Back 

Regionskonkurranse TK/TM Midt-Norge Molde, 2021-10-30

Special olympics TK FIG Junior TK FIG Senior TK Klasse 1 TK Klasse 2 TK Klasse 3 TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 12 TM Klasse 1 TM Klasse 2 TM Klasse 3 TM Rekrutt TK Lag FIG TK Lag stige TK Lag rekrutt TM Lag stige TM Lag rekrutt
TK Lag rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
Ålesund
- Madeleine Bjørge
- Julianna Duangnet Vagstun
- Pernille Strøm
- Iben Tenfjord
- Lotte Nilsen
- Marie Erstad
36.600
12.100
11.800
12.700
9.900
10.900
11.500
34.150
12.000
10.850
11.150
11.000
11.000
10.100
39.050
13.800
12.000
13.250
11.350
12.000
11.100
36.650
12.050
11.850
12.650
11.950
11.700
11.750
146.450
49.950
46.500
49.750
44.200
45.600
44.450
0.000
2
Molde
- Mathilde Vikan
- Solveig Mørkeseth Eriksen
- Guro Flemsæterhaug
- Andrea Bjerkeli Hammerø
- Julia Ugelstad-Myrvang
34.600
11.000

11.400
11.500
11.700
33.050
10.400
9.700
11.550
8.950
11.100
37.800
12.950

13.150
11.700
11.600
38.950


13.300
12.550
13.100
144.400
34.350
9.700
49.400
44.700
47.500
2.050
3
Trondheim
- Albertine Fonstad-Fossheim
- Natalie Hofstad Alne
- Helena Marie Theissen
- Pernille Aursand
- Anna Rosie Bergmo
- Malin Ervik Fjorden
33.600
10.900
10.700
11.000
10.500
11.300
11.300
32.400
7.650
9.600
7.800
11.400
11.400
8.950
37.750
9.800
8.500
13.200
10.400
12.000
12.550
36.550
11.250
10.850
12.500
11.750
12.300
11.000
140.300
39.600
39.650
44.500
44.050
47.000
43.800
6.150
4
Nidaros
- Ellinor Pay
- Aurora Rasch Aune
- Sofie Felicia Murrai- Ubby
36.200
10.900
11.900
13.400
32.250
12.400
10.900
8.950
30.150
10.550
8.600
11.000
36.950
12.300
11.800
12.850
135.550
46.150
43.200
46.200
10.900
5
Hødd
- Siren Kvalsvik Slinning
- Madelen Djupvik
- Live Husø Johanssen
32.500
10.500
11.100
10.900
27.550
9.000
8.500
10.050
27.650
9.800
9.100
8.750
31.700
9.950
10.450
11.300
119.400
39.250
39.150
41.000
27.050
6
IL Sverre
- Stella Sundal Skjesol
- Ingri Sivertsen
- Kaja Karlsen Karbu
- Nora Haugseth Ringstad
- Johanne Pedersen
- Karoline Ertsås Skei
- Lilja Petrine Flatås
- Matilde Lello Oterholm
31.200

10.100
10.200
8.900
9.900
10.100
10.000
10.900
23.700

7.350
7.450
5.800
8.150
7.400
8.100
5.250
31.250

7.800
9.300
11.050
10.350
6.600
6.800
9.850
30.850

9.000
9.650
10.250
9.800
9.600
8.750
10.800
117.000
0.000
34.250
36.600
36.000
38.200
33.700
33.650
36.800
29.450
7
Hareid
- Emilie Brune Slettebakk
- Isabell Håbakk Moldskred
- Alva Helena Emdal Fure
- Helle Jessen
- Tora Hovden
- Madeleine Almli Moldskred
- Enya Matilde Gaasø
30.500
10.300
9.800
9.600
9.400
9.600
9.600
10.400
20.450
6.350
5.750
6.100
6.350
6.250
5.900
7.750
23.250
4.200
7.550
5.950
7.350
5.400
8.350
6.650
25.550
8.350
5.750
4.050
4.250
7.050
4.850
10.150
99.750
29.200
28.850
25.700
27.350
28.300
28.700
34.950
46.700
8
Stjørdals-Blink
- Ive Tynes
- Erle Flaamo
21.100
10.500
10.600
14.000
6.950
7.050
20.900
10.550
10.350
16.500
6.200
10.300
72.500
34.200
38.300
73.950
9
Kristiansund
- Nathalie Harstad
10.400
10.400
7.350
7.350
8.750
8.750
9.700
9.700
36.200
36.200
110.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/14/2024 11:30:59 PM
SX
SM
MD
XL
XXL