX

31
18
Lykke-May Kvammen
Nøtterøy Turn
10.800
D: 4.10
E: 6.700
10.800
38.400
VT
UB

BB
10.800
D: 4.1
E: 6.700
FX

32
36
Julie Erichsen
Fana-Laksevåg Turnforening
10.700
D: 4.80
E: 5.900
10.700
38.500
VT
UB
10.700
D: 4.8
E: 5.900
BB

FX

33
17
Linnea Kollstrøm
Kristiansunds Turnforening
4.800
D: 0.90
E: 3.900
5.800
D: 2.10
E: 3.700
10.600
38.600
VT
UB
4.800
D: 0.9
E: 3.900
BB
5.800
D: 2.1
E: 3.700
FX

34
13
Anna Bertine Utheim Aune
Kristiansunds Turnforening
6.550
D: 1.50
E: 5.050
6.550
42.650
VT
UB
6.550
D: 1.5
E: 5.050
BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
35
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening


4.6
3.7


8.700
8.800




12.900
13.300
12.500

2
38
Marthe Bjørgen, Nidaros turn


4.0
3.7


8.750
8.850




12.650
12.750
12.550

0.250
3
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening


4.0
3.7


8.800
8.750




12.625
12.800
12.450

0.275
4
30
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening


4.6
3.7


8.000
8.650




12.475
12.600
12.350

0.425
5
31
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening


3.9
4.0


8.600
7.550




12.025
12.500
11.550

0.875
6
6
Ingrid Dystvold, Hamar IL Turn


3.7
4.0


8.400
7.450


0.3

11.625
11.800
11.450

1.275
7
26
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening


4.4
3.7


7.400
7.600




11.550
11.800
11.300

1.350
8
7
Kaya Emilie Lauvik Skjolddal, Fana-Laksevåg Turnforening


3.7
2.0


8.550
8.750


0.1

11.450
12.150
10.750

1.450
9
10
Nora Lieng, Grimstad Turn og Idrettsforening


3.7
2.0


8.100
8.250




11.025
11.800
10.250

1.875
10
24
Edel Charlotte Eiken-Fosse, Oslo Turnforening


4.0


8.700


0.3

6.200
12.400

6.700
10
37
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn


3.7


8.700




6.200
12.400

6.700
12
14
Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening


3.7


8.600




6.150
12.300

6.750
13
19
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening


3.7


8.500




6.100
12.200

6.800
14
21
Pernille Eiken Fosse, IL Hødd Turn


3.6


8.500




6.050
12.100

6.850
15
33
Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening


3.7


8.300




6.000
12.000

6.900
16
22
Smilla Ones Toaca, Høybråten og Stovner IL


3.5


8.450




5.975
11.950

6.925
17
12
Tirill Andrea Storsveen, Elverum Turn


3.7


8.050




5.875
11.750

7.025
18
28
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening


4.2


7.450




5.825
11.650

7.075
19
11
Rikke Bjelde Landøy, Fana-Laksevåg Turnforening


2.8


8.500




5.650
11.300

7.250
20
5
Hedda Sophie Flagstad, Elverum Turn


2.0


8.850




5.425
10.850

7.475
21
16
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis Trim og Turnforening


3.5


7.200




5.350
10.700

7.550
22
4
Hedda Fjellstad Kvilvang, Elverum Turn


3.5


7.150




5.325
10.650

7.575
23
15
Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL


3.5


7.100


0.3

5.150
10.300

7.750
24
20
Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.0


8.200




5.100
10.200

7.800
25
3
Anna Luell, Elverum Turn


2.0


8.100




5.050
10.100

7.850
26
1
Frida Strøm, Holmen Tropp & Turn










12.900
26
17
Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening










12.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
37
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.0

7.800


11.800

2
29
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening

3.9

7.850


11.750

0.050
3
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.0

7.400


11.400

0.400
4
35
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening

3.9

7.150


11.050

0.750
4
30
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.4

6.650


11.050

0.750
6
28
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

3.4

7.600


11.000

0.800
7
36
Julie Erichsen, Fana-Laksevåg Turnforening

4.8

5.900


10.700

1.100
8
31
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.0

6.600


10.600

1.200
9
39
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn

2.3

7.900


10.200

1.600
10
26
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.3

5.800


10.100

1.700
11
21
Pernille Eiken Fosse, IL Hødd Turn

1.9

7.550


9.450

2.350
12
24
Edel Charlotte Eiken-Fosse, Oslo Turnforening

4.3

5.000


9.300

2.500
13
38
Marthe Bjørgen, Nidaros turn

1.2

7.900


9.100

2.700
14
6
Ingrid Dystvold, Hamar IL Turn

1.2

7.550


8.750

3.050
14
8
Lene Teigland, Fana-Laksevåg Turnforening

1.9

6.850


8.750

3.050
16
19
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

2.0

6.200


8.200

3.600
17
1
Frida Strøm, Holmen Tropp & Turn

2.4

5.100


7.500

4.300
18
10
Nora Lieng, Grimstad Turn og Idrettsforening

1.1

6.200


7.300

4.500
19
16
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis Trim og Turnforening

1.5

5.350


6.850

4.950
20
5
Hedda Sophie Flagstad, Elverum Turn

0.9

5.900


6.800

5.000
20
33
Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening

1.6

5.200


6.800

5.000
22
13
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansunds Turnforening

1.5

5.050


6.550

5.250
23
22
Smilla Ones Toaca, Høybråten og Stovner IL

1.0

5.100


6.100

5.700
24
4
Hedda Fjellstad Kvilvang, Elverum Turn

1.3

4.450


5.750

6.050
25
17
Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening

0.9

3.900


4.800

7.000
26
20
Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn Turnforening

0.8

3.700


4.500

7.300
27
7
Kaya Emilie Lauvik Skjolddal, Fana-Laksevåg Turnforening

0.9

5.650

4.0

2.550

9.250
28
12
Tirill Andrea Storsveen, Elverum Turn




11.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
28
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

