Back 

MTV JunnuGym ja alle 14-vuotiaiden PM-katsastus, Tampere Ikurin Liikuntahalli, Tampere, 2021-10-02

Back

1 luokka

Permanto | Hyppy | Nojapuut | Rekki | Ominaisuus | All-Round
Nimi Yhteensä
1 189  Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics 42,300
2 9  Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat 41,050
3 69  Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 41,000
4 128  Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH 40,800
5 8  Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit 40,100
6 129  Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH 39,650
7 70  Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 39,350
8 190  Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit 37,900
8 3  Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit 37,900
10 126  Lukkari Leevi, Tampereen Sisu 37,400
10 132  Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu 37,400
12 185  Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit 37,300
12 194  Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics 37,300
14 5  Suontama Eero, Espoon Telinetaiturit 36,750
15 192  Virko Oliver, Turun Urheiluliitto voimistelu 36,700
16 7  Terho Timi, Espoon Telinetaiturit 36,500
16 191  Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics 36,500
18 74  Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot 36,450
19 196  Onni Valta, Turun Urheiluliitto voimistelu 36,350
20 2  Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit 36,100
21 134  Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH 36,000
22 73  Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 35,800
23 4  Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit 35,700
23 187  Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto voimistelu 35,700
25 188  Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit 35,650
25 195  Emil Friman, Turun Urheiluliitto voimistelu 35,650
27 6  Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit 35,600
28 11  Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit 35,450
29 71  Kauppinen Aatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 35,000
30 68  Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 34,900
31 10  Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit 34,750
32 1  Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit 34,450
33 125  Kukkala Roni, Tampereen Sisu 34,250
34 193  Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics 34,100
35 131  Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu 33,850
36 186  Yap Mika, Vaasan Telinetaiturit 33,600
37 72  Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 33,500
38 75  Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 33,300
39 67  Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 33,200
40 127  Järvi Kaapo, Tampereen Sisu 32,550
40 133  Valkama Valtteri, Tampereen Sisu 32,550
42 76  Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto 31,550
43 130  Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu 30,950

Last Update: 16.10.2021 5.11.08