Back 

MTV JunnuGym, Turku Liikuntakeskus Alfa, Turku, 2021-10-16

1. Luokka ryhmät 2. Luokka ryhmät 3. Luokka ryhmät 4. luokka Kilpa ryhmät 5. Luokka nuoremmat ryhmät 5. luokka vanhemmat ryhmät 6. luokka ryhmät 1. Luokka joukkuekilpailu 2. Luokka joukkuekilpailu 3. Luokka joukkuekilpailu 4. Luokka joukkuekilpailu 5. luokka joukkuekilpailu
1. Luokka ryhmät
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuussarja
Yhteensä
Erotus
1
158
Äijänen Uula-Veikko
Tampereen Voimistelijat
10,300
D: 1,5
E: 8,800
10,350
D: 0,50
E: 9,850
10,400
D: 1,50
E: 8,900
9,950
0,750
D: 1,000
E: 0,250
41,750
FX
10,300
D: 1,5
E: 8,800
VT
10,350
D: 0,5
E: 9,850
PB
10,400
D: 1,5
E: 8,900
HB
9,950
D: 1,5
E: 8,450
E1
0,750
D: 1,0
E: 0,250
2
154
Artemenkov Kirill
HIFK Gymnastics
10,200
D: 1,5
E: 8,700
10,200
D: 0,50
E: 9,700
10,600
D: 1,50
E: 9,100
9,850
0,750
D: 1,000
E: 0,250
41,600
0,150
FX
10,200
D: 1,5
E: 8,700
VT
10,200
D: 0,5
E: 9,700
PB
10,600
D: 1,5
E: 9,100
HB
9,850
D: 1,0
E: 8,850
E1
0,750
D: 1,0
E: 0,250
3
152
Sipilä Rasmus
Voimisteluseura Helsinki VSH
10,250
D: 1,5
E: 8,750
10,250
D: 0,50
E: 9,750
10,200
D: 1,00
E: 9,200
10,200
0,450
D: 1,000
E: 0,550
41,350
0,400
FX
10,250
D: 1,5
E: 8,750
VT
10,250
D: 0,5
E: 9,750
PB
10,200
D: 1,0
E: 9,200
HB
10,200
D: 1,0
E: 9,200
E1
0,450
D: 1,0
E: 0,550
4
9
Söderholm Benjamin
Espoon Telinetaiturit
9,800
D: 1,5
E: 8,300
10,250
D: 0,50
E: 9,750
9,700
D: 1,50
E: 8,200
9,600
0,500
D: 1,000
E: 0,500
39,850
1,900
FX
9,800
D: 1,5
E: 8,300
VT
10,250
D: 0,5
E: 9,750
PB
9,700
D: 1,5
E: 8,200
HB
9,600
D: 1,0
E: 8,600
E1
0,500
D: 1,0
E: 0,500
5
156
Sepäntalo Aatos
HIFK Gymnastics
9,950
D: 1,5
E: 8,450
10,250
D: 0,50
E: 9,750
9,800
D: 1,00
E: 8,800
8,950
38,950
2,800
FX
9,950
D: 1,5
E: 8,450
VT
10,250
D: 0,5
E: 9,750
PB
9,800
D: 1,0
E: 8,800
HB
8,950

E: 8,950
E1

6
57
Lukkari Leevi
Tampereen Sisu
10,150
D: 1,5
E: 8,650
9,750
D: 0,50
E: 9,250
10,200
D: 1,50
E: 8,700
8,750
38,850
2,900
FX
10,150
D: 1,5
E: 8,650
VT
9,750
D: 0,5
E: 9,250
PB
10,200
D: 1,5
E: 8,700
HB
8,750

E: 8,750
E1

7
55
Tikkanen Elias
Kotkan Telinevoimistelijat
9,500
D: 1,5
E: 8,000
9,900
D: 0,50
E: 9,400
9,450
D: 1,00
E: 8,450
9,600
0,150
D: 0,500
E: 0,350
38,600
3,150
FX
9,500
D: 1,5
E: 8,000
VT
9,900
D: 0,5
E: 9,400
PB
9,450
D: 1,0
E: 8,450
HB
9,600
D: 1,5
E: 8,100
E1
0,150
D: 0,5
E: 0,350
8
153
Koski Emil
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,200
D: 1,5
E: 7,700
10,100
D: 0,50
E: 9,600
8,000
D: 0,00
E: 8,000
11,100
38,400
3,350
FX
9,200
D: 1,5
E: 7,700
VT
10,100
D: 0,5
E: 9,600
PB
8,000

