Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, tyttöjen JPM-, naisten ja tyttöjen PEM/GGC- ja MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-10-16

Back

C-luokka vanhemmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 4  Sjöblom Ida, Kotkan Telinevoimistelijat VI
2 180  Silander Pihla, Tampereen Voimistelijat V
2 1  Heinonen Vappu, Kotkan Telinevoimistelijat V
4 7  Leimola Venla, Kotkan Telinevoimistelijat V
5 123  Lehtonen Kerttu, Pyrkivä Gymnastics V
6 177  Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat V
7 12  Vuqetrna Anisa, Kotkan Telinevoimistelijat V
8 191  Enroth Karola, Turun Urheiluliitto voimistelu V
9 62  Abeng Alisa, HIFK Gymnastics V
10 127  Kummala Amanda, Pyrkivä Gymnastics V
11 70  Hakala Sonja, Tampereen Sisu V
11 181  Kalliomäki Aleksandra, Tampereen Voimistelijat V
11 71  Kopponen Lotta, Tampereen Sisu V
11 178  Mattila Linnea, Tampereen Voimistelijat V
11 121  Seppä Helmi, Pyrkivä Gymnastics V
11 2  Heinonen Iines, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 186  Kaikkonen Kaisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 57  Kellokoski Enni, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 188  Nieminen Nelli, Turun Urheiluliitto voimistelu IV
11 10  Seppälä Sini, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 122  Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics IV
11 59  Suovirta Sohvi, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 125  Särs Sofia, Pyrkivä Gymnastics IV
11 120  Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics IV
11 179  Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat IV
11 64  Wahlstein Edda, HIFK Gymnastics IV
11 126  Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics IV
11 119  Duma Elizaveta, Viipurin Reipas III
11 187  Eskelinen Julia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 117  Hegli Marianna, Viipurin Reipas III
11 60  Hämäläinen Minetta, HIFK Gymnastics III
11 61  Ihanus Ilona, HIFK Gymnastics III
11 124  Järvinen Edla, Pyrkivä Gymnastics III
11 58  Järvinen Jadessa, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 63  Koivula Minea, HIFK Gymnastics III
11 128  Laitinen Saida, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 67  Niemi Kerttu, HIFK Gymnastics III
11 11  Sjögren Seela, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 5  Kivistö Luna, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 3  Konttinen Ada, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 6  Korjus Isla, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 13  Kurvi Eva, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 66  Liljeroos Livia, HIFK Gymnastics II
11 69  Martikainen Minna, HIFK Gymnastics II
11 68  Nuopponen Vilja, HIFK Gymnastics II
11 131  Sarén Julia, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 189  Uro Enna, Turun Urheiluliitto voimistelu II
11 130  Wirman Aino, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 118  Dinc Melisa, Viipurin Reipas I
11 129  Heiskala Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 185  Immonen Enna, Fliku-82 I
11 190  Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto voimistelu I
11 182  Kerkelä Meaminea, Fliku-82 I
11 65  Kuvaja Iina, HIFK Gymnastics I
11 183  Henriksson Ida, Fliku-82
11 120  Kerttuli Kumpulainen, Pyrkivä Gymnastics
11 9  Mojica Lisa, Kotkan Telinevoimistelijat
11 184  Näräkkä Neea, Fliku-82
11 8  Rask Sofia, Kotkan Telinevoimistelijat
11 14  Simola Enni, Kotkan Telinevoimistelijat

Last Update: 21.10.2021 23.00.06