5.0

7.800


12.800

2
35
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening

4.3

8.050


12.350

0.450
2
30
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.5

7.850


12.350

0.450
4
37
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.8

7.400


12.200

0.600
5
26
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.5

7.300


11.800

1.000
6
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

5.1

6.650


11.750

1.050
7
39
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn

4.4

6.900


11.300

1.500
8
18
Lykke-May Kvammen, Nøtterøy Turn

4.1

6.700


10.800

2.000
9
19
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.8

6.950


10.750

2.050
10
21
Pernille Eiken Fosse, IL Hødd Turn

3.8

6.750


10.550

2.250
11
24
Edel Charlotte Eiken-Fosse, Oslo Turnforening

4.7

5.700


10.400

2.400
12
11
Rikke Bjelde Landøy, Fana-Laksevåg Turnforening

3.6

6.500


10.100

2.700
13
5
Hedda Sophie Flagstad, Elverum Turn

2.9

7.000


9.900

2.900
13
8
Lene Teigland, Fana-Laksevåg Turnforening

4.4

5.600

0.1

9.900

2.900
15
31
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.3

5.500


9.800

3.000
16
10
Nora Lieng, Grimstad Turn og Idrettsforening

3.4

6.300


9.700

3.100
17
7
Kaya Emilie Lauvik Skjolddal, Fana-Laksevåg Turnforening

4.1

5.300


9.400

3.400
18
38
Marthe Bjørgen, Nidaros turn

4.1

5.000


9.100

3.700
19
1
Frida Strøm, Holmen Tropp & Turn

2.9

6.050


8.950

3.850
20
20
Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.6

6.200


8.800

4.000
21
16
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis Trim og Turnforening

2.6

6.050


8.650

4.150
21
6
Ingrid Dystvold, Hamar IL Turn

4.0

4.650


8.650

4.150
23
22
Smilla Ones Toaca, Høybråten og Stovner IL

3.2

5.100

0.1

8.200

4.600
24
15
Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL

3.6

4.500

0.1

8.000

4.800
24
14
Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening

4.0

4.000


8.000

4.800
26
33
Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening

3.3

4.600


7.900

4.900
27
12
Tirill Andrea Storsveen, Elverum Turn

2.7

4.000


6.700

6.100
28
9
Maia Benkø Kroken, Elverum Turn

2.8

3.550


6.350

6.450
29
17
Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening

2.1

3.700


5.800

7.000
30
4
Hedda Fjellstad Kvilvang, Elverum Turn

3.2

2.400


5.600

7.200
31
3
Anna Luell, Elverum Turn

2.3

2.200


4.500

8.300
32
36
Julie Erichsen, Fana-Laksevåg Turnforening




12.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
35
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening

4.6

7.900


12.500

2
24
Edel Charlotte Eiken-Fosse, Oslo Turnforening

4.3

7.900


12.200

0.300
3
28
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.8

7.350


12.150

0.350
4
37
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.2

7.900

0.1

12.000

0.500
5
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.1

7.750

0.1

11.750

0.750
6
26
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.2

7.500


11.700

0.800
7
39
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn

4.1

7.450


11.550

0.950
8
31
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening

4.0

7.350


11.350

1.150
9
30
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

7.300


11.300

1.200
10
11
Rikke Bjelde Landøy, Fana-Laksevåg Turnforening

3.2

7.650


10.850

1.650
11
6
Ingrid Dystvold, Hamar IL Turn

3.6

7.250

0.1

10.750

1.750
12
21
Pernille Eiken Fosse, IL Hødd Turn

3.1

7.550


10.650

1.850
13
14
Emma Sofie Bøgh, Oslo Turnforening

3.5

6.950


10.450

2.050
14
7
Kaya Emilie Lauvik Skjolddal, Fana-Laksevåg Turnforening

3.6

6.750


10.350

2.150
15
15
Ingrid Haaland-Aas, Høybråten og Stovner IL

3.4

6.750


10.150

2.350
16
19
Maria Saura Berg, Tromsø Turnforening

3.0

7.000


10.000

2.500
16
4
Hedda Fjellstad Kvilvang, Elverum Turn

3.3

6.800

0.1

10.000

2.500
18
33
Emma Stemland Kongshaug, Kristiansunds Turnforening

3.1

6.800


9.900

2.600
19
1
Frida Strøm, Holmen Tropp & Turn

3.1

6.700


9.800

2.700
20
20
Mina Kaur Dhindsa, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.9

6.800


9.700

2.800
21
5
Hedda Sophie Flagstad, Elverum Turn

2.9

6.600


9.500

3.000
22
12
Tirill Andrea Storsveen, Elverum Turn

2.9

6.400

0.1

9.200

3.300
23
38
Marthe Bjørgen, Nidaros turn

3.6

5.850

0.3

9.150

3.350
24
10
Nora Lieng, Grimstad Turn og Idrettsforening

2.9

6.000


8.900

3.600
25
9
Maia Benkø Kroken, Elverum Turn

2.3

6.150


8.450

4.050
26
3
Anna Luell, Elverum Turn

2.3

6.000


8.300

4.200
27
16
Jannicke Emmerhoff Andresen, Siddis Trim og Turnforening

3.3

4.200


7.500

5.000
28
17
Linnea Kollstrøm, Kristiansunds Turnforening




12.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/18/2024 2:17:23 AM
SX
SM
MD
XL
XXL