Back 

NM senior kvinner og menn Tromsø Turnhall, 2021-10-02

Kvinner Kvinner Finals Menn Menn Finals Lag kvinner Lag menn
Kvinner Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
27
Maria Tronrud
Oslo Turnforening
12.750
12.750/12.750
D: 4.0/3.7
E: 8.750/9.050
11.550
D: 4.00
E: 7.550
13.000
D: 5.00
E: 8.000
12.300
D: 4.40
E: 7.900
49.600
VT
12.750
12.750/12.750
D: 4.0/3.7
E: 8.750/9.050
UB
11.550
D: 4.0
E: 7.550
BB
13.000
D: 5.0
E: 8.000
FX
12.300
D: 4.4
E: 7.900
2
35
Juliane Amalie Tøssebro
Fana-Laksevåg Turnforening
12.950
12.950/12.450
D: 4.6/3.7
E: 8.450/8.750
ND: 0.10 / 0.00
12.450
D: 4.30
E: 8.150
12.100
D: 4.30
E: 7.800
37.500
12.100
VT
12.950
12.950/12.450
D: 4.6/3.7
E: 8.450/8.750
ND: 0.10/0.00
UB

BB
12.450
D: 4.3
E: 8.150
FX
12.100
D: 4.3
E: 7.800
3
37
Mari Tideman Kanter
Holmen Tropp & Turn
12.350
D: 4.00
E: 8.350
12.350
D: 4.70
E: 7.650
12.250
D: 4.20
E: 8.050
36.950
12.650
VT
UB
12.350
D: 4.0
E: 8.350
BB
12.350
D: 4.7
E: 7.650
FX
12.250
D: 4.2
E: 8.050
4
26
Mali Trongmo Neurauter
Oslo Turnforening
12.800
12.800/12.200
D: 4.4/3.7
E: 8.400/8.500
12.000
D: 4.70
E: 7.300
11.450
D: 4.20
E: 7.250
36.250
13.350
VT
12.800
12.800/12.200
D: 4.4/3.7
E: 8.400/8.500
UB

BB
12.000
D: 4.7
E: 7.300
FX
11.450
D: 4.2
E: 7.250
5
28
Marie Nilsen Rønbeck
Oslo Turnforening
10.650
D: 3.40
E: 7.250
12.600
D: 5.00
E: 7.600
11.200
D: 4.80
E: 6.400
34.450
15.150
VT
UB
10.650
D: 3.4
E: 7.250
BB
12.600
D: 5.0
E: 7.600
FX
11.200
D: 4.8
E: 6.400
6
30
Selma Andrea Halvorsen
Oslo Turnforening
13.200
13.200/12.350
D: 4.6/3.7
E: 8.600/8.650
9.500
D: 4.00
E: 5.500
11.200
D: 4.40
E: 6.800
33.900
15.700
VT
13.200
13.200/12.350
D: 4.6/3.7
E: 8.600/8.650
UB
9.500
D: 4.0
E: 5.500
BB
11.200
D: 4.4
E: 6.800
FX

7
38
Marthe Bjørgen
Nidaros turn
12.400
12.400/12.550
D: 4.0/3.7
E: 8.500/8.850
ND: 0.10 / 0.00
12.400
37.200
VT
12.400
12.400/12.550
D: 4.0/3.7
E: 8.500/8.850
ND: 0.10/0.00
UB

BB

FX

8
36
Julie Erichsen
Fana-Laksevåg Turnforening
12.300
D: 4.80
E: 7.500
12.300
37.300
VT
UB
12.300
D: 4.8
E: 7.500
BB

FX

9
24
Edel Charlotte Eiken-Fosse
Oslo Turnforening
12.100
D: 4.50
E: 8.000
ND: 0.40
12.100
37.500
VT
UB