E: 8,000
HB
11,100
D: 1,5
E: 9,600
E1

9
109
Ekholm Axel
Vaasan Telinetaiturit
10,400
D: 1,5
E: 8,900
10,050
D: 0,50
E: 9,550
8,850
D: 0,50
E: 8,350
8,800
0,250
D: 0,500
E: 0,250
38,350
3,400
FX
10,400
D: 1,5
E: 8,900
VT
10,050
D: 0,5
E: 9,550
PB
8,850
D: 0,5
E: 8,350
HB
8,800

E: 8,800
E1
0,250
D: 0,5
E: 0,250
10
60
Kivikoski Viljami
Tampereen Sisu
9,650
D: 1,5
E: 8,150
9,850
D: 0,50
E: 9,350
9,500
D: 0,50
E: 9,000
9,300
38,300
3,450
FX
9,650
D: 1,5
E: 8,150
VT
9,850
D: 0,5
E: 9,350
PB
9,500
D: 0,5
E: 9,000
HB
9,300
D: 0,5
E: 8,800
E1

11
2
Carranza Edgardo
Espoon Telinetaiturit
10,000
D: 1,5
E: 8,500
9,950
D: 0,50
E: 9,450
9,100
D: 0,50
E: 8,600
8,900
37,950
3,800
FX
10,000
D: 1,5
E: 8,500
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
9,100
D: 0,5
E: 8,600
HB
8,900
D: 1,0
E: 7,900
E1

12
8
Stenbäck Elliot
Espoon Telinetaiturit
9,650
D: 1,5
E: 8,150
9,950
D: 0,50
E: 9,450
9,050
D: 0,50
E: 8,550
8,900
37,550
4,200
FX
9,650
D: 1,5
E: 8,150
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
9,050
D: 0,5
E: 8,550
HB
8,900

E: 8,900
E1

13
108
Hyväkkä Eino
Vaasan Telinetaiturit
10,500
D: 1,5
E: 9,000
10,150
D: 0,50
E: 9,650
8,600
D: 0,50
E: 8,100
8,100
37,350
4,400
FX
10,500
D: 1,5
E: 9,000
VT
10,150
D: 0,5
E: 9,650
PB
8,600
D: 0,5
E: 8,100
HB
8,100

E: 8,100
E1

14
4
Väisänen Väinö
Espoon Telinetaiturit
10,150
D: 1,5
E: 8,650
9,850
D: 0,50
E: 9,350
8,700
D: 0,00
E: 8,700
8,500
37,200
4,550
FX
10,150
D: 1,5
E: 8,650
VT
9,850
D: 0,5
E: 9,350
PB
8,700

E: 8,700
HB
8,500

E: 8,500
E1

15
151
Rytioja Eelis
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,650
D: 1,5
E: 8,150
10,150
D: 0,50
E: 9,650
8,550
D: 0,00
E: 8,550
8,600
36,950
4,800
FX
9,650
D: 1,5
E: 8,150
VT
10,150
D: 0,5
E: 9,650
PB
8,550

E: 8,550
HB
8,600

E: 8,600
E1

16
157
Nikiforow Robin
HIFK Gymnastics
9,800
D: 1,5
E: 8,300
10,100
D: 0,50
E: 9,600
8,650
D: 0,00
E: 8,650
8,150
36,700
5,050
FX
9,800
D: 1,5
E: 8,300
VT
10,100
D: 0,5
E: 9,600
PB
8,650

E: 8,650
HB
8,150

E: 8,150
E1

17
106
Virko Oliver
Turun Urheiluliitto voimistelu
9,200
D: 1,0
E: 8,200
10,300
D: 0,50
E: 9,800
8,600
D: 0,00
E: 8,600
8,400
36,500
5,250
FX
9,200
D: 1,0
E: 8,200
VT
10,300
D: 0,5
E: 9,800
PB
8,600

