Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, tyttöjen JPM-, naisten ja tyttöjen PEM/GGC- ja MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-10-16

Back

D-luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 101  Nikkola Stiina, Pyrkivä Gymnastics VII
2 144  Tapio Säde, Tampereen Voimistelijat V
3 10  Holopainen Eedit, HIFK Gymnastics V
4 1  Rantala Aava, HIFK Gymnastics V
5 56  Söderholm Isabella, Espoon Telinetaiturit V
6 6  Räty Ansuliina, HIFK Gymnastics V
7 99  Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics V
8 147  Sirén Ebba, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
9 9  Kämäri Fiia, HIFK Gymnastics IV
10 8  Mecklin Sira, HIFK Gymnastics IV
11 55  Kosteila Kaisla, Espoon Telinetaiturit IV
11 57  Kunnas Emilia, Espoon Telinetaiturit IV
11 150  Laiho Lila, Kuusikon Urheilijat IV
11 3  Mäkelä Saara, HIFK Gymnastics IV
11 149  Nissinen Susa, Kuusikon Urheilijat IV
11 13  Piller Cassandra, HIFK Gymnastics IV
11 106  Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 105  Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 104  Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa IV
11 59  Terho Elsi, Espoon Telinetaiturit IV
11 60  Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit IV
11 102  Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics III
11 58  Carranza Isabella, Espoon Telinetaiturit III
11 143  Elo Alisa, Tampereen Voimistelijat III
11 54  Ikäläinen Emmi, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 61  Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit III
11 53  Korhonen Hilkka, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 98  Korhonen Silja, Pyrkivä Gymnastics III
11 103  Luostarinen Elle, Fliku-82 III
11 148  Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 2  Ruutu Piola, HIFK Gymnastics III
11 4  Sotkasiira Hertta, HIFK Gymnastics III
11 5  Suomela Lotta, HIFK Gymnastics III
11 141  Hakola Venla, Tampereen Voimistelijat II
11 100  Nylund Mona, Pyrkivä Gymnastics II
11 12  Pirhonen Ada, HIFK Gymnastics II
11 63  Rantalainen Iris, Viipurin Reipas II
11 7  Eyongmbanda Briana, HIFK Gymnastics I
11 107  Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa I
11 62  Korhonen Jane, Viipurin Reipas I
11 97  Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics I
11 11  Partanen Pihla, HIFK Gymnastics I
11 146  Siltakoski Sera, Tampereen Voimistelijat I
11 142  Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat
11 145  Tervonen Venla, Tampereen Voimistelijat

Last Update: 21.10.2021 22.18.03