Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, tyttöjen JPM-, naisten ja tyttöjen PEM/GGC- ja MJ-näyttö, Helsinki Helsinki, 2021-10-16

Back

C-luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 202  Virtanen Myy, Pyrkivä Gymnastics VII
2 37  Heino Ansa, Espoon Telinetaiturit VI
3 78  Salmi Lumi, HIFK Gymnastics VI
4 81  Heikkinen Olivia, HIFK Gymnastics VI
5 162  Tarkiainen Aino, Jyväskylän Voimistelijat-79 VI
6 207  Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics VI
7 34  Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit VI
7 31  Korhonen Emma, Espoon Telinetaiturit VI
9 125  Järvi Veera, Tampereen Sisu V
9 204  Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics V
11 36  Huttunen Pinja, Espoon Telinetaiturit V
11 126  Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu V
11 233  Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 206  Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics V
11 2  Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH V
11 29  Lindholm Emilia, Espoon Telinetaiturit V
11 84  Lintusalo Oona-Maria, HIFK Gymnastics V
11 235  Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 83  Niemeläinen Lea, HIFK Gymnastics V
11 236  Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa V
11 205  Olenius Ilona, Pyrkivä Gymnastics V
11 169  Pesonen Jade-Sara, Tampereen Voimistelijat V
11 201  Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics V
11 32  Tervolin Nora, Espoon Telinetaiturit V
11 265  Beqiri Jonida, Turun Urheiluliitto voimistelu IV
11 203  Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics IV
11 39  Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit IV
11 80  Gonçalves Anni, HIFK Gymnastics IV
11 124  Griguich Sofia, Kuusikon Urheilijat IV
11 261  Honkavirta Iiris, Fliku-82 IV
11 232  Järvinen Kaisla, Kotkan Telinevoimistelijat IV
11 75  Krigsholm Lili, HIFK Gymnastics IV
11 121  Nuutinen Meri, Kuusikon Urheilijat IV
11 77  Ojanen Loviisa, HIFK Gymnastics IV
11 4  Paananen Lumia, Voimisteluseura Helsinki VSH IV
11 129  Pekkola Alina, Tampereen Sisu IV
11 166  Ruotsalainen Senni, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 79  Sakah Amina, HIFK Gymnastics IV
11 165  Sorri Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
11 127  Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu IV
11 130  Värälä Maria, Tampereen Sisu IV
11 262  Yritys Venla, Fliku-82 IV
11 229  Fransila Minea, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 263  Grundström Nelli, Fliku-82 III
11 266  Harmanen Eviana, Turun Urheiluliitto voimistelu III
11 168  Johansson Iina, Tampereen Voimistelijat III
11 234  Koskinen Catarina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa III
11 164  Kosonen Saga, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 264  Kuusela Saara, Turun Urheiluliitto voimistelu III
11 167  Mouarib Asmaa, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 231  Mäkelä Eela, Kotkan Telinevoimistelijat III
11 161  Pihlman Aurora, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 33  Rosqvist Amelie, Espoon Telinetaiturit III
11 1  Saarinen Saga, Voimisteluseura Helsinki VSH III
11 73  Siltanen Iida, HIFK Gymnastics III
11 38  Suontama Elsa, Espoon Telinetaiturit III
11 123  Tervonen Emma, Kuusikon Urheilijat III
11 163  Toivanen Helmi, Jyväskylän Voimistelijat-79 III
11 82  Tuulasvaara Saimi, HIFK Gymnastics III
11 74  Vaha Hilla, HIFK Gymnastics III
11 76  Vainikka Pihla, HIFK Gymnastics III
11 30  Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit II
11 267  Kielonkangas Isla, Turun Urheiluliitto voimistelu II
11 230  Luukka Eevi, Kotkan Telinevoimistelijat II
11 35  Malinen Veera, Espoon Telinetaiturit II
11 7  Sorokina Sofiia, Voimisteluseura Helsinki VSH II
11 3  Kangasmäki Anni, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 5  Sulento Nella, Voimisteluseura Helsinki VSH I
11 6  Harju Hilla, Voimisteluseura Helsinki VSH
11 170  Hepouro Estel, Tampereen Voimistelijat
11 128  Reiman Olivia, Tampereen Sisu
11 122  Ylitalo Vanja, Kuusikon Urheilijat

Last Update: 21.10.2021 22.48.43