E: 8,600
HB
8,400

E: 8,400
E1

18
7
Sipinen Aaron
Espoon Telinetaiturit
9,050
D: 1,0
E: 8,050
10,050
D: 0,50
E: 9,550
8,650
D: 0,50
E: 8,150
8,700
36,450
5,300
FX
9,050
D: 1,0
E: 8,050
VT
10,050
D: 0,5
E: 9,550
PB
8,650
D: 0,5
E: 8,150
HB
8,700

E: 8,700
E1

19
3
Kurshed Haarun
Espoon Telinetaiturit
9,950
D: 1,5
E: 8,450
9,750
D: 0,50
E: 9,250
8,000
D: 0,00
E: 8,000
8,600
36,300
5,450
FX
9,950
D: 1,5
E: 8,450
VT
9,750
D: 0,5
E: 9,250
PB
8,000

E: 8,000
HB
8,600

E: 8,600
E1

20
104
Valta Onni
Turun Urheiluliitto voimistelu
8,800
D: 1,0
E: 7,800
9,800
D: 0,50
E: 9,300
8,700
D: 0,50
E: 8,200
8,950
36,250
5,500
FX
8,800
D: 1,0
E: 7,800
VT
9,800
D: 0,5
E: 9,300
PB
8,700
D: 0,5
E: 8,200
HB
8,950
D: 1,0
E: 7,950
E1

21
110
Kankaanpää Nuuti
Vaasan Telinetaiturit
9,850
D: 1,0
E: 8,850
9,900
D: 0,50
E: 9,400
8,500
D: 0,00
E: 8,500
7,250
35,500
6,250
FX
9,850
D: 1,0
E: 8,850
VT
9,900
D: 0,5
E: 9,400
PB
8,500

E: 8,500
HB
7,250

E: 7,250
E1

22
103
Rönnholm Hugo
Turun Urheiluliitto voimistelu
9,700
D: 1,5
E: 8,200
9,850
D: 0,50
E: 9,350
8,200
D: 0,00
E: 8,200
7,650
35,400
6,350
FX
9,700
D: 1,5
E: 8,200
VT
9,850
D: 0,5
E: 9,350
PB
8,200

E: 8,200
HB
7,650

E: 7,650
E1

23
155
Peltokallio Samuel
HIFK Gymnastics
9,450
D: 1,5
E: 7,950
10,050
D: 0,50
E: 9,550
8,100
D: 0,00
E: 8,100
7,550
35,150
6,600
FX
9,450
D: 1,5
E: 7,950
VT
10,050
D: 0,5
E: 9,550
PB
8,100

E: 8,100
HB
7,550

E: 7,550
E1

24
1
Suontama Eero
Espoon Telinetaiturit
9,000
D: 1,0
E: 8,000
9,950
D: 0,50
E: 9,450
7,950
D: 0,00
E: 7,950
8,100
35,000
6,750
FX
9,000
D: 1,0
E: 8,000
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
7,950

E: 7,950
HB
8,100

E: 8,100
E1

25
5
Salmia Vilho
Espoon Telinetaiturit
8,500
D: 1,0
E: 7,500
9,950
D: 0,50
E: 9,450
8,150
D: 0,00
E: 8,150
8,200
34,800
6,950
FX
8,500
D: 1,0
E: 7,500
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
8,150

E: 8,150
HB
8,200

E: 8,200
E1

26
6
Van Scheppingen Kasper
Espoon Telinetaiturit
8,450
D: 1,0
E: 7,450
9,850
D: 0,50
E: 9,350
8,350
D: 0,00
E: 8,350
7,900
34,550
7,200
FX
8,450
D: 1,0
E: 7,450
VT
9,850
D: 0,5
E: 9,350
PB
8,350

E: 8,350
HB
7,900

E: 7,900
E1

27
61
Hyvönen Alvar
Tampereen Sisu
8,700
D: 1,0
E: 7,700
9,750
D: 0,50
E: 9,250
8,000
D: 0,00
E: 8,000
8,000
34,450
7,300
FX
8,700
D: 1,0
E: 7,700
VT
9,750
D: 0,5
E: 9,250
PB
8,000

