Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, tyttöjen JPM-, naisten ja tyttöjen PEM/GGC- ja MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-10-16

Back

B-luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 147  Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics VI
1 97  Hurskainen Aava, Kotkan Telinevoimistelijat VI
3 9  Parkkila Sara, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
4 4  Luoma-Aho Brita, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
5 140  Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat V
6 47  Kytömäki Ester, Tampereen Sisu V
7 10  Penttinen Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
7 142  Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics V
9 54  Pomell Aino, HIFK Gymnastics V
10 138  Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat V
11 146  Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics V
11 96  Huotari Kerttu, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 8  Kautto Maija, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 55  Lerto Nadia, HIFK Gymnastics IV
11 3  Lewandowski Emma, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 7  Liimatainen Iiris, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 95  Oksanen Stella, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 141  Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat IV
11 103  Peltola Anni, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 100  Penttinen Oona, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 144  Sundell Fiona, Pyrkivä Gymnastics IV
11 99  Vesala Ciia, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 48  Vihinen Hilla, Tampereen Sisu IV
11 145  Iljamo Felicia, Pyrkivä Gymnastics III
11 102  Kiseleva Kristina, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 143  Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics III
11 101  Niemi Juulia, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 45  Otranen Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 5  Saastamoinen Emilia, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 51  Suhonen Enni, HIFK Gymnastics III
11 93  Szrama Asta, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 11  Vuorinen Siiri, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 52  Bjurström Pupu, HIFK Gymnastics II
11 139  Lehtoniemi Enna, Tampereen Voimistelijat II
11 2  Matikkala Isabel, Viipurin Reipas II
11 53  Piilola Loviisa, HIFK Gymnastics II
11 46  Ryhänen Elea, Voimisteluseura Keski-Uusimaa II
11 137  Tollet Erin, Fliku-82 II
11 94  Wagenlader Marie, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 50  Papinaho Milja, HIFK Gymnastics I
11 98  Benfodda Jasmin, Kotkan Telinevoimistelijat
11 49  Karvinen Aava, HIFK Gymnastics
11 1  Kulbok Emeli, Viipurin Reipas
11 6  Mustanoja Minea, Jyväskylän Voimistelijat-79
11 56  Selkäinaho Carolina, HIFK Gymnastics

Last Update: 21.10.2021 23.37.38