Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, tyttöjen JPM-, naisten ja tyttöjen PEM/GGC- ja MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-10-16

Back

B-luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 10  Colbert Moira, HIFK Gymnastics VII
2 8  Mustonen Siiri, HIFK Gymnastics VII
2 252  Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics VII
4 60  Koskinen Klara, Espoon Telinetaiturit VII
5 12  Göös Minea, HIFK Gymnastics VII
6 63  Sorsa Ada, Espoon Telinetaiturit VI
7 258  Väisänen Venla, Jyväskylän Voimistelijat-79 VI
7 153  Muurimäki Saana, Kuusikon Urheilijat VI
9 6  Arima Olivia, HIFK Gymnastics VI
10 56  Mitjonen Serafina, Espoon Telinetaiturit VI
11 9  Gebreyesus Aryam, HIFK Gymnastics VI
11 1  Jukarainen Helmi, HIFK Gymnastics VI
11 55  Julkunen Vivi, Espoon Telinetaiturit VI
11 102  Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa VI
11 155  Laiho Susa, Kuusikon Urheilijat VI
11 62  Suila Armi, Espoon Telinetaiturit VI
11 251  Urponen Iida, Pyrkivä Gymnastics VI
11 57  Artemova Polina, Espoon Telinetaiturit V
11 5  Hautala Saimi, HIFK Gymnastics V
11 358  Herttua Cecilia, HIFK Gymnastics V
11 355  Janson Emelie, HIFK Gymnastics V
11 253  Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 314  Jussila Rebekka, Tampereen Sisu V
11 11  Järvinen Elle, HIFK Gymnastics V
11 53  Karjalainen Klara, Espoon Telinetaiturit V
11 58  Kleemola Selja, Espoon Telinetaiturit V
11 210  Kuusela Siiri, Turun Urheiluliitto voimistelu V
11 256  Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 307  Lehtola Venla, Tampereen Sisu V
11 101  Liisanantti Seela, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 158  Marin Hilla, Fliku-82 V
11 357  Moilanen Kerttu, HIFK Gymnastics V
11 260  Mäkelä Liina, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 354  Nevalainen Ansa, HIFK Gymnastics V
11 111  Nouidra Safia, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 113  Peltokallio Isla, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 59  Peltola Laura, Espoon Telinetaiturit V
11 164  Rantanen Armi, Fliku-82 V
11 61  Rinne Fiona, Espoon Telinetaiturit V
11 359  Rissanen Rilla, HIFK Gymnastics V
11 261  Räisänen Fiona, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 362  Salonen Beeda, Tampereen Voimistelijat V
11 255  Tikkanen Fanni, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
11 360  Toivonen Isla, HIFK Gymnastics V
11 306  Tuohenmaa Amanda, Tampereen Sisu V
11 13  Vahvelainen Anja, HIFK Gymnastics V
11 214  Varjoranta Veera, Kotkan Telinevoimistelijat V
11 154  Wonfor Sofia, Kuusikon Urheilijat V
11 212  Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto voimistelu IV
11 257  Hokkanen Rebekka, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 165  Honkavirta Erin, Fliku-82 IV
11 4  Jefremoff Elli, HIFK Gymnastics IV
11 105  Kärkkäinen Alva, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 365  Mäkinen Sohvi, Tampereen Voimistelijat IV
11 104  Oksanen Mai, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 103  Oksanen Minka, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 363  Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat IV
11 107  Pérez Henttonen Brianna, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 361  Pörsti Kaisa, Tampereen Voimistelijat IV
11 313  Racz Johanna, Tampereen Sisu IV
11 315  Savio Senni, Tampereen Sisu IV
11 3  Solitanner Celina, HIFK Gymnastics IV
11 64  Turkka Katerina, Espoon Telinetaiturit IV
11 54  Haataja Lili, Espoon Telinetaiturit III
11 250  Hallamaa Liina, Pyrkivä Gymnastics III
11 364  Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat III
11 316  Helmilahti Jadessa, Tampereen Sisu III
11 7  Holkko Iiris, HIFK Gymnastics III
11 262  Laukkarinen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 166  Linda Hänninen, Fliku-82 III
11 308  Lundström Lilian, Tampereen Sisu III
11 309  Malminen Miisa, Tampereen Sisu III
11 254  Soilu Inka, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 310  Vasara Luna, Tampereen Sisu III
11 108  Halonen Lilian, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 216  Heinonen Kira, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 259  Herranen Ilta, Jyväskylän Voimistelijat-79 II
11 159  Khiat Ada, Fliku-82 II
11 312  Mäntylä Ester, Tampereen Sisu II
11 112  Roine Vanessa, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 2  Rummukainen Sara, HIFK Gymnastics II
11 110  Taraskina Jeva, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 161  Fjäder Erin, Fliku-82 I
11 311  Hakala Aino, Tampereen Sisu I
11 156  Hollmérus Erika, Fliku-82 I
11 217  Huovila Erin, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 218  Kiiski Emilia, Kotkan Telinevoimistelijat I
11 211  Lallukka Martta, Turun Urheiluliitto voimistelu I
11 163  Luhtanen Enni, Fliku-82 I
11 160  Palosaari Enni, Fliku-82 I
11 162  Tanskanen Frida, Fliku-82 I
11 106  Gonzalez Sinisalo Aina, Voimisteluseura Helsinki VSH
11 209  Hakamäki Sonja, Turun Urheiluliitto voimistelu
11 213  Kivelä Emilia, Turun Urheiluliitto voimistelu
11 305  Mäenpää Lempi, Tampereen Sisu
11 249  Nurmikko Nella, Pyrkivä Gymnastics
11 215  Turunen Felia, Kotkan Telinevoimistelijat

Last Update: 21.10.2021 23.27.13