E: 8,000
HB
8,000

E: 8,000
E1

28
107
Yap Mika
Vaasan Telinetaiturit
9,450
D: 1,0
E: 8,450
8,900
D: 0,50
E: 8,400
8,000
D: 0,00
E: 8,000
7,700
34,050
7,700
FX
9,450
D: 1,0
E: 8,450
VT
8,900
D: 0,5
E: 8,400
PB
8,000

E: 8,000
HB
7,700

E: 7,700
E1

28
59
Valkama Valtteri
Tampereen Sisu
8,500
D: 1,0
E: 7,500
9,750
D: 0,50
E: 9,250
8,350
D: 0,00
E: 8,350
7,450
34,050
7,700
FX
8,500
D: 1,0
E: 7,500
VT
9,750
D: 0,5
E: 9,250
PB
8,350

E: 8,350
HB
7,450

E: 7,450
E1

30
105
Friman Emil
Turun Urheiluliitto voimistelu
8,500
D: 1,0
E: 7,500
9,950
D: 0,50
E: 9,450
7,600
D: 0,00
E: 7,600
7,750
0,100
D: 0,500
E: 0,400
33,900
7,850
FX
8,500
D: 1,0
E: 7,500
VT
9,950
D: 0,5
E: 9,450
PB
7,600

E: 7,600
HB
7,750

E: 7,750
E1
0,100
D: 0,5
E: 0,400
31
56
Kukkala Roni
Tampereen Sisu
8,150
D: 1,5
E: 6,650
9,350
D: 0,50
E: 8,850
7,600
D: 0,50
E: 7,100
7,600
32,700
9,050
FX
8,150
D: 1,5
E: 6,650
VT
9,350
D: 0,5
E: 8,850
PB
7,600
D: 0,5
E: 7,100
HB
7,600

E: 7,600
E1

32
62
Järvi Kaapo
Tampereen Sisu
8,000
D: 1,0
E: 7,000
9,500
D: 0,50
E: 9,000
7,800
D: 0,00
E: 7,800
6,850
32,150
9,600
FX
8,000
D: 1,0
E: 7,000
VT
9,500
D: 0,5
E: 9,000
PB
7,800

E: 7,800
HB
6,850

E: 6,850
E1

33
58
Keitaanniemi Sampo
Tampereen Sisu
7,950
D: 0,5
E: 7,450
8,700
D: 0,00
E: 8,700
7,900
D: 0,00
E: 7,900
6,700
31,250
10,500
FX
7,950
D: 0,5
E: 7,450
VT
8,700

E: 8,700
PB
7,900

E: 7,900
HB
6,700

E: 6,700
E1

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
108
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit

1,5

9,000


10,500

2
109
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit

1,5

8,900


10,400

0,100
3
158
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,5

8,800


10,300

0,200
4
152
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

8,750


10,250

0,250
5
154
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

8,700


10,200

0,300
6
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,650


10,150

0,350
6
57
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,5

8,650


10,150

0,350
8
2
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,500


10,000

0,500
9
156
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

1,5

8,450


9,950

0,550
9
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,450


9,950

0,550
11
110
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit

1,0

8,850


9,850

0,650
12
157
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics

1,5

8,300


9,800

0,700
12
9
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,300


9,800

0,700
14
103
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto voimistelu

1,5

8,200


9,700

0,800
15
60
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,5

8,150


9,650

0,850
15
8
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,150


9,650

0,850
15
151
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

8,150


9,650

0,850
18
55
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

1,5

8,000


9,500

1,000
19
107
Yap Mika, Vaasan Telinetaiturit

1,0

8,450


9,450

1,050
19
155
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics

1,5

7,950


9,450

1,050
21
106
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto voimistelu

1,0

8,200


9,200

1,300
21
153
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

7,700


9,200

1,300
23
7
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,050


9,050

1,450
24
1
Suontama Eero, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,000