BB

FX
12.100
D: 4.5
E: 8.000
ND: 0.40
10
6
Ingrid Dystvold
Hamar IL Turn
12.050
12.050/11.800
D: 3.7/4.0
E: 8.350/7.900
ND: 0.00 / 0.10
12.050
37.550
VT
12.050
12.050/11.800
D: 3.7/4.0
E: 8.350/7.900
ND: 0.00/0.10
UB

BB

FX

11
29
Sarah Victoria Halvorsen
Oslo Turnforening
11.500
D: 3.90
E: 7.600
11.500
38.100
VT
UB
11.500
D: 3.9
E: 7.600
BB

FX

12
31
Selma Gudim Karlsen
Oslo Turnforening
49.600
VT
UB

BB

FX

12
7
Kaya Emilie Lauvik Skjolddal
Fana-Laksevåg Turnforening
49.600
VT
UB

BB

FX

12
18
Lykke-May Kvammen
Nøtterøy Turn
49.600
VT
UB

BB

FX

12
39
Serina Kvæstad
Holmen Tropp & Turn
49.600
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
30
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening


4.6
3.7


8.600
8.650



Q
12.775
13.200
12.350

2
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening


4.0
3.7


8.750
9.050



Q
12.750
12.750
12.750

0.025
3
35
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening


4.6
3.7


8.450
8.750


0.1
Q
12.700
12.950
12.450

0.075
4
26
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening


4.4
3.7


8.400
8.500



q
12.500
12.800
12.200

0.275
5
38
Marthe Bjørgen, Nidaros turn


4.0
3.7


8.500
8.850


0.1
Q
12.475
12.400
12.550

0.300
6
6
Ingrid Dystvold, Hamar IL Turn


3.7
4.0


8.350
7.900



0.1
Q
11.925
12.050
11.800

0.850
7
31
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening









Q

12.775
7
7
Kaya Emilie Lauvik Skjolddal, Fana-Laksevåg Turnforening









q

12.775
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
37
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.0

8.350

Q
12.350

2
36
Julie Erichsen, Fana-Laksevåg Turnforening

4.8

7.500

q
12.300

0.050
3
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.0

7.550

Q
11.550

0.800
4
29
Sarah Victoria Halvorsen, Oslo Turnforening

3.9

7.600

Q
11.500

0.850
5
28
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

3.4

7.250

Q
10.650

1.700
6
30
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

5.500

Q
9.500

2.850
7
35
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening



Q

12.350
7
31
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening



q

12.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

5.0

8.000

Q
13.000

2
28
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

5.0

7.600

Q
12.600

0.400
3
35
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening

4.3

8.150

Q
12.450

0.550
4
37
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.7

7.650

Q
12.350

0.650
5
26
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.7

7.300

Q
12.000

1.000
6
30
Selma Andrea Halvorsen, Oslo Turnforening

4.4

6.800

Q
11.200

1.800
7
39
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn



q

13.000
7
18
Lykke-May Kvammen, Nøtterøy Turn



q

13.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
27
Maria Tronrud, Oslo Turnforening

4.4

7.900

Q
12.300

2
37
Mari Tideman Kanter, Holmen Tropp & Turn

4.2

8.050

Q
12.250

0.050
3
24
Edel Charlotte Eiken-Fosse, Oslo Turnforening

4.5

8.000

0.4
Q
12.100

0.200
3
35
Juliane Amalie Tøssebro, Fana-Laksevåg Turnforening

4.3

7.800

Q
12.100

0.200
5
26
Mali Trongmo Neurauter, Oslo Turnforening

4.2

7.250

Q
11.450

0.850
6
28
Marie Nilsen Rønbeck, Oslo Turnforening

4.8

6.400

Q
11.200

1.100
7
39
Serina Kvæstad, Holmen Tropp & Turn



q

12.300
7
31
Selma Gudim Karlsen, Oslo Turnforening



q

12.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 4/16/2024 7:14:51 PM
SX
SM
MD
XL
XXL