9,000

1,500
25
104
Valta Onni, Turun Urheiluliitto voimistelu

1,0

7,800


8,800

1,700
26
61
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu

1,0

7,700


8,700

1,800
27
5
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,500


8,500

2,000
27
59
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

1,0

7,500


8,500

2,000
27
105
Friman Emil, Turun Urheiluliitto voimistelu

1,0

7,500


8,500

2,000
30
6
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,450


8,450

2,050
31
56
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

1,5

6,650


8,150

2,350
32
62
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

1,0

7,000


8,000

2,500
33
58
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu

0,5

7,450


7,950

2,550
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit




155
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics




107
Yap Mika, Vaasan Telinetaiturit




59
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu




156
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics




60
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu




108
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit




4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit




109
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit




157
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics




5
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit




61
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




158
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat




110
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit




6
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit




62
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu




55
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat




151
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH




7
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit




103
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto voimistelu




152
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH




8
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




104
Valta Onni, Turun Urheiluliitto voimistelu




56
Kukkala Roni, Tampereen Sisu




9
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit




57
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu




153
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH




105
Friman Emil, Turun Urheiluliitto voimistelu




154
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics




106
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto voimistelu




1
Suontama Eero, Espoon Telinetaiturit




58
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu




2
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
156
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics




60
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu




108
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit




6
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit




109
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit




157
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics




7
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit




61
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




158
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat




8
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




110
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit




62
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu




9
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit




55
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat




151
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH




103
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto voimistelu




152
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH




104
Valta Onni, Turun Urheiluliitto voimistelu




1
Suontama Eero, Espoon Telinetaiturit




56
Kukkala Roni, Tampereen Sisu




57
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu




153
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH




2
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit




105
Friman Emil, Turun Urheiluliitto voimistelu




154
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics




106
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto voimistelu




3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit




58
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu




4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit




155
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics




107
Yap Mika, Vaasan Telinetaiturit




59
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu




5
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
158
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat


0,5


9,850




10,350

2
106
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto voimistelu


0,5


9,800




10,300

0,050
3
9
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,750




10,250

0,100
3
156
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics


0,5


9,750




10,250

0,100
3
152
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


9,750




10,250

0,100
6
154
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics


0,5


9,700




10,200

0,150
7
151
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


9,650




10,150

0,200
7
108
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,650




10,150

0,200
9
153
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


9,600




10,100

0,250
9
157
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics


0,5


9,600




10,100

0,250
11
7
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,550




10,050

0,300
11
109
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,550




10,050

0,300
11
155
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics


0,5


9,550




10,050

0,300
14
2
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,450




9,950

0,400
14
105
Friman Emil, Turun Urheiluliitto voimistelu


0,5


9,450




9,950

0,400
14
1
Suontama Eero, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,450




9,950

0,400
14
5
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,450




9,950

0,400
14
8
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,450




9,950

0,400
19
110
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,400




9,900

0,450
19
55
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat


0,5


9,400




9,900

0,450
21
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,350




9,850

0,500
21
60
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu


0,5


9,350




9,850

0,500
21
6
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,350




9,850

0,500
21
103
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto voimistelu


0,5


9,350




9,850

0,500
25
104
Valta Onni, Turun Urheiluliitto voimistelu


0,5


9,300




9,800

0,550
26
59
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


0,5


9,250




9,750

0,600
26
57
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu


0,5


9,250




9,750

0,600
26
61
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu


0,5


9,250




9,750

0,600
26
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,250




9,750

0,600
30
62
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


0,5


9,000




9,500

0,850
31
56
Kukkala Roni, Tampereen Sisu


0,5


8,850




9,350

1,000
32
107
Yap Mika, Vaasan Telinetaiturit


0,5


8,400




8,900

1,450
33
58
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu





8,700




8,700

1,650
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
154
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

9,100


10,600

2
158
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,5

8,900


10,400

0,200
3
152
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

9,200


10,200

0,400
3
57
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,5

8,700


10,200

0,400
5
156
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

1,0

8,800


9,800

0,800
6
9
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,200


9,700

0,900
7
60
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

0,5

9,000


9,500

1,100
8
55
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

1,0

8,450


9,450

1,150
9
2
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,600


9,100

1,500
10
8
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,550


9,050

1,550
11
109
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,350


8,850

1,750
12
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


8,700


8,700

1,900
12
104
Valta Onni, Turun Urheiluliitto voimistelu

0,5

8,200


8,700

1,900
14
157
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics


8,650


8,650

1,950
14
7
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,150


8,650

1,950
16
106
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto voimistelu


8,600


8,600

2,000
16
108
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,100


8,600

2,000
18
151
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH


8,550


8,550

2,050
19
110
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


8,500


8,500

2,100
20
6
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


8,350


8,350

2,250
20
59
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


8,350


8,350

2,250
22
103
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto voimistelu


8,200


8,200

2,400
23
5
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit


8,150


8,150

2,450
24
155
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics


8,100


8,100

2,500
25
61
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu


8,000


8,000

2,600
25
107
Yap Mika, Vaasan Telinetaiturit


8,000


8,000

2,600
25
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit


8,000


8,000

2,600
25
153
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH


8,000


8,000

2,600
29
1
Suontama Eero, Espoon Telinetaiturit


7,950


7,950

2,650
30
58
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu


7,900


7,900

2,700
31
62
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


7,800


7,800

2,800
32
105
Friman Emil, Turun Urheiluliitto voimistelu


7,600


7,600

3,000
32
56
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,5

7,100


7,600

3,000
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
153
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

9,600


11,100

2
152
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

9,200


10,200

0,900
3
158
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,5

8,450


9,950

1,150
4
154
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,0

8,850


9,850

1,250
5
9
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,600


9,600

1,500
5
55
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

1,5

8,100


9,600

1,500
7
60
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

0,5

8,800


9,300

1,800
8
156
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics


8,950


8,950

2,150
8
104
Valta Onni, Turun Urheiluliitto voimistelu

1,0

7,950


8,950

2,150
10
8
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit


8,900


8,900

2,200
10
2
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,900


8,900

2,200
12
109
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


8,800


8,800

2,300
13
57
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu


8,750


8,750

2,350
14
7
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit


8,700


8,700

2,400
15
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit


8,600


8,600

2,500
15
151
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH


8,600


8,600

2,500
17
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


8,500


8,500

2,600
18
106
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto voimistelu


8,400


8,400

2,700
19
5
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit


8,200


8,200

2,900
20
157
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics


8,150


8,150

2,950
21
1
Suontama Eero, Espoon Telinetaiturit


8,100


8,100

3,000
21
108
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


8,100


8,100

3,000
23
61
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu


8,000


8,000

3,100
24
6
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


7,900


7,900

3,200
25
105
Friman Emil, Turun Urheiluliitto voimistelu


7,750


7,750

3,350
26
107
Yap Mika, Vaasan Telinetaiturit


7,700


7,700

3,400
27
103
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto voimistelu


7,650


7,650

3,450
28
56
Kukkala Roni, Tampereen Sisu


7,600


7,600

3,500
29
155
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics


7,550


7,550

3,550
30
59
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


7,450


7,450

3,650
31
110
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


7,250


7,250

3,850
32
62
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


6,850


6,850

4,250
33
58
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu


6,700


6,700

4,400
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
154
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,0

0,250


0,750

1
158
Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat

1,0

0,250


0,750

3
9
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,0

0,500


0,500

0,250
4
152
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

0,550


0,450

0,300
5
109
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit

0,5

0,250


0,250

0,500
6
55
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

0,5

0,350


0,150

0,600
7
105
Friman Emil, Turun Urheiluliitto voimistelu

0,5

0,400


0,100

0,650
8
156
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics




8
57
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu




8
153
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH




8
60
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu




8
2
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit




8
8
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




8
108
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit




8
4
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit




8
151
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH




8
157
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics




8
106
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto voimistelu




8
7
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit




8
3
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit




8
104
Valta Onni, Turun Urheiluliitto voimistelu




8
110
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit




8
103
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto voimistelu




8
155
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics




8
1
Suontama Eero, Espoon Telinetaiturit




8
5
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit




8
6
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit




8
61
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




8
107
Yap Mika, Vaasan Telinetaiturit




8
59
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu




8
56
Kukkala Roni, Tampereen Sisu




8
62
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu




8
58
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu





Last Update: 20.7.2024 3.33.43
SX
SM
MD
XL